Delfi

Delfi AS
Adrese: Dēļu ielā 4C
trešā ieeja, 3.stāvs
Rīga
Latvia - V-1004
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67784050
Fakss: +371 67784051
Kategorija: Internets  •  Web lapas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
33
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Delfi - Sūdzības un atsauksmes

Delfi - Atbalsta un reklamē spammerus

Atbalsta un reklamē spammerus Kādu dienu "Delfi" portālā pamanīju banneru ar reklāmu. Uzreiz ir bijis redzams, kā fake lapa. Atsauksmes, teksti, fočenes un tml. Piedāvāja tabletes tiem, kuri grib tikt vaļā no lieka svara. It kā aptiekā viņus nepārdod, un visspār, spēlējam spēli - atver 2 no 10 lodziņiem, un saņem atlaidi, kuro redzi lodziņos. Nu un vēl vajag atstāt savu telefonu. Es pa prikolu to visu izdarīju un aizēju čūčēt. Pēkšņi dzirdu telefona zvanu. Zvana no šī numura. Es nospiedu "atteikt" un bloķēju šo...

Delfi - Не объективная журналистика

Не объективная журналистика Самый не объективный и ангажированный портал новостей Латвии. Остается только догадываться в чьих руках находится и чьим интересам служит. Не рекомендую использовать в качестве объективного источника новостей и иной информации. Безапелляционно выступает экспертом в Fb. Призываю не пользоваться и не посещать, чтобы не улучшать статистику посещений.

Delfi - Komentāru cenzūra (9. Epizode) , nepamatoti komentēšanas ierobežojumi

Komentāru cenzūra (9. Epizode) , nepamatoti komentēšanas ierobežojumi Noziedznieks delfu cenzorelis turpina histēriju un nelikumības * no0zedznieks un viņa fašistiskā cenzētava turpina sanemt antieklamu un saņems vēl. Histēriskais patvaļnieciņš turpina nelikumīgi bloķēt komentārus, ignorējot pats savus noteikumus, un turpinās ari nepamatotu ierobežojumu noteikšana. Delfu n0ozieedxznieki doma, ka viedokļa iztei, šana par covid ir aizliegta (''atļauta tikai reģistrētajiem'' - atgādinu, reģistrēts komentetājs ir pilnigi beztiesisks unb fašists cenzorelis var bloķēt...

Delfi - Inetrneta cenzūra

Inetrneta cenzūra Noziedznieks delfu cenzorelis atklāti piesedz prokremliskos troļļus. Jebkura naisda runa pret Latviju šim noziedzniekam ir svēta un neaizskarama, bet kremļa troļļu kritika tiek histēriskim apkarota. Konkrēti - viens no sen izgaismotiem krēma troļļiem strīdā par asv prezidenta velēšanām saņēma jautājumu, kas viņu neapmierina - ka asv ir vēstniecībās vai ka notiek balsošana tiešsaiste. Noziedznieks delfu cenzorelis patvaļnieciņš tika iepriekš informēts, ka viņa patvaļa saņems antireklāmu, tiki brīdināts, saņem pelnīto. Ja būs par maz - saņemsi vēl, noziedzniek.

Delfi - Cenzūra komentāros (6. epizode)

Cenzūra komentāros (6. epizode) Cenzorelis noziedznieķelis turpina histēriski bloķēt komentārus - es turpinu pievienot kritiku. Kritika tiek pievienota par katru cenzoreļa histērijas lēkmi. Šajā reizē Casus Belli (iemesls karam) bija dažādas orientācijas, pajautāju kādam ''tradicionālisma'' piekritējam, kas viņaprāt ir ''norma sabiedrībā'' un, ja sabiedrības vairākums nekāpj Everesta, tad ko darīt ar tiem kas kāpj, diskriminēt, represēt vai vēl ko.

