www.sudzibas.lv Shipzee Krāpšana slikts serviss

Shipzee - Krāpšana slikts serviss

Pasūtīju datoru no ShipZee. Piegādes laiks bija norādīts līdz 10 dienām. Ir pagājis mēnesis un vēl joprojām neesmu saņēmis savu sūtījumu.
Sazvanīt support normāli nevar, ja kāds pacel saka, ka nevar sniegt datus par to, kur ir man sūtījums. Neviens par neko neatbild. Vienkārši briesmīgs serviss.
Nevienam neiesaku izmantot ShipZee, ja protams nevēlaties gaidīt savu sūtījumu mēnešiem ilgi.

Papildināts Maakoniitis 15.11.2022

Sūtīšanu izvelejos ar lidmašinu, kur piegāde ir nedēļas laikā. Ir pagājušaja 4 nedēļas un sūtījums vēl nav atnācis.

Good Intentions 14.11.2022

Shitzee - https://lv.shipzee.com/lv/ - Pēdēja rindiņa

Cik ātrā laikā, es saņemšu pasūtījumu?
No ASV interneta veikala pasūtītās preces mūsu ASV noliktavā nonāk vidēji 5-7 darba dienu laikā. Atkarībā no ASV interneta veikala, tas var aizņemt arī ilgāku laiku. Pēc preču saņemšanas tās sūtām ar kuģi katru ceturtdienu un ar lidmašīnu katru piektdienu. No brīža, kad preces tiek nosūtītas no ASV, Latvija ar lidmašīnu preces sasniedz vidēji 7-10 darba dienu laikā, bet ar kuģi – 2-3 mēnešu laikā.

M Maakoniitis 15.11.2022

Es izvēlējos sūtīšanu ar lidmašīnu, kur piegāde ir nedēļas laikā. Paskaidrojiet, tad kā tas tā var būt, ka ir pagājušas jau 4 nedēļas, un mans sūtījums vēl nav atnācis?!