www.sudzibas.lv Delfi Nestrādā!

Delfi foruma admins. - Nestrādā!

Datums: 15.10.10. 12:58

Saskaņā ar pēdējo oficiālo informāciju, Ivka tup atejā, kasa čožu un par naudu raksta diplomdarbu.

Diezgan ilgu laiku delfu foruma ir tamlīdzīgi ieraksti.Admins neko nedara.Tas neliekas īsti normāli.

K

H hohiha 15.10.2010

Autors: anti-kitajozu PlMPlS
Datums: 08.10.10. 22:33

nu ko, kitajozu PlMPl, nervi netur?

Tādu tekstu tur simtiem.Uzdrabojas Krans, Ivka un Sapiere ar stāžu.Liekas laikam būs admines blondās draugi:)

G Garadarbi 15.10.2010

Autors: Vista Nedapista
Datums: 09.10.10. 21:43

Kāja iesprūda podā. Ko nu ??

Datums: 24.05.10. 21:00

Leonu sadūra, Solveiga uzkūda pabeigt darbu līdz galam - šausmas Gobu ielā! mums ir bail.

Autors: svarīgi!
Datums: 04.10.10. 19:23

Man savukārt liekas, ka te visu raksta Ivkas čoža.

G Garadarbi 15.10.2010

Datums: 15.10.10. 16:49

ķo nu muldi. Aļons šobrīd sēž putu vanniņā un rubina savu stingro coķīti.

B Blondādebīlāadmine 15.10.2010

Autors: krans
Datums: 15.10.10. 20:49

sen neesat kranonkuli atkal satikushi, nu jumsam ir tas gods to veco drankj skatit ar sav ac.lai jums labi noiet

Man patīk tikai šādi personāži un komentāri!

I Idioteadmine 17.10.2010

Autors: SAPforuma delegācija
Datums: 17.10.10. 18:49

Ivka, tu esi stulba.

Autors: bez komentāriem
Datums: 17.10.10. 19:01

Ivka ir ļauna. Tiešām viens no pretīgākajiem foruma personāžiem. Autors: Ādolfs
Datums: 16.10.10. 01:41

Jēziņ, vakar man nāca tik pretīgi pirdieni kā nekad. Domāju - nosmakšu pats savos bezdeļos +_+. Liekas, smirdēja pēc sarūgušiem, sapuvušiem sīpoliem un kāpostiem. Tā smaka bija tik skāba un drausmīga, Vakar apēdu divas bļodiņas ar ceptiem sīpoliem un speķi. Aizvakar nolaidu vienu skaļo, bet tam bija saldāka smaka. Laikam tāpēc, ka apēdu tikai pusbļodu ar sīpoliem. Vakar uzēdu vēl pa dienu biešu zupu, laikam no tās tie skābulīši. Nekad neēdiet bietes ar sīpoliem, es nopietni saku, sekas var būt letālas :/

- -takbanotirliņu 17.10.2010

Datums: 18.10.10. 00:11

Šamējais nosprāga no veco apeņu kapijas (manējā slepenā recepte no vecām un čurās skābētām), no bēdām pakāršos, kāds gribēs, varēs izvālēt, pirms aprok rumpi ar noļukušo čožu, pēc seksologa Pidriskas dziļās sekcijas. Vispirms piemaukšos, lai nejūt, kad savelk un izlaiž pēdējo pirdienu.
Tas pēdējais raksts, @!#$ Ivka vairs nekad nerakstīs, jo līdz rītam jau būs nosprāgusi kā veca vārna.
Re: vīrs kapā un kapā
Datums: 18.10.10. 00:29

Stresā nomīzu visu sienu, Ivkai pēc pusnakts neraksta, iešu mēnesnīcā virināties kapātā vīra smirdīgajai piemiņai. Man piešķirs nozīmīti un piespraudīs taisni pie dirsas !!!
Viss, tagad eju sūdzēties uz sapu pretīgajām kaķu vecenēm !!! Ka delfistu geji negrib vairs neko un guļ, impotenti resni nodzērušies guļavas, kaķu vecenes nekad neguļ, bet baro savus lolojumus, lai tie apmīztu visu kaimiņu durvis!!!
Viss eju prom un nekad te vairs nerādīšos !!! Nekad, nekad, nekad - sapratāt? Jūs visus par to izbanos, jo jūs pelnījuši !!!

I Ivo 17.10.2010

Tamļdzīgus tekstus Delfu admine nedomā pat banot.Nu īsti riktigi tas nav!

DELFI" neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem, kā arī patur tiesības izdzēst:
1. neētiskus komentārus
2. komentārus, kas rakstīti, slēpjoties zem cita cilvēka vārda
3. komentārus, kas satur ar "DELFI" nesaskaņotu reklāmu
4. cilvēka godu un cieņu aizskarošus komentārus
5. rasu un nāciju naidu veicinošus komentārus

"DELFI" aicina portāla lasītājus, rakstot komentāru:
1. Ievērot morāles un pieklājības normas
2. Nekurināt un neaicināt uz rasu naidu
3. Iztikt bez rupjībām

ļ Ļera 20.10.2010

Vajag sūtīt ziņojumus par tādiem komentiem. Es aizsūtīju, lur man uzbrauca, uzreiz izņēma.

