www.sudzibas.lv Delfi Nestrādā!

Delfi foruma admins. - Nestrādā!

Autors: Kauguru pludmales pediņi
Datums: 15.10.10. 12:58

Saskaņā ar pēdējo oficiālo informāciju, Ivka tup atejā, kasa čožu un par naudu raksta diplomdarbu.

Diezgan ilgu laiku delfu foruma ir tamlīdzīgi ieraksti.Admins neko nedara.Tas neliekas īsti normāli.

K

O Ojā,trakieturpina 22.10.2010

Autors: sapiere ar stāžu
Datums: 22.10.10. 14:43

Mīļumiņ, Ivka, es esmu šeit, mani vakar pameta vīriņš ar lielo krānu. Tagad darbinu savu rozā vibratoru un domāju labas domas

J Jūlis 22.10.2010

Kādi jaunumi?

R rekusapierearstāžu 22.10.2010

utors: Ivka
Datums: 22.10.10. 17:26

Es tavam vīram jau sen slepus vāru kapiju un demonstrēju savu iekaisušo čožu-čožulīti.

sapiere ar stāžu-ta te raksta tos murgus un ir mazgadiga skuķe

U Utis 22.10.2010

Tas ir ekselenti debīli.

Z Zaķis25 22.10.2010

admine nerulle

T Turpināssviests 23.10.2010

Autors: klukste
Datums: 22.10.10. 22:05

Ko jūs ļaudis, gailēns lecīgs ir tas arčijs.Vīņš tak pats visus drāž gan stāvus gan guļus, sākot ar resno sievu, šķībo mīļāko un vēl perfekto kaimiņieni:D

I Idiotiemsvaboda 24.10.2010

Autors: krans
Datums: 24.10.10. 18:19

suraa Dimsdales pedinu kpoiena mani atceresies ar segvardu Lašpendra

Autors: enduro
Datums: 24.10.10. 18:35

Varbūt vēlies izčūpstināt manu metamo, pirms laidies rudenīgā dejā, pleskavenes DUSu asinsbalss aicināts?

? ???????? 25.10.2010

Datums: 25.10.10. 23:03

Savārīju vīram kapiju piecas trislitrenes un arī pilnu vannu, braukšu tagad uz Dimsdeili lielo kāpīti ieraust, un diplomdarbiem nikuja nav pasūtījumu:(

N nekasnemainas 26.10.2010

Datums: 25.10.10. 23:03

Re: gud baj
Datums: 26.10.10. 08:48

Tāpat arī runā, ka Dimsdales klimats esot labvēlīgs čožas niezes ārstēšanai. Jūs jau laikam būsiet ievērojuši, ka man šausmīgi knieš čoža čožulīte.
Ja kas, es balsoju par Saskaņu.
Re: gud baj
Autors: Spiere ar stāžu
Datums: 26.10.10. 10:00

Klau, dura, vai beidzot nolēmi uz visiem laikiem pazust?

T turpinas 28.10.2010

Autors: Ivkas vīrs (ne niku zaglis)
Datums: 28.10.10. 12:31

Bljadj, tad būs tā kapija vienreiz vai nebūs? Prasu pēdējoreiz. Ja nebūs, vaino pati sevi.
Ja kas, es balsoju par PCTVL, bet mana durnā bāba par Saskaņu.
Re: Apēdu zirnekli

Autors: sapiere ar stāžu
Datums: 28.10.10. 00:29

A mans vīrs atgriezās, tik atveda sev līdzi citu sievu. Kur man tagad likties? Kāds no foruma negrib mani precēt? Varbūt kaugurieši atsauksies?

