Delfi

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Delfi - Sūdzības un atsauksmes

Par Lilastes mengu no delfi.lv - web klonēšana, apmelošana un apsmiešana

web klonēšana, apmelošana un apsmiešana Piedodiet par savu trulo gramatiku, bet cerams ka sapratīsiet manas sūdzības viedokli. Ir tāda lieta, ka delfi.lv lietotājs homoseksuālists Lilastes menga visu laiku mūs apsmej, izņirgājas ar cita nikiem un kloņo. Vai kāds no delfi.lv administrācija kaut kā pievaktēt to saitu? Mums tas Lilastes menga ir līdz kaklam.

Delfi.lv - Vardarbības

Vardarbības Vardarbības (galvas ciršanas, šaušana galvā) nāves brīva video pieeja delfi.lv Bērniem psiholoģisku traumu izraisošs video. Pievienoju bildi, plus tekstā vēl ir saite uz video.

Delfi.lv - Krāpšana

Krāpšana Delfi nobloķēja iespēju man komentēt viņu rakstus. Korumpēts tīmeklis kuriem neinteresē viedokļu dažādība un sabiedriskās intereses bet gan vienīgi reklāmdevējs .. Latviešiem patriotiem nav ko skatities tajā ziņu lapā .. Krievu propaganda. Nekas vairāk..

www.delfi.lv - pretvalstiska darbība

pretvalstiska darbība Interneta vietnē www.delfi.lv 2016. gada 2. jūnijā ierakstīju LR galvaspilsētas mēram NIlam Ušakovam neglaimojošu komentāru, kas pāris minūšu laikā tika dzēsts. Tātad minētais uzņēmums klaji un nekaunīgi ir pārkāpis Latvijas Republikas Satversmes 100. pantu: "Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta." Līdz ar to nākas secināt, ka www.delfi.lv popularizē antidemokrātiskas sabiedrības principus, kas ir pretrunā Latvijas valsts un visas Eiropas savienības interesēm.

J Jasmīns 17.06.2016
Komentāri 8 Web lapas

www.delfi.lv - Slikts servis un propoganda

Slikts servis un propoganda www.delfi.lv Rāda nepareizas un provociskas ziņas!!! Visu laiku iet provokācijas uz citām valstīm un komentāros nebloķe cilvēkus kuri spīdzina dialogu un rupji atsakās pret citiem. Rasism un diskriminācija!!!

Delfi - Нещадно банят за комментарии против приёма беженцев

Нещадно банят за комментарии против приёма беженцев За малейшие протесты против приёма беженцев , нещадно банят!

Delfi / 18. novembra sajūtas - 22.autobusā noklausīta saruna (jeb palieciet vien Īrijā) - Rasu naida kurināšana

Rasu naida kurināšana Delfi publicēts raksts ļoti zemā morāles līmenī. Rakstā tiek kurināts naids pret melnādainajiem, jo tiek izteikta nosodoša sakarība starp amorālu dzīvesveidu un bērnu, kuram ir āda brūnā krāsā, jo izvēlēts melnādains dzīvesbiedrs. Raksts ir pats par sevi amorāls un raksta autors vēlās pievērst sev uzmanību amorālā veidā kurinot rasu naidu. http://woman.delfi.lv/relationships/dzive/18-novembra-sajutas-22autobusa-noklaus...

Delfi - Delfi

Delfi Тупые новости!

I igkons 01.09.2012
Komentāri 3 Web lapas

Delfi + LMT reklāma = ... - Delfi + LMT reklāma = ...

Delfi + LMT reklāma = ... Reklāma, kas aizņem 70% no mana netbuka manitora ir īstais ļaunums. Iesaku no šī ļaunuma glābties, nelasot delfus.

I igkons 30.08.2012
Komentāri 1 Web lapas

Delfi.lv - жалоба

жалоба Русскоязычный еврейский портал с корнями в эстонии. Евреи, проплачиваемые нашим государством, нанимают малолетних "редакторов" без образования, цель которых - ударно писать не грамотные (хотя бы с точки зрения русской грамматики) статьи, а разжигающие национальную вражду, сеящие панику или депрессию среди многочисленных русских читателей портала.

N no_name 25.08.2012
Komentāri 3 Web lapas

Delfi forums - nestrada

nestrada Kapec nestrada delfu forums?

S salsa 01.05.2011
Komentāri 4 Web lapas

Delfi foruma admins. - Nestrādā!

Nestrādā! Autors: Kauguru pludmales pediņi Datums: 15.10.10. 12:58 Saskaņā ar pēdējo oficiālo informāciju, Ivka tup atejā, kasa čožu un par naudu raksta diplomdarbu. Diezgan ilgu laiku delfu foruma ir tamlīdzīgi ieraksti.Admins neko nedara.Tas neliekas īsti normāli.

K Keils 15.10.2010
Komentāri 44 Web lapas

Delfi -

Riebjas man shie spami netaa, bites un Tele2. Atveru delfu maajas lapu un tur jaagaida, kameer nozudiis spams, un viss sataisiits taa, lai es nejaushi noklikshkjinaatu un luureetu uz sen zinaamu info. MAN TRAUCEE TAAS SASODIITAAS REKLAAMAS UN ES BUUTU LJOTI PATEICIIGA, JA TAAS NEBUUTU TIK UZBAAZIIGAS!!!!!

www.delfi.lv -

Bljegj, es netieku tajaa debiilajaa interneta adresee. A man vajag apskatiities e-mailus. internetu paarbaudiju visaas citaas lapaas iet tikai ne delfos :(

Delfi -

Nost ar portālu Delfi! Tas ir kļuvis tik pārbāzts ar reklāmām, ka nav iespējasm normāli lasīt tajā esošo informāciju - visu laiku izlec kaut kādi logi, nevar normāli uzklikšķināt uz ziņām, jo pēkšņi uzklikšķinās uz kādas reklamējamās mājas lapas linka.

J Jānis 26.05.2007
Komentāri 1 Web lapas