www.sudzibas.lv Delfi pretvalstiska darbība

www.delfi.lv - pretvalstiska darbība

Interneta vietnē www.delfi.lv 2016. gada 2. jūnijā ierakstīju LR galvaspilsētas mēram NIlam Ušakovam neglaimojošu komentāru, kas pāris minūšu laikā tika dzēsts. Tātad minētais uzņēmums klaji un nekaunīgi ir pārkāpis Latvijas Republikas Satversmes 100. pantu: "Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta." Līdz ar to nākas secināt, ka www.delfi.lv popularizē antidemokrātiskas sabiedrības principus, kas ir pretrunā Latvijas valsts un visas Eiropas savienības interesēm.

J

Latviešu tautas 19.06.2016

Latvijas Republikas Satversmes 100. pants
=================
Uz internetu tas neattiecas!

GoodMan 19.06.2016

Да да. Ты про сатверсме и демократию расскажи всем не гражданам. Им очень будет интересно послушать как в латвии соблюдаются гейропейские права человека. Жалкий лицемер.

J Jasmīns 19.06.2016

Maskavas cilvēks aizstāv urlakovu - pilsētas, kurā regulāri notiek geju demonstrācijas un 9. maija praids, mēru.