Meklēšanas rezultāti
Apriore Serviss Valdeķu ielā 2a - Krāpšana, cenas uzskrūvēšana (Sūdzība)
Bija nepieciešama eļļas, eļļas, gaisa un degvielas filtra nomaiņa. Par cik, mans meistars ir atvaļinājumā, piezvanīju uz darba vietai tuvumā esošo apriore servisu Valdeķu ielā 2a kurš acīmredzot darbojās zem apriore servisu apvienības jo norādes par šo servisu ir aprioreservisa mājaslapā, bet čekā ir norādīts sia "1 road"
aizdomas jau radās pie tekstiem ka ir jāzin auto vin kods, lai redzētu normostundu izcenojumu parsītajiem darbiem. Var padomāt ka tas šķūnis ar diviem pacēlājiem atbilst...
Jokstas I. arsta homeopāta Privātprakse - Bezjēdzīgs pakalpojums (Sūdzība)
...šo personu. Bērns diezgan bieži, toties īslaicīgi bērnudārzā saaukstējas - iesnas, klepus galvenokārt. Uzzinājām par homeopāti I. Joksti, kas diezgan pārliecinoši uzsver, ka viņas maģiskie graudiņi spēj izārstēt un novērst pilnīgi visu. Aizgājām uz pirmo vizīti, 25 min tukša runāšana ar mistisku pieeju savu graudiņu izvēlē un 100 eiro. Pirmajā reizē iedod 2 paciņas ar graudiņiem imunitātei. Pēc mēneša jānāk vēlreiz. Otrajā reizē 15 min, 60 eiro. Iedod atkal graudiņus šoreiz pret iesnām...
LEANS SIA - Slikts serviss (Sūdzība)
...ka rohla ir salauzusi. Gribam arī minēt to, ka iegādes brīdī, pārdevējs bija teicis, ka uz Rohlas var brīvi likt līdz 2000kg. Ka tikko šoferis ir atgriezies no reisa, esam sazinājušies ar Leans Sia pārstāvi, lūdzot salabot Rohlu pēc garantijas (pagāja 2 Mēneši, kopš pirkuma) . Pārdevējs ir atteicis salabot Rohlu, ar piebīldi, ka paši esam vainīgi un t. T.
Nevienam neiesakām veit pirkumus šajā uzņēmumā, jo tur strādā nekompetenti darbinieki, kuri nepilda savus pienākumus, sniedzot nekvalitatīvus pakalpojumus un negrib uzņemties nekādu atbildību.
Reserved - Drausmīga kvalitāte un attieksme (Sūdzība)
Pasūtīju reserved.lv ziemas mēteli (ar " Premium kvalitātes" atzīmi) .
Saņēmu ar milzīgu caurumu, ko nekādi nevarēja nepamanīt to pakojot.
Paliku mēma no tādas nekaunības un attieksmes pret klientu kā pēdējo muļķi.
Uz ko cer uzņēmums, kam nerūp sava reputācija un kas ņirgājas par pasūtītājiem.
Nekad vairs reserved preces nepirkšu un citiem neiesaku.
Drausmīga kvalitāte un attieksme...
Vidzemes slimnīca - Attieksme (Sūdzība)
...mīcīties pa visām gultam❗3x lika katetru beigās pasaka ka nākamreiz es pati likšu ja bērns izraus❗nepil kā nākas sistēma, visu nakti pati negulēju jo uzraudzīju ka pil❗artst pajautā. Ka pil pa durvju šķirbu, es atb. Ka nevar saprast viņas atb. ❗nu ja nevar tad nevar aiziet prom❗ pēc kardiogrammai noteica diagnozi, gatavoja sirds zāles jo pulss ir 200. Kad ārsti aizgāja prom pulss bija 112-124.
Pediatrs Smolinas tas dienas sabiedrotās 28.02.2022
27.02.2022 tā kas un aizrādīja par iekārtošanos.
Adascentrs - Slikts serviss, aizdomas uz krāpšanu (Sūdzība)
Pasūtīju fotoepilatoru, samaksāju 121 eur, pasūtīju, jo solīja piegādāt 1-2 d. Laikā. Pagāja 4, klusums, uzrakstīja, ka noliktava neesot, solīja nākošajā nedēļā. Pagāja vēl nedēļa, klusums, uz e-pastu neatbild. Jautājums, vai tā ir krāpšana un jāvētšas uz policiju, jeb tas ir slikts serviss un maldinošā reklāma? Cik ilgi jāgaida prece, ja solīja 1-2 d. , bet nebrīdina par kavējumiem un pēc tam neatbild uz e-pastu? Kontakttālrunis pieejams nav, citu variantu sazināties arī nav.
Raivis Fricsons - Krāpšana (Sūdzība)
...bet lēns. Realitāte konkrēts metējs.
Viss jau sākas labi, paskaidrojām ko nepieciešams izdarīt, vienojāmies par summām un termiņiem. Raivis sastādīja tāmi un protams uzreiz palūdza naudu uz priekšu tā teikt materiāliem un transportam.
Nu jau pagāja noteiktais termiņš bet no Raivja ne ziņas ne miņas. Zvanam!
