www.sudzibas.lv Delfi naida kurināšana, nacisma, rasisma propaganda

Delfi - naida kurināšana, nacisma, rasisma propaganda

Delfi.lv - dzeltenā miskaste, jo šajā portāla tiek propagandēta nacisma, rasisma ideoloģija, ko var vērot ziņās kuras ir saistītas ar Krieviju
Nav jābut gudram, lai pamanītu to, visās ziņās Krievija tiek pasniegta negatīvajā formā.
Ziņās tiek izteiktas vienpusīgās domas, nevis sniegtas patiesās ziņas
Kā arī kurina naidu iekš valstī, starp latviešiem un krieviem
Bloķē IP adreses lietotājiem nepamatoti, ja komentārs nesakrīt ar ziņnesēju, tā dara tikai ne demokrātisks fufeļ resurs!

Janis Zlemešs 04.04.2018

Ak tā!Es visu laiku atkal biju domājis ka tas ir kautkāds perverss homoseksualistu portāls!Ņemšu arīJūsu bridinajumus vērā.Īstas šausmas,kas te notiek.

Dainis 04.04.2018

Tātad jūs vēlaties lai negatīvas ziņas tiktu pasniegtas pozitīvā formā? piemēram Krievi notriec starptautisku lidmašīnu ar nevainīgiem cilvēkiem sava ''kasjaka'' dēļ un jūs vēlaties lai šādās ziņas tiktu pasniegtas pozitīvā gaismā?

Работяга 04.04.2018

Kapec ne? Piem. Parada foto seit nokritis meteorits, un blakus focene bet seit musu latvijas celi...

Mūsdienās cilvēki jau vairs nesaprot, kas ir neatkarīga ziņu pasniegšana.
Pasniegt ziņu vai sniedzot ziņu tajā vel izteikt savu (bez pierādijuma versiju)viedokli, ir ļoti liela atšķirība.
Šim resursam viss balstās uz rusofobijas.

Dainis 05.04.2018

Un Krievu resursi visu pasniedz adekvāti? :D salīdzinājumā ar viņu propogandas līmeni esam kā bērni smilšu kastē.

Tu lasīt māki? Šeit sūdzība par konkrētu resursu, kurš atrodas pie mums.
Man pie pakaļas kas tur krievu resursos darās, izskatās, ka tu esi mēdiju upuris, tik nesāc putas pa muti laist, sadzirdot krievu tēmas.

Dainis 06.04.2018

Tad rodas jautājums, kas jūs spiež to visu lasīt? Es jau sen nelasu ziņas, jo reti tur parādās kāds normāls raksts, par to nav jēgas diskutēt, šiem portāliem ir sava auditorija uz kuru viņi arī spēlē.

E electric 04.04.2018

Piekritu autoram. Man nobloķeja IP par to ka es aizsutiju uz delfi portalu bildi kur adažos nofotografeju NATO karavirus Maximas veikala, kuri iepirkas. Viņiem pilni ratiņi bija tikai ar Alu. Ko es ne ta pateicu? Pec tam analogiska bilde uspeldeja cita portala, un publiceja jau cits autors.
Nav originala bilde.

Работяга 04.04.2018

Stulbums, atbrivoja veselu paleti.. interesanti ko vini daris karstas punktos, tur maximas tacu nau! Stulba armija pilna ar pertikiem... dzent vinus skriet, pievilkties, un pedejos smadzenus pazaudes..

N Nabaga Joriks 06.04.2018

Un ko tālāk? 1.Tur nekas nenorāda uz to ka tie ir NATO karavīri un pat ja ir tad Latvijā viņi ir vairāki simti labi ja katram pa alus glāzei pietiks! ))

N Nabaga Joriks 06.04.2018

Pie tam tā tava fotogrāfija ir feiks!Tas feiks par Latviju sen jau ir atmaskots fotogrāfijai 5-6 gadi un sākumā Kremļa prese rakstīja ka tas notika Igaunijā

E electric 06.04.2018

5-6 gadi? Tu paskaties interneta no sakuma, pes tam bleņo mazulit. Ha ha ha tuvel pasaki ka ta i Kremļa roka! Un Putins ir vainigs!

N Nabaga Joriks 12.04.2018

Protams ka feiks! Lūk te krievi raksta ka tas ir 2017 gadā Igaunijā
Bet šeit var redzēt ka tā fotogrāfija bija ievietota internetā minimāli 2016 gada 8 martā))
ES ŠO BILDI ESMU REDZĒJIS INTERNETĀ VĒL 2014 GADĀ

N Nabaga Joriks 12.04.2018

Pietam šeit Krievi raksta ka tie ir ukrainas armijas dezertieri
------------------------
Virsraksts
АТО - алкогольно-террористическая операция.

E electric 06.04.2018

Izlasi no sakuma sava miļota Kamiša gramatu "ka Latvija parvareja finanšu krizi".