www.sudzibas.lv Delfi Rasu naida kurināšana

Delfi / 18. novembra sajūtas - 22.autobusā noklausīta saruna (jeb palieciet vien Īrijā) - Rasu naida kurināšana

Delfi publicēts raksts ļoti zemā morāles līmenī. Rakstā tiek kurināts naids pret melnādainajiem, jo tiek izteikta nosodoša sakarība starp amorālu dzīvesveidu un bērnu, kuram ir āda brūnā krāsā, jo izvēlēts melnādains dzīvesbiedrs. Raksts ir pats par sevi amorāls un raksta autors vēlās pievērst sev uzmanību amorālā veidā kurinot rasu naidu.

Z

Ausainītis 18.11.2012

Tas jau ir sen zināms, ka latviešu palaistuves augstu kotējas ārzemju bordeļos, tādēļ visiem šim pasaules vazaņķiem būtu jāatņem Latvijas pilsonība.Vienīgi skumji, ka šādi raksti parādās tiešī valsts svētkos. Laikam kāds speciāli tos pasūta.

M missreginchik 29.11.2012

Vispār jau tas raksts ir par bezkaunīgiem badainajiem latviešu ubagiem, kas iemanās krāpties un zagt arī valstī, kur viņus pieņem un izmitina... un nekā rasistiska attiecībā pret afroamerikāniem tur nesaskatīju... Tavs termins gan priekš viņiem ir aizvainojošs ;) nevajag tādu lietot, ja uztrauc šitie jautājumi!