Delfi - Cenzūra komentāros (5. epizode)

Cenzūra komentāros (5. epizode) Delfu cenzorelis, pēc jebkuriem standartiem, jau ir recidīvists. Šodien šis patvaļnieks noziedznieks kārtējo reizi vienkārši nepievieno komentāru. Delfu noziedznieki drīkst iegaumēt, ka būs informācijā par katru jūsu noziegumu epizodi. Kamēr neiemācīsieties ievērot likumus, kurus Latvijā neviens vēl nav atcēlis. Delfu noziedzniekiem vēl par maz kritikas - būs vairāk! Iesaku neapmeklēt šo totalitāro noziedzīgo cenzētavu!

Delfi - Cenzūra internetā (4. epizode)

Cenzūra internetā (4. epizode) Likumpārkāpumi delfos turpinās, kaut gan atklāta cenzūra sāk ieūt interesantas formas. Pirmajā gadījuma komentārs vienkārši netiek pievienots, otrajā tas ir ''pārāk īss'' (starp citu, arī šajā portālā ir ievazājusies hibrīdcenzūra, tieši tāpat šis portalās pieējās 3. epizodes aprakstam, pārāk īss esot.) Tātad delfu noziedznieku bloķētais komentārs bija šāds: Tātad, valdībeles PR-isti, šī ir mana versija par pandēmiju un plāndēmiju un, bravūrīgie aizliedzēji, paskatīsimies, ko jū te...

Delfi.lv - Cenzūra portālā (3. epizode)

Cenzūra portālā (3. epizode) Patvaļnieciņš delfu cenzorelis kārtējo reizi pārkāpj likumu, šoreiz 3 reizes pēc kārtas atsakoties pievienot komentāru ''Tātad skolā nekādi nevarēs inficēties, bet deju svētkos noteikti inficēsies visi?''

Delfi - Komentāru cenzūra (2. Epizode) un tādu var būt vēl daudz

Komentāru cenzūra (2. Epizode) un tādu var būt vēl daudz Sakarā ar cenzūras terora turpināšanos Delfos turpinās ari šīs Cemzētavas kritika. Šoreiz histēriķiem no cenzūras neiepatikās atbilde uz komentāru, kurā komandanta stundas atbalstītājs draudēja ar tiesu izpildītājiem par nereāla soda nemaksāšanu, un atbilde bija šāda: Pat Gestapo nevarētu piedzīt no cilvēka naudu, kuras šim cilvēkam nav. Pat ja cenzori ir iedomājušies, ka vārda brīvība vairs neeksistē, viņi kļūdās un par to pārliecināsies katru reii, kad viņu bravūrīgā cenzūra mēģinās pārkāpt...

Delfi.lv - Satversmes 100.panta pārkāpums (cenzūra)

Satversmes 100.panta pārkāpums (cenzūra) Kādreiz pilnīgi lietojamajos delfos ir sāies cenzūreles terors un jebkura komentāra dēļ cenzorelis terorists jūtas tiesīgs vienkārši bloķēt visu, ko jūs rakstāt. Boikotējiet šo fašistisko cenzētavu un brīdiniet citus, lai nelieto šo likumpārkāpēju portaleli. Konkrētais cenzūreles iemels man nav zināms un delfu fašistiņi arī neatbildēs, bet tas varētu būt vai nu ironisks komentārs par ailiegumu Slovākija dažādu mājsaimniecību cilvēkiem tikties (publicēju ironisku mūsdienu romeo un Džuljeta...

Delfi - Fake News

Fake News Labvakar iesniedzu sūdzību par delfiem viņi raksta fake news https://www.delfi.lv/news/national/commercials/vas-elektroniskie-sakari-neeksplu... šajā rakstā var redzēt fake news jo iejājot Latvijas avīzes mājas lapā šādas ziņas vispār nav.

Delfi - Propagandas izplatīšana komentāros

Propagandas izplatīšana komentāros Delfos jau daudzu gadu garumā komentāru sadaļā tiek izplatīta prokremliska propaganda. Manuprāt, delfi to ne tikai ignorē, bet pat atbalsta, jo kremļa troļļu skaits portālā katru gadu tikai pieaug. Adminstrācija bano troļļu oponentus, bet paši troļļi var nomelnot latviju, eiropu un jebkuru Krievijas noziegumu pasludināt par sakritību vai pārpratumu.

Delfi - Delfi Plus abonēšanas maksas atcelšana

Delfi Plus abonēšanas maksas atcelšana Delfi plus abonēšanas maksu nav iespējams atslēgt, nav pieejama nekur informācija, kā ar sms palīdzību ir iespēja atslēgt šo pakalpojumu un tik katru mēnesi tiek novilkta maksa no telefona rēķina 2.99 eur. Lūgums norādīt, kur iespējams redzēt instrukciju par atteikuma tiesībām. Ja Delfi tiek rakstīts caur soc. Tīkliem vai e-pasta, atbildes nav.

E Evija 03.09.2020
Komentāri 8 Web lapas

Delfi - Slikts serviss

Slikts serviss Здравствуйте, Дорога Мичуриниетис-Калкуны В отличном состояние, яма, на яме. Дороги вообще нет. А как классно ехать на машине 5км/в час. Прям, еду и наслаждаюсь. Спасибо Вам большое, за отличное состояние дороги. Желаю, Вам такую дорогу около дома. Спасибо, что выполняете свои обязанности и поддерживаете дороги в хорошем состоянии Всего Вам наулучшего Ludmila Visnevska

Delfi - Ceļu stāvoklis, ceļu uzlabošana

Ceļu stāvoklis, ceļu uzlabošana Проблема дорог, прилегающие к частным домам. Они не относятся к самоуправлению. Частники сами должны строить дороги и их поддерживать. Так мне сказали в краевой думе. Никто не хочет выделять финансирование. Вопрос, зачем платить тогда такие большие налоги на дороги. Если их никто не хочет поддерживать.

Delfi - naida kurināšana, nacisma, rasisma propaganda

naida kurināšana, nacisma, rasisma propaganda Delfi.lv - dzeltenā miskaste, jo šajā portāla tiek propagandēta nacisma, rasisma ideoloģija, ko var vērot ziņās kuras ir saistītas ar Krieviju Nav jābut gudram, lai pamanītu to, visās ziņās Krievija tiek pasniegta negatīvajā formā. Ziņās tiek izteiktas vienpusīgās domas, nevis sniegtas patiesās ziņas Kā arī kurina naidu iekš valstī, starp latviešiem un krieviem Bloķē IP adreses lietotājiem nepamatoti, ja komentārs nesakrīt ar ziņnesēju, tā dara tikai ne demokrātisks fufeļ resurs!

Delfi - Zinas

Zinas Всем привет столенулся севодня опять с ограничением в сети, дело в том что в делфях регулярно прекращали мне доступ, то блокировали то опять мог писать свои драные коментарии, потом они опять начали чудесном образом начинали пропадать... хоть я и не все публикации коментирую, основная часть статей делфи это " чтото где то там случилось, хочешь сам сходи и посмотри" к примеру я считаю такую статью не очем.. также и статьи политиков, за 30 лет такой треп разводят как бапки на кухне, вроде гречка...

Par Lilastes mengu no delfi.lv - web klonēšana, apmelošana un apsmiešana

web klonēšana, apmelošana un apsmiešana Piedodiet par savu trulo gramatiku, bet cerams ka sapratīsiet manas sūdzības viedokli. Ir tāda lieta, ka delfi.lv lietotājs homoseksuālists Lilastes menga visu laiku mūs apsmej, izņirgājas ar cita nikiem un kloņo. Vai kāds no delfi.lv administrācija kaut kā pievaktēt to saitu? Mums tas Lilastes menga ir līdz kaklam.

Delfi.lv - Vardarbības

Vardarbības Vardarbības (galvas ciršanas, šaušana galvā) nāves brīva video pieeja delfi.lv Bērniem psiholoģisku traumu izraisošs video. Pievienoju bildi, plus tekstā vēl ir saite uz video.

Delfi.lv - Krāpšana

Krāpšana Delfi nobloķēja iespēju man komentēt viņu rakstus. Korumpēts tīmeklis kuriem neinteresē viedokļu dažādība un sabiedriskās intereses bet gan vienīgi reklāmdevējs .. Latviešiem patriotiem nav ko skatities tajā ziņu lapā .. Krievu propaganda. Nekas vairāk..

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes