www.sudzibas.lv Delfi Peļņas gūšana uz Ukrainas nelaimi

Delfi - Peļņas gūšana uz Ukrainas nelaimi

Ziņu portāls Delfi nekautrējās gūt peļņu, pieprasot abonēt piekļuvi informācijai par stāvokli Ukrainā. Nepietiek ar to, ka, lai pēc lapas atvēršanas piekļūtu informācijai, jānoskatās piespiedu reklāmas, to jau varētu pieciest, bet kas attiecas uz informāciju par ukraiņu, tad tas jau iet pāri visām robežām.
Šai darbībai un alkatībai nav robežu.
Sk. Pielikumus

24.02.2023

Kā jau apnika tiek ukraiņi. Strādāju vape shopā Rīgas centrā. 60% pircēju ukraiņi. Un nāk katru dienu. Vīdējāis čeks uz 12 Eur. Pēc tam nabagiem palīdzam, sūtam naudu... Bet viņi ne tik slikti dzīvo. ;)
Paziņa mediķis. Saka ukraiņiem: jāiet tur un tur, lai dābūt atlaides uz operāciju. Uz ko ģimenes pārstāve mate teica: mēs jau samaksājam 2000eur par operāciju, tā nav nauda...
Pietiek jau barot viņus!
Lābāk palīdzēt mūsu trūcīgajiem un pensionāriem.
Bet valstij tas nav izdevīgi.
Eiropa neatbalstīs.
Uz zaudēt sponsoru, mūsu valdība nēvēlās.

Good Intentions 24.02.2023

Tev līdzīgi ņaudētāji man arī neiet pie sirds un būtu priecājies, ka veikalam pircēju pieplūdums.

Mīnusus liek visi, kuriem patīk jau 30. gadus dzīvot pakaļā, un laizīt Kariņam pakaļu. Sapratu. Paldies!

Portāls ir atkritumu tvērtne ar nacionalistiem, kuriem galvēnājs minusēt, kad runā patiesību. Pametu jūsu garbadge portālu. Visu sliktāko! ;)

Good Intentions 24.02.2023

Tev jau nav par ko priecāties. Alga tādi pati, bet darbs divreiz vairāk. Tas ka viena teica, tas ka dažiem ir nauda nenozīmē, ka visiem ir.