www.sudzibas.lv Delfi pretvalstiska darbība

www.delfi.lv - pretvalstiska darbība

Interneta vietnē www.delfi.lv 2016. gada 2. jūnijā ierakstīju LR galvaspilsētas mēram NIlam Ušakovam neglaimojošu komentāru, kas pāris minūšu laikā tika dzēsts. Tātad minētais uzņēmums klaji un nekaunīgi ir pārkāpis Latvijas Republikas Satversmes 100. pantu: "Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta." Līdz ar to nākas secināt, ka www.delfi.lv popularizē antidemokrātiskas sabiedrības principus, kas ir pretrunā Latvijas valsts un visas Eiropas savienības interesēm.

J

Latviešu tautas 19.06.2016

Latvijas Republikas Satversmes 100. pants
=================
Uz internetu tas neattiecas!

D'mass 09.01.2024

Attiecas. Bet "jūsu brīvība beidzas tur, kur sākas citas personas tiesības" (site:cilvektiesibugids.lv)

GoodMan 19.06.2016

Да да. Ты про сатверсме и демократию расскажи всем не гражданам. Им очень будет интересно послушать как в латвии соблюдаются гейропейские права человека. Жалкий лицемер.

D'mass 09.01.2024

А всем негражданам нужны именно "ГЕЙропейские" права? Прикольно ты подставился.. ;)

J Jasmīns 19.06.2016

Maskavas cilvēks aizstāv urlakovu - pilsētas, kurā regulāri notiek geju demonstrācijas un 9. maija praids, mēru.

N Nikns Lietotājs 02.01.2021

Un ne tikai Delfi. Starp citu, tas, ka šie fašisti dzēš komentārus, vēl nav lielākais ļaunums. Jebkura komentāra dēļ valsts nodevēji no delfu cenzūras (sauksim lietas īstajos vārdos) jūts tiesigi padarīt jūs par nepersonu kurai vispār nav tiesibu komentēt, un dzēst visus jūsu komentārus, neatkarīgi no to satura. Un, protams, delfu fasisti histēriski, paaugstinati agresivi reage uz jebkādu savu nelikumibu kritiku.

D'mass 09.01.2024

Aga, nu protams: visur -- fašisti un nodevēji, un tikai mūsu nikns Štirlics izpilda savu misiju visas cilvēces labumā... bet kur tas ir, ja apkārt ir tikai ienaidnieki?

* kur tā ir