Izrādās kaut kas īsti neiet kā nākas, vajagot vēl samaksāt naudiņu.
3 Mēneši kopš vienošanās, visi termiņi galu galā, divreiz jau samaksāta naudiņa bet galu galā nekas nav izdarīt...
Can Can Pizza - Slikts serviss (Sūdzība)
...traukiem mūsu viesmīle ir visur tikai ne mūsu pusē, gribējām pasūtīt desertus pēc 10 min gaidīšanas sapratām ka desertus mums neredzēt, nodomāju ja mēs pieceltos un aizietu nesamaksājuši viesmīle pat nepamanītu, tā arī darījām saģērbāmies un gājām uz izejas pusi "ta dā" mūs pamanīja:) piegāju pie kases samaksāju rēķinu, tā bija pirmā reize kad neatstāju dzeramnaudu.
Vadībai būtu jāpieliek vēl 1-2 darbinieki klāt jo acīmredzot ka 2 viesmīļi netiek galā, bārmeņa arī nav viesmīļi paši taisa dzērienus, pieliekat klāt vismaz bārmeni.
Protam ka vakars nebija sabojāts bet vilšanās palika: (
RD Electronics garantijas remonts - Labo preci ilgāk kā pusotru mēnesi (Sūdzība)
...servisa nr. Tur man mutiski teica, ka remonta darbus viņi garantē veikt 1 mēneša laikā. Solīdi būtu bijis, ja uz remonta laiku piedāvātu līdzvērtīgu monitoru lietošanai. Neko nepiedāvāja. Sanāk, ka esmu vainīga, ka pie viņiem iepirkos.
Bet pagāja gandrīz mēnesis. Pazvanīju atkal rd electronic garantijas servisam. Operatore teica, ka visu laiku gaidot kaut kādu detaļu, bet centīšoties līdz mēneša (septembra) beigām visu nokārtot. Bet pienāca oktobris. Zvanīju atkal. Šoreiz teica, esot nodot...
Armands Šteinbaums - auto instruktors - Kristiski nekompetents autovadīšanas instruktors (Sūdzība)
Šoreiz ne par autoskolu, bet konkrētu instruktoru - Armandu Šteinbaumu. Negatīvo aspektu bija ļoti daudz. Šeit uzskaitīšu tikai būtiskākos no tiem, ko atceros: * apmācību laikā kategoriski atteicās lietot mutes un deguna aizsargmasku un izteicās, ka aicina to darīt arī visiem saviem kursantiem; * māca, ka gājējiem jādod ceļš tikai uz gājēju pārejām. Pēc vairākām garām diskusijām un arī tad, kad parādīju csn 124. Punktu, viņš tāpat palika pie sava - "nogriežoties gājēji neesot jālaiž". Un tā...
Dagnis 20110668 - Auto krāsotājs / mehāniķis no Siguldas - Auto krāsa pilnībā iet nost! (Sūdzība)
...figņām bija virsū - neviens nezin. Tas ir riktīgs cūka, kas to figņu uztaisījis. Tavu krāsu vienkārši celām augšā, jo slīpēja un pūta pa jaunam - 2x rēķini krāsoja, lai viss smuki iznāk.
Kā lika smilšpapīru klāt ar slīpējamo - uzreiz aiķēra visu ciet. Viņš to krāsu nabags reāli mazgāja visu nost - mazgāja ar šķaidītāju, savām rokām. Jo ar smilšpapīru viņu vienkārši nevarēja dabūt nost. Jo kā viņš teica, krāsa bija uzlikta virsū bez cietinātāja virsū - vēl bez lakas un arī bez cietinātāja. "
Renti/mogo - Krāpšana (Sūdzība)
2020. G 6. Oktobri tika panemta masina bmw 730 uz nomu 5gadiem. Tika stastits, ka minimalais ir gads janoma, lai nebutu soda nauda jamaksa. Un tad pec ta gaga ir 3 opcijas 1. Atteikties 2. Mainit masinu pret citu, bet ligums paliek tas pats, tiek aprekinatas jaunas masinas ikmenesa maksajums, bet turpini maksat tikai 4 gadus, rezultata masina paliek mana ipasuma. 3. Izpirkt - bus letak, naksot preti. 1. Nelauj atteikties, groza liguma noteikumus.. Pec gada liek maksat 2 menesa maksajumu...
Nord Auto - Krāpšanās, pārdod sūdus ne auto (Sūdzība)
...akumulātoru vai arī jaunu akumulātoru. Sarunājām ka nopirkšu akumulatoru un nosūtīšu šiem čeku, tā arī izdarīju. Teica ka pirmais līzinga maksājums nebūs jāveic. Protams, lai novilcinātu 14 dienas, jo atnāca pirmais rēķins. Zvanot šiem, Saka nu pagāja 27 dienas, auto atgriezt nav iespējams. Vēl pēc mēneša uz šosejas nojūk kārba, pēc nobrauktiem 200 km, kaut gan teica ka pēc 1500-2000 km tikai tai eļļa jānomaina. Servisā izjauca veco kārbu un pateica, ka glābt to nevarēja un bija braukts ar...
Depo - Depo veikala apsardzes likuma nezināšanā, prasme un rupja attieksme (Sūdzība)
...No visa dzirdēta gribētos precizēt kāpēc bērni no 7 gadu vecuma kuri apmeklē jūsu veikalu kopa ar vecākiem, bet iepirkuma ratus viņi neņem cik man zināms veikala apmeklētāju skaits ir ierobežots. Mūsu problēma problēma netika atrisināta un mēs aizgājām projām no veikala telpām. Iesēdamies mašīnā un pazvanījām policijai kur veicam konsultāciju ar policijas darbinieku, kurs paskaidroja to kad depo iekšējie kartības noteikumi nevar atšķirties no Latvijas valsts pieņemtajiem likumiem. Es uzskatu to...
Saldus MTD - Slikts servis (Sūdzība)
Slikts serviss, iedevu Saldus Mtd servisa savu telefonu lai nomaina sasisto ekrānu, sagaidīju zvanu aptuveni 4 dienām, lai nāku pakal, aizgāja virs pakal, kad ieraudzīju savu telefonu es pilnīgi apjuku, telefons bija aizmugure vāciņš saskrāpēts, līmējot ekrānu gar malām līda ara kaut kādi audi, plus vel tam visam vēl zona telefonam nestrādāja ieliekot karti: (un vel izdodot telefonu klientam vispār nekas netika minēts ka būt saskrāpējis ka ari sabojajis vairāk,. Aiznesot atpakaļ virs ierakstīja...
Talsu piensaimnieks - slikts serviss (Sūdzība)
Norenbergs nenormaali leciigs telefoniski, ments ir ments, kaut arii bijushais, ņirgaajas par uzd oto jautaajumu un nomet telefona klausuli. Norenbergs nenormāli lecīgs telefoniski—jautājot par konkrētu produktu "piena seta" veikalā, ņirgājas par jautājumu, nomet klausuli!
Super!
Ments ir un paliek ments!
Aragosta SIA - Uzticību centrāltirgum esmu zaudējusi (Sūdzība)
Brīvdienās, 03. 10, aizgājām uz centrāltirgū pēc mazsālītām siļķēm. Pie šī uzņēmuma stenda izvēlējos m/s siļķes. Prasīju 4 gb, itkā iesvēra, vienu paņemot no Letes, bet bie mucas, kad ņēma pārējās, mazliet kavējās. Devu 20€, nebija ko izdot, skraidīja, meklēja maiņas naudu, viss ok! Dabūja maiņas naudu un izdeva atlikumu. Palūdzu čeku, ko ar gariem zobiem izsita. Atnācu mājās, secināju... Zivis (siļķes) krietni pastāvējušas.. Ilgu laiku stāvējušas, pārsvarā 97,5 procenti sāls, ne svaiga...
Preces darbam - Krāpšana (Sūdzība)
...Maija vidū preču vēl nebija un arī no pārdevēja nebija nekādas ziņas vai informācijas par pasūtījuma izpildes statusu. Visbeidzot maija beigās zvanīju un prasīju, kad tad var gaidīt pasūtīto mantu. Atbilde: preci gaidam nedēļas otrā puse. Pagāja vēl nedēļa. Atkal ne ziņas ne miņas. Zvanīju atkal. Šoreiz atbilde: kurjers nozaudējis kravu. Likās jocīgi, bet savā naivumā noticēju. Tā kā preci ļoti vajadzēja un šķita, ka nebūs laika atrast to citur, sarunāju, ka ar citu kurjeru 9 dienu laikā prece...
1.Rīgas slimnīca - Bērnu gastroenterologs Jānis Alksnis (Sūdzība)
...pieņem ne tikai Rīgas 1. Slimnīcā, bet arī citās med. Iestādēs. Pārliecinājos, ka šīs dakters ir ļoti nekompetents savā jomā, nerunājot par to, ka nevar noteikt diagnozi, tu saki ka viņa iepriekšējas rekomendācijas Nepalīdz, viņš uzstājās uz sava, neko nerunā un neizstāsta, pāris minūtes tu stāsti, 10 minūtes viņš ar diviem pirkstiem druka datorā, pēc tam palika dusmīgs un demonstratīvi rada, ka jāvācas prom, tavs laiks ir beidzies. Kā atnācām neziņā, tā arī aizgājām, par ko samaksājām 32 eur?
Dreiliņu stādi - Slikts serviss (Sūdzība)
Pasūtījām stādus, piegādi solīja 1-2. Nedēļu laikā. Pagāja divas nedēļas un stādu nav, ziņu ar nav, mēģinām sazināties, uz zvaniem un epastiem neatbild, paiet divas dienas un atbilde uz epastu, ka stādi būs vēl pēc 2 nedēļām. Pagāja 2 nedēļas, stādu nav un ziņu ar nevienu, zvanam un rakstam ē-pastus, atkal neviens neatbild. Pēc nedēļas zvana un Saka ka būs 3 dienu laikā. Kopā gaidījām 7 nedēļas, par to mums iebildumu nebija, toties komunikācija šajam uzņēmumam ļoti pieklibo. Visu atveda...