Sirdsmīļā Monika - Seriāls

Lūgums LNT atsākt rādīt mūsu latviešu pašmāju seriālu - Sirdsmīļā Monika :)
Ļoti smieklīgs, interesants un jauks seriāls ar humoru un mīlestības devu :)
Labākais latviešu seriāls :) Varētu rādīt vakaros pēc darba pirms ziņām :) Lūdzu!
Visiem viņš patīk, ar jauko Moniku un Robertu, Hildu un Žani :) Super seriāls un profesionāla aktiermāksla:)
Mani bērni grib!

N nu ja 19.01.2011

Negribu redzēt, pilnīgi [slēpt]@

Q QWE 19.01.2011

Pirmkārt tas nav latviešu seriāls. Otrkārt - jums tiešām nav cita nekā labāka ko darīt kā pavadīt dzīvi pie 10 reizes redzētiem patruliem seriāliņiem? :)) .. man jūsu ir žēl.

Q QWE 19.01.2011

Haha, tagad pamanīju arī pēdējo teikumu... Apsveicu, Linda! Izskatās, ka bērniem ir tādas pašas "intereses". Bravo! :)))))

Q QWE 19.01.2011

Tiem, kuri te kaut ko par gaumi teica - kur te ir vispār kaut mazākā gaume? Šis ir bezgaumības kalngala piemērs. Diemžēl.

M Monika 19.01.2011

Bum bum bum - čiki čiki bums

š Šarlote 19.01.2011

Visam savs laiks - Monika bija 2000-šajos gados topā, bet viss jaunais nāk un vecais paliek neinteresants. Piekritīšu tikai tādā gadijumā, ja runa ies par patriotismu, kamdēļ naudu izmest uz ārējo tirgu, ja to naudu var atstāt iekšējā tirgū. Bet kā jau teicu, Tas seriāls ir novecojis! Pagaidiet vēl gadus 10 - 20 un tad izņemiet no plaukta "Sirds Mīļoto Moniku".

M monika 19.01.2011

Ugunssārtiem ziediem zied
Mežrozīte jaukā.
Gadi nāk un gadi iet,
Bet viņa zied un zied...

š Šarlote 19.01.2011

:D:D:D

M mans 21.01.2011

jā. un 17 pavasara mirkļus arī. cieniet tak skatītāju!

L Linda 24.01.2011

Mani bērni grib!!! Paldies tiem, kas grib.
Man nepatīk tie O.C un citi ASV sūdi!

P pole 05.12.2011

noriebies jau tas seriāls. un varētu padomāt ka tagad lnt vaditāji nāks un lasīs šito.