L Liba 20.10.2010

Sutijam jau drossinternets.lv un nekā! Tas pretīgums tur turpinās.Turklāt viens nolielakajiem ziņu portāliem LV un esot admine ar.Nejedzibu sadaļu baisi lasīt, katra otra tēma pretīga.

L lala 21.10.2010

Man liekas, tas Delfi forums vispār sapuvis, katra otrā tēma ir kaut kāda TĀDA un neviens neko nedara! Kādreiz tur bija normāli, varēja kādu sev interesējošu lietu noskaidrot, bet tagad labāk neko nerakstīt un nelasīt.

L Liba 21.10.2010

Datums: 20.10.10. 19:19

Laikam iešu uzvārīt kapiju vīram, kamēr čoža neniez tik neciešami.

Datums: 20.10.10. 21:33

Ja mans vīrs vīrulītis naktī zem segas nobezdas, tad es lienu apakšā zem segas un ostu palaistos balodīšus. Baigi normāli
smird
Autors: krievi
Datums: 19.10.10. 16:40

Datums: 18.10.10. 18:11

Savārīju vīram kafiju, viņš par to man uzdāvināja pussy pump. ogogoo, ja jūs tagad redzētu rezultātu! man ir megačoža!

BARIEM TADU KOMENTARU UN TEMU.Cik var!Turklat tur daudzi raksta zem Ivkas vārda!

? ? 21.10.2010

smird krievi 2 20.10.10. 01:29

Feina tema ne ko?Admine beidzot sakartos to nejedzibu sadalu.

K Krēma 21.10.2010

Tak vienreiz Tv rādija tur ir blonda admine, B L O N D A.:)

? ? 21.10.2010

A kada suda pec ta admine tad tur vispar ir vajadziga?

T Turpinasslimiekomenti 21.10.2010

Datums: 21.10.10. 21:18

Aizver savu fašistisko muti, Gebeļsa skolnieks! Pazūdi no foruma, dzirdi, pazūdi uz visiem laikiem un nekad te vairs nenāc, nekad mūžā!!!

utors: sapiere ar stāžu
Datums: 21.10.10. 21:18

Ivka mums ir ļoti emocionāli nestabila būtne, tāpēc netraumē viņu lieki, viņai smags darbs un sakari tur augšā, tā kā netraucē lieki, gan jau, ka pati lieliski, sieviete taču, zin labākās bodes kur pārdod jaunākās modes trenuška

Autors: Ādolfs
Datums: 21.10.10. 21:15

nu vai tas es vainīgs, ka tas sludinājums tur ir? :D :D es jau gribēju vien izpalīdzēt - cik man zināms, katra sevi cienoša urla, nēsā trenuškas, un ja ir iespēja, valkā zīda.

T Turpinasslimiekomenti 21.10.2010

Autors: Ādolfs
Datums: 21.10.10. 20:32

sasodītā urla, es tev prasu vienkārši kā uztaisīt kapiju, bet tu te dirsies. smirdīgo krieveļu partijeles atbalstītāja. apmēram varu iedomāties, cik tu esi dumja, ka domā, ka visi, kuriem vārds Ādolfs, ir hitlerieši. nu ja, krievi laikam nekad neizkāps no zīdaiņu pamperiem

Datums: 21.10.10. 16:54

Atzapisies, gitļerieti. Es balsoju par Saskaņu.

Autors: tm
Datums: 21.10.10. 19:27

degpunkts ir hujačijs sūds

Autors: laimīgā
Datums: 20.10.10. 20:16

Jelly -belly Tu esi vai nu iedomīga kuce, kura aiz nekā nedarīšanas tagad uzstājas forumā vai arī dzīvē aplauzusies lose ala durochka, kas nu lielās ar nepiepildītu varas kāri, jebkurā gadijumā-pamēģini atklāti man ikdienišķā situācijā šitā un dzīvē uzkapāt, norausies pa visiem zelta palagiem tā ka mute nevērsiesm sīkā padauza!!!

Autors: Kauguru turība
Datums: 20.10.10. 15:01

Jelly Belly, vai ļaujies purkšķī tikai zelta gūltās ar zīda sedziņām?

Autors: Jelly Belly
Datums: 21.10.10. 13:09

Jaa, tomeer taisniiba, ka kriizes laikaa pieaug psihiatrisko pacientu skaits, laimiigaa to uzskataami pieraada. Tabletiites vajag lietot regulaari, lai neuznaak leekme uz ielas, veel kaadu sabaidiisi, slimaa!

Datums: 21.10.10. 13:15

Jelly Belly, vai tu purkšķī ļaujies?

E Etele 22.10.2010

Kas jauns pie psihajiem?Viss pa vecam, admins neievero pati savus noteikumus un nestrādā?

C CV 22.10.2010

Datums: 22.10.10. 14:21

Es kā parasti intensīvi kasu čožu, paralēli rakstīdama diplomdarbus par naudu un vārīdama savam vīram-vīrulītim kapiju. Ja kas, es balsoju par Saskaņu.

Jā, mazgadīgā sapiere ar stāžu turpina rakstīt Ivkas vārdā.