www.sudzibas.lv Apriore Serviss Valdeķu ielā 2a Krāpšana, cenas uzskrūvēšana

Apriore Serviss Valdeķu ielā 2a - Krāpšana, cenas uzskrūvēšana

Bija nepieciešama eļļas, eļļas, gaisa un degvielas filtra nomaiņa. Par cik, mans meistars ir atvaļinājumā, piezvanīju uz darba vietai tuvumā esošo apriore servisu Valdeķu ielā 2a kurš acīmredzot darbojās zem apriore servisu apvienības jo norādes par šo servisu ir aprioreservisa mājaslapā, bet čekā ir norādīts sia "1 road"
aizdomas jau radās pie tekstiem ka ir jāzin auto vin kods, lai redzētu normostundu izcenojumu parsītajiem darbiem. Var padomāt ka tas šķūnis ar diviem pacēlājiem atbilst servisa darbiem pēc normostundu izcenojuma. Bet nu labi, padomāju ka ši procedūra tāpat vairāk par stundu neaizņems un nosauktie 38 eur par stundu likās samērā ok. Kā es kļūdījos!
Pēc pusotras stundas kas tika pavadīta laukā nojumē (klientu uzgaidāmā telpa) saņēmu rēķinu, kur zīmējās dīvains skaitlis 59,80 ar atšifrējumu.
Principā 19 eur par eļļas un eļļas filtra maiņu ir ok, tāpat 19 eur par degvielas filtra maiņu, kā arī 90 centi par kapara paplāksni. Varētu diskutēt vai 3.80 par materiāliem (droši vien lupatas ar ko apslaucīja notecējušo eļļu) ir adekvāts cipars, bet nu labi. Pieņemsim.
Lielākais brīnums bija 11.40 par gaisa filtra maiņu un 5.70 par servisa intervāla uzstādīšanu.
Gribētu piezīmēt, ka dotajam auto, eļļas filtru nevar nomainīt, ja netiek noņemts gaisa filtra kastes vāks un izņemts gaisa filtrs. Respektvi ši summa tika paņemta par darbu, kas ietilpst eļļas nomaiņas darbības sarakstā, (ja reiz mēs pieturamies pie normostundām un to izcenojuma) un cik nu līdz šim esmu saskāries ar eļļas maiņām, tad arī servisa intervāla uzstādīšana vai nodzēšana (kā nu to kurš tarktē) ietilpst eļļas nomaiņas pakalpojumā. Vismaz nekur citur par šādu pakalpojumu nekad nav tikusi prasīta atsevišķa samaksa.
Ja vēl darbs būtu izdarīts stundas laikā kā man teica, un servisā būtu normāla klientu uzgaidāmā telpa, varētu domāt, ka teksti par normostundām un to izcenojumiem atbilst servisa augstajam līmenim, bet realitātē stundas vietā pusotra un sēdēšana laukā zem teltsveida nojumes kaut kā neiet kopā ar prasītajām cenām par vienkāršu standarta darbu kuri man citur un citiem auto ir izmaksājuši maksimums 45 eur.
Visādā ziņa, noteikti neiesaku izmantot ši autoservisa pakalpojumus, ja vēlaties saņemt pakalpojumus par adekvātu cenu.
Piezīmēšu, ka uz maniem iebildumiem, ka man būtu lētāk izmantot dīlera servisu, ar izsmieklu tika paziņots ka pie dīlera es samaksātu uz pusi vairāk. Jo tur normostundas izmaksa esot pari pa 70 eur. Ko nākamajā dienā nolēmu pārbaudīt, apmeklējot ford dīlera servisu un painteresējoties par veicamā darba izcenojumu.
Izradījās ka tur es par šiem darbiem būtu samaksājis par 2 eur lētāk, un papildus tiktu veikta bezmaksas auto ritošas daļas diagnostika. Plus es laiku būtu pavadījis nevis laukā, teltī bet patīkamās dīlera telpās ar iespēju iedzert kafiju.
Tātad salīdzinām, dīlera serviss ar komfortabliem gaidīšanas apstākļiem un šis serviss ar cenām, kuras pārsniedz par oficiālu izcenojumus.
Protams, mana vaina, ka es neuzstāju lai tiek nosaukta darbu kopsumma pirms darba, ja reiz darbi tiek veikti pēc oficiālajiem servisa darbu izcenojumiem.
Bet es nespēju iedomāties ka tiks paņemta nauda par darbu, kas faktiski līdz šim ir tikuši veikti kā ietilpstoši eļļas maiņas veicamajos dabos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes