www.sudzibas.lv IP MOTORS, Mango D, Greiss MD nekvalitatīvi apavi, atsakas risināt problēmu

IP MOTORS, Mango D, Greiss MD - nekvalitatīvi apavi, atsakas risināt problēmu

Nopirku vienā no šīm veikaliem – Valdekas Centra veikalā zābakus – rudens/ziemas. Valkāju nepilnus 3 mēnešus un diezgan reti, zole pat nav nodilusi un pēkšņi zābakam saplīsa priekšā sānu daļa – ādas aizvietotājs ir tik nekvalitatīvs un plāns, ka vnk parādījās caurumi pa visu priekšu. Pie tam vēl viens defekts atklājas – lūzusi pēdas daļa, kas mēdz gadīties lētajiem apaviem, kaut gan šie neteiktu, ka ir tik lēti, lai pēc 3 mēnešiem vnk izmest un nopirkt jaunus. Devos uz veikalu. Tur teica rakstīt iesniegumu – tik protams neteica, lai norādu ko vēlos – naudu atpakaļ, remontu, jaunus.. Pēc likuma 10dienu laikā man jāsaņem no viņiem rakstiska atbilde, tā vietā pēc 9 dienām saņēmu telefona zvanu, lai nāku pakaļ SAREMONTĒTIEM apaviem. Prasīju, kāpēc laboja, ja es neprasīju, neko sakarīgu neatbildēja. Kad atnācu uz veikalu ar jaunu iesniegumu, ka nevēlos remontu, man tika bakstīts ar to, ka es nenorādīju, ka nevēlos remontu, kaut pēc likuma tas neko nenozīmē – bez manas atļaujas neko nedrīkst darīt, to norādīja arī PTAC! Pārdēvēja ļoti nelaipnā tonī tikai atkārtoja, ka nekas netika minēts, ka nevēlas labot – un tā reizes 10 atkārtoja. Otro iesniegumu nepieņēma to pašu nekas netika minēts... arī uzrakstot. Nu tālāk vēl nekas nav beidzies...
Brīdinājums visiem – šīs veikals no visiem spēkiem cenšas jūs padarīt par muļķiem un cer, ka jūs jau nekur neiesiet un metīsiet mieru. Pārdēvēja izliecas ka var, melo, nezin elementārus likumus un pircēja tiesības! Nezin pat neko par otra viņu tīkla veikala eksistenci Pilsētas Pasāžā, kaut ko murmina, ka viņiem cita firma un vecas vairs nav utt... Mēģināja pat apgalvot, ka firmas vairs nav un viss, kad prasīju kas man remontēja un kāpēc – teica ka viņi, vnk nepamanīja, ka datums tas, kad vēl veca firma bija, jā tā arī noticēju! Tik visas 3 pieminētas firmas reģistrētas uz viena cilvēka un lai grozās ka grib bet kā ir, tā ir!!! Un diez, priekš kam godīgai firmai mainīt sev nosaukumus???
Gals visām bija, kad teica, ka visi mēs gudrīši – sezona beigusies un visi nes savus apavus atpakaļ. Nja, tā nu sapratu, ka nebūt neesmu pirmā un viņiem nekvalitatīvus apavus nes regulāri. Pie tam, nākot 2x uz veikalu, otrajā reizē satiku citus cilvēkus, kas arī atnesa apavus nodot arī valkājot 2mēn. Pirmkārt, neuzskatu starpsezonas apaviem 3 ziemas mēnešus par sezonu, un otrkārt, apavi jau man ļoti patīk, tik saprotu, ka nekāds remonts tos defektus vairs neizlabos.
Esiet ļoti uzmanīgi ar šo veikalu, ja nu tomēr ko pērciet – saglabājiet čeku un nododot uzreiz rakstiet iesniegumā, ka gribat naudu atpakaļ, savādāk sanāks tāds pats čakars, ka man, kas vēl nav beidzies, bet esmu pārliecināta, ka beigsies manā labā!