D debilieturpini 15.11.2010

Datums: 15.11.10. 17:10

Es te vīrulim (nu tam, kuram vāru kapiju) uzprasīju, vai šim ar čoža niez? A šis saka, ka viņam tādas čožas nemaz neesot! Vot tak numurs!
Autors: Ivka - īstā
Datums: 15.11.10. 17:55

iesakiet ko darīt - kasīt čožu v.s rakstīt diplomdarbus par naudu?
Re: mūžu dzīvo, mūžu mācies (vai arī raksti diplomdarbu (par naudu))
Autors: Ivka (ne niku zagle)
Datums: 15.11.10. 18:16

Nē, laikam labāk nopirkšu Lexusu un uzvārīšu vīram vīrulītim kapiju. Zinat, Daugavpils policijā strādājošai sievietei nav viegli tikt pie vīruļa, bet es tiku, jo balsoju par Saskaņu.
Re: mūžu dzīvo, mūžu mācies (vai arī raksti diplomdarbu (par naudu))
Autors: Ivka (ar sapieres stāžu)
Datums: 15.11.10. 18:19

Ja man vēl tā čoža tik drausmīgi neniezētu, tad vispār dzīve būtu ideāla, varētu rakstīt zagtus diplomdarbu plaģiātus par naudu, i bēdu nezinātu.
Datums: 15.11.10. 18:22

I Iveta 20.11.2010

Mazliet pakomentēšu situāciju delfos. Tie portāla lietošanas noteikumi ir pupu mizas. Neviens tur delfos jau sen neko nekontrolē (ja kontrole vispār kādreiz ir bijusi). Re, ar manu niku pa nejēdzību sadaļu kaut kādi mazgadīgie ārdās, bet lai, tas mani neuztrauc, tāpat kā vārdu sakritība. Varbūt nabaga cilvēciņiem tā ir vienīgā komunikācija ar sabiedrību ;) Mana attieksme - tāpat kā pret vārdu sakritību, jo niks nav ne vienreizējs, ne unikāls, ne kaut kādā veidā saistīts ar manu vārdu vai uzvārdu. Vnk patīk un viss, tā mani bērnībā sauca :)
Vnk nejēdzību sadaļā jau sen vairs neeju un neko tur nekomentēju, delfos ir arī citas sadaļas ar foršiem un sakarīgiem rakstiem un cilvēkiem, kaut arī tur visi tie frīki reizēm ielien un raksta ar svešiem nikiem. Tiešām žēl, ka vairāku sakarīgu forumiešu viņu dēļ vairs delfos nav.

U Uldēns 20.11.2010

Delfos mani ja kas nobanoja.Par to ka saku pret rupjibam ar spamu vismaz cinities.Tacu redzi adminei ( ir tur tada blonda TV radija) labak rupjibas patīk.Varbūt pati to raksta.

I Iveta 27.11.2010

Nav izslēgts, lai celtu portāla reitingu ;)

U Uldēns 27.11.2010

Delfus vairs neapmeklēju.Kam man urlu tekstus jālasa!

J Juris 27.11.2010

Nu TVnets ar saviem mazgadīgajiem komentētājiem arī izceļas, ka tik kko nolamāt, apsaukāt, utt.Brīžiem vnk pretīgi paliek, runājot par izvirtībām, tur darbojas tāds gils, RD un VD sirdsdraudzenīte un vēl tml.tipiņi, viņu teksti ir pilnīgi slimi!

J Jurim 27.11.2010

Tvnet.lv tagad tie komenti kuri nepatik vinu partijai kuru portals atbalsta uzreiz muti ver ciet un liedz komentet.Ka ar rupjibam nezinu, bet viedokli savu paust nevar daudzi kas doma citadi.

I Iveta 28.11.2010

Jā, tas ir Tvnetam. Kaut viņi paši saka, ka to dara pēc 3. komenta (vienā rakstā), lai novērstu spamu.

T ToIvka 28.11.2010

Viņi melo, citkart uzreiz pec pirma komenta uzliek ja nepatik viedoklis.Taču citu sviestainos komentus publicē.Lidz ar to daudzi zinamie man cilveki tur vairs savu kaju nesper.

A atbilde sūdzmaņiem 15.04.2011

Lai aina būtu pilnīgāka, pie reizes arī uzrakstiet, kā Ivka apkrāpj valsti, kā pērk kontrabandas preces, kā raksta par naudu diplomdarbus slinkeim studentiem, kā nemaksā nodokļus utt. Ko tad jūs te klūpat virsū kaut kādiem nabaga pediņiem, saskatat skabargas viņu acīs, bet pašiem šeit lielajiem sūdzmaņiem ir baļķi acīs!