Sirdsmīļā Monika - Seriāls

Lūgums LNT atsākt rādīt mūsu latviešu pašmāju seriālu - Sirdsmīļā Monika :)
Ļoti smieklīgs, interesants un jauks seriāls ar humoru un mīlestības devu :)
Labākais latviešu seriāls :) Varētu rādīt vakaros pēc darba pirms ziņām :) Lūdzu!
Visiem viņš patīk, ar jauko Moniku un Robertu, Hildu un Žani :) Super seriāls un profesionāla aktiermāksla:)
Mani bērni grib!

M miks 18.01.2011

Labāk nevajag!!! Aknās jau sēž.

, ,,, 18.01.2011

Nokačā netā un skaties!

B baigais 18.01.2011

iedomājos cilvēciņu kuram patīk šāda tipa jociņi...

V vita 18.01.2011

Reti stulbs un pretīgs seriāls.Vai laika nav žēl, tomēr dzīve paiet.

J juh 18.01.2011

Linda, tev ar pauri viss kārtībā?Idiotu seriāls...

J Juris 18.01.2011

Jums komentētāji nešķiet, ka jūs varbūt paši esat pretīgi un stulbi, ko?
Citam liekas, ka savukārt jūs skataties pēdējos mēslus!

M monika 19.01.2011

Juris ej dirsā un skaties savus tizlos seriālus! Atradies te spriedelētājs... un tik pamēģini vēl kaut ko nopļurkstēt!

J Juris 19.01.2011

Es esmu pilnīgs idiots un iesaku manos komentos neskatīties!

A aleksa 19.01.2011

Par gaumēm nestrīdās. Apvianot citus tikai tāpēc, ka jums seriāls nepatīk-debīlisms un neiecietība pret savādāk domājošiem. Linda, ja Jums ir I-nets, tad tik tiešām-kačājiet vai skataties onlainā!

A Anonims 19.01.2011

Nav jau brīnums, ka parādīs... Tagad TV rāda visādus vecus seriālus un raidījumus.

L Linda 19.01.2011

Vari savas vagīnas lūpas pakačāt! Es seriālus skatos tikai TV ēterā un nevajag mani mācīt ko darīt un ko nē!

A aleksa 19.01.2011

Izlasot Lindas pēdējo perlu, nesaprotu, kāpēc bija jāraksta sūdzība, ja nepatīk, ka ir cilveki, kuri kautko iesaka. galvu ārstē, sirdmīļā Lindiņa...

J Juris 19.01.2011

Linda, nāc un atsūkā man un es Tevī iekačāšu kautko garšīgu! :D :D :D

Z zinaida 19.01.2011

Da uz Linda! Zrja ti tut pisala! Ti srazu na kanal pishi! A to esce i ne takogo pro sebja usli6i6!

L Linda 19.01.2011

Nu kā jūs muļķi nesaprotiet! Es taču skaidri un gaiši uzrakstīju - MANI BĒRNI GRIB !!! Un vispār viņi pēdējā laikā grib visu, kas kustās un nekustās :)

B BIGs 19.01.2011

Labāk būtu rādījuši Mr Bean.

A Anonims 19.01.2011

Mr Bean tagad rāda pa TV5

N nu ja 19.01.2011

Par gaumi nestrīdas, vnk lūgums ir atsākt to rādīt un ko tur daudz komentēt.

N nu ja 19.01.2011

Nav ko zākāties, lai tak raksta cilvēks, ko grib un lai tik rāda tos seriālus, katra izvēle, skai'tities vāi nē!!1

N nu ja 19.01.2011

Lai tik rāda, tāpat neskatos.