www.sudzibas.lv Delfi Inetrneta cenzūra

Delfi - Inetrneta cenzūra

Noziedznieks delfu cenzorelis atklāti piesedz prokremliskos troļļus. Jebkura naisda runa pret Latviju šim noziedzniekam ir svēta un neaizskarama, bet kremļa troļļu kritika tiek histēriskim apkarota. Konkrēti - viens no sen izgaismotiem krēma troļļiem strīdā par asv prezidenta velēšanām saņēma jautājumu, kas viņu neapmierina - ka asv ir vēstniecībās vai ka notiek balsošana tiešsaiste. Noziedznieks delfu cenzorelis patvaļnieciņš tika iepriekš informēts, ka viņa patvaļa saņems antireklāmu, tiki brīdināts, saņem pelnīto. Ja būs par maz - saņemsi vēl, noziedzniek.

11.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (15)

N Nikns Lietotājs 11.01.2021
Komentāru cenzūra (8.epizode), piespiedu reģistrācija

Delfu cenzorelis tuirpina jukt prātā, palielinas ''tikai reģistrētajiem'' komentējamo rakstu skaits. Pie tam ēdiens ''suši'' jau ir kļuvis par tik ideologiski bīstamu tēmu, ka totalitārais Delfu cenzorelis šo tēmu atļauj komentēt tikai ''reģistrētajiem''.

Ja kāds nav lietas kursā - reģistrēts komentētājs ir pilnigi beztiesisks, jo noziedznieks cenzorelis var jebkurā brīdī izdzēst profilu un atteikt atkartot]u reģistrāciju7.

Noziedznieksm cenzorelis spītīgi ignorē kritiku - tātad kritikas vēl par maz, saņem vēl, noziedzniek.

S Sudzibas.lv Admin 11.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M Mego izmeklētājs 11.01.2021

Dikti daudz brīva laika biedram Nikns Lietotājs,lasit ,komentēt un gaidīt kas notiks. Jutami par daudz brīva laika

N Nikns Lietotājs 11.01.2021

biedrs ''izmeklētājs'' ir delfu cenzētavas štata darbinieķelis vai tāpat tēmu komentēt nespējīgs trolļēns? Un cik gadiņu bēbim? Pieaugušie parasti vai nu komentē, ja ir ko teikt, vai netrokšņo, ja nav :P

N Nikns Lietotājs 11.01.2021

biedrs izmeklētājs būtu delfu cnzētavas štata arbinieķelis vai tāpat tēmu komentēt nespējīgs trollītis? Un cik gadiņu? Pieaugušie parasti komentē rakstus un nepiesienas svešiem cilvēkiem, cik, kad, kāpēc kurš komentē.

Aizdomīga ''tehniska problēma'' ar komentāra puevienošanu 1. reizē- pie normāli strādāosa neta mistiska ''aizkavēšanas''. Komentārs tiek atkārtots un papildiāts ar ''problēmas'' aprakstu.Vienreiz viss kas var gadīties, betm, ja tādas ''prblēms'' atkārtosies regulāri, nāksies tās uzskatīt pr šejienes iekšejo cenzūru. Kā zināms, ļoti reti kur atklāti pasaka ''jūsu komentārs tika cenzēts'', kā demokrātijas flagmanī tvnet. Bežāk komentārus vienkarši nevar pievienot (kā tajos pašos delfos) vai tiek ģneerētas viltus ziņas par neesošām tehniskām problēmām (kā žurnāla Ir, kad tur vēl komentēja lielāks skaits, vai jauns.lv pirms totalās cenzūras.)

M Mego izmeklētājs 11.01.2021

Viss skaidrs

N Nikns Lietotājs 11.01.2021

ka tu esi tēmu komentēt nespējīgs iespītējies īblis?

N Nikns Lietotājs 11.01.2021

Aizdomas par iekšejo cenzūru neapstiprinājās, komentārs tomēr ir ticis pievienots. Šajos laikos nākas pret cenzoriem lietot vainas prezumpciju (jebkuri traucejumi tiek uzskatīti par cenzūru, kamēr nav apstiprināts pretējais).

Tatad vismaz šeit cenzūras nav, ari labi.

M Mego izmeklētājs 11.01.2021

Bet vispār jau esmu delfu cenzors kas izseko Nikno Lietotāju

N Nikns Lietotājs 11.01.2021

Nu vispār tu esi mazgadīga troļļčatina, kas nav spējīgs komentēt, tāpec vismaz mēģina pieteikt ilgstrīdēšanās šovu. Pieteikums noraidīts, jo neatbilst divām prasībām: 1. komentāri nav unikāli un ir neadekvāti; 2. no ībļiem pieteikumus nepieņem.

R RXX 12.01.2021

Lasot Jūsu..hmm.. gudros savārstījumus gan škiet, ka visur tiekat “cenzēts” savas rupjās, cienu aizskarošās sazinas dēl. Un nevaru saprast, kådēl Jums visur rēgojas k-kādi “Kremla trolli”, varbūt tā ir medicīniska problēma, kas jārisina citur? 😁

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Pirmkārt, tēmu komentēt nespejīgais politpshiatriņ un, kašķīt, Kremļa troļu pastāvēšanas fakts ir visiem zināms, ieskaitot Krievijas opozīciju, laikam esat vienigais, kas par viņiem neko nav dzirdējis vai arī pats esat viens no šiem troļļiem. Otrkārt, strīdnieciņ, to, kas jums šķiet, labāk paturiet pie svis un, treškārt, cenzūras pastāvēšana arī ir visiem zināms fakts. Ko nu, tēmu komentet nespējīgais strīdnieciņ cenzūras advokātiņ?
Runājot par cieņu - tā nevienam nepienākas un to nevar pieprasīt. Cieņu iegūst no drauga un iekaro no pretinieka. Bet faktam, ka cenzorelis pēc cenzēšanas fakta tiek ienīsts un kritizets, nevajadzētu nevienu pārsteigt, ja vien jūs neesat mazohsts, prokremliska verga dvēsele vai kas tamlīdzīgs. Nu bet ja uz jusu muļķībs fona citi izklausās gudrāki, tad strādājiet pie savu, hmm, muļķīgo tekstu kvalitātes, apvainoties uz citiem ir bezjēdzigi.

M Mego izmeklētājs 12.01.2021

Iztūlko augsti izglītotais lietotāj vardu "īblis"es tak neizglitots mazgadigs neko nesaprotu

N Nikns Lietotājs 12.01.2021

Ja nesaprati, tad nesapratušu tevi arī noraks un uz krusta tev uzrakstīs ''Te guļ īblis, kas neko nesaprata.'' Bet vārdu ''iztulkot'' latviski vienmēr ir rakstījuši ar iso un nekad ar garo.

N Nikns Lietotājs 28.01.2021

PSRS totaslitārais režīms ir jūsu personā, tēmu komentēt nespējīgais, ir zaudējis lielisku politpsihiatreli, bet pēcpadomju laikmetā jums nākas samierināties ar interneta plānprātiņa lomu, kurš, nebūdams spējīgs komentet tēmu, pieraksta citiem savas medicīniskās problēmas. Kas nebīt ntraucē lasīt cietiem lekcijas par cieņu, vai ne, virtuālais huligniņ?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes