www.sudzibas.lv Nord Auto Krāpšanās, pārdod sūdus ne auto

Nord Auto - Krāpšanās, pārdod sūdus ne auto

Pirms 3 gadiem tika iegādāta VW passat automašīna no šī kantora. Bija plānots ņemt normālā līzinga kompānijā, bet šie uzstāja ka jāņem no viņiem, baigi labie procenti, kas vēlāk izrādījās protams meli.
Pirmais defekts atklājās pēc vienas dienas, kad akumulators bija tukšs. Protams zvanīts viņiem un teikts, ka vai nu ņem auto atpakaļ pēc līguma punkta ka varam atteikties 14 dienu laikā un aktā nekas nav teikts par tukšo akumulātoru vai arī jaunu akumulātoru. Sarunājām ka nopirkšu akumulatoru un nosūtīšu šiem čeku, tā arī izdarīju. Teica ka pirmais līzinga maksājums nebūs jāveic. Protams, lai novilcinātu 14 dienas, jo atnāca pirmais rēķins. Zvanot šiem, Saka nu pagāja 27 dienas, auto atgriezt nav iespējams. Vēl pēc mēneša uz šosejas nojūk kārba, pēc nobrauktiem 200 km, kaut gan teica ka pēc 1500-2000 km tikai tai eļļa jānomaina. Servisā izjauca veco kārbu un pateica, ka glābt to nevarēja un bija braukts ar nojātu kārbu kādi 15 000 km. Eļļas maiņa pēc pirkšanas nelīdzētu. Kārbas Cena + nomaiņa + eļļa 1200 eur.
Un tā katru reizi mašīna nedēļu brauc, divas stāv servisā.
Pa 3 gadiem ieguldīts mašīnā 10 000 eur viss praktiski ir nomainīts.
Tika sazināts ar nordlīzings, tika rakstīta pretenzija, gan viņiem, gan ptac, atbilde jūs auto neņēmāt no mums, bet gan no mūsu sadarbības partnera. Par neiedoto tehniskā stāvokļa aktu arī klusums, gan no Ptac, gan no viņiem. Izskatās vai nu ptac ir kāds savs darbinieks, jo solīja vēstulē atbildi sniegt 3 mēnešu laikā, nu jau ir pusgads pagājis atbildes tā arī nav. Izskatās darbs knab un drošības Polcijai.
Pārdod lūžņos vai kā savādāk auto nav iespējams, jo šie ierakstījušies pasē kā īpašnieki.
Piedāvāja auto pircēju pašiem atrast un mēģināt pārdod, jo maksājums palika mazāks nekā reāla tirgus vērtība. Auto 3 mēnešos tika ieguldīti 1000 eur, lai izietu ta un pārdotu zem tirgus vērtību vai par atlikušo kredīta summu. Jo nav vairs spēka labot, jo tik līdz auto nolūzt jāizmanto carguru pakalpojumus, pusgada laikā kļuvu par zelta klientu un carguru coinos ir izkrāti 98 eur, kas tiek dzēsti pēc 45 dienām, jeb faktiski carguru iztērēti 700 eur par 45 dienām.
Braucot uz ta mašīna atkal nolūzt pie viņu plača. Sazvanījāmies ar nord līzings. Interesentākais ir tas, ka sākumā negribēja pieņemt auto aizbildinoties ar muļķīgām atrunām. Kad tika spiests uz līguma punktiem, kur minēts ja nevaram auto apmaksāt ta utt, ka šie to apmaksā un auto savāc, aprēķinot atlikušo vērtību un atstāj tikai tukšo kredītu. Piekrita un pateica, lai braucu uz sadarbības placi. Pārbaudot ziņas no vestneša redzam ka valdē visu laiku mainījās vienas un tās pašas personas starp uzņēmumiem, līdz ar to notiek patērētāju apkrāpšana valsts līmenī, bet izskatās ka viss ir nopirkts, visiem kāposts kabatā un visi laimīgi. Jo sadarbības placī līksne nord auto, kas it kā nav saistīts ar uzņēmumu nord līzings, bet valdes locekļi un dalībnieki gadu gaitā ir vieni un tie paši. Cilvēki izvairieties no viņiem, piekrāps jūs un pēc tam no auto netiksiet vaļā, bet ja atdosiet to kredīts vienalga paliks pie jums.

31.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

G Gulbenietis 31.05.2021

Ja galvas vietā ir cukurvate, tad jāņem līdzi pilngadīgs čoms, kurš kaut ko saprot no auto iegādes, kā saprast iespējamos remontus, vismaz aptuveni.

Good Intentions 31.05.2021

Šādiem kantoriem krāpšana ir normāla padarīšana. Ja vēlēs iegādāties mašīnu, tad vienozīmīgi un nekādi savādāk ir