www.sudzibas.lv Shipzee Krāpšana, slikts serviss

Shipzee - Krāpšana, slikts serviss

Pasutīju sūtījumu no Asv un iepirkšanas laikā man bija izvēle Super Fast Shipping ar lidmašīnu par 50 eur - no 7 līdz 10 darba dienām vai ar kuģi 2-3 Mēneši. Es izvelējos ar lidmašīnu u namaksāju par to $49.97 par to visu, pasutīju 22.12.2022. Izvelējos shiping metodi ar https://aecparcel.com aec parcel service kantoru jo bija ļoti fast shipping.
5 janvarī sūtijums atnāca uz poliju un no aec parcel service kantoras saņemu uz paypal kaut kādu rēkinu apmaksai - vipār nezināma kantora. Shipzee pateica kā vajag apmaksāt vēl 80 eur par kaut ko - ok apmaksāju. Un no 5 janvāra mans sūtijums tā un palika Polijā. Track numers - fr29133

Uz doto brīdi jau pāgāja mēnesis, kur ir mans sūtijums nav zināms (track numers rāda poliju) shipzee man noblokēja, piezvait nevaru viņiem, uz e-pastiem neatbild un facebook ari neatbil - vienkārši ignore. Aec parcel service ignorē tapat - vienkarši var pateikt tikai kā tas ir shipzee sūtijums un nekādas informācijas nevar pateikt.

Visi kas negrib tērēt savu laiku un savu naudu - nesūtiet šajā kantorā.
Https://lv.Shipzee.com

un kā arī šājā kantorā arī https://aecparcel.com aec parcel service
labāk sūtiet izmantojot citus shipping metodes.

Skamers!

S spiestazinot 23.01.2023

Apakšā rakstīts, ka viņi vispār

ne par ko neatbild.

"Shipzee ir starpnieks (...)

Visi preču pirkšanas, atgriešanas, maiņas, garantijas(...) ir atkarīgi no ASV interneta veikalu noteikumiem un nosacījumiem

Shipzee neietekmē šos noteikumus un var sniegt tikai konsultatīvu informāciju par visiem jautājumiem. (...) jāsazinās ar ASV tiešsaistes veikalu (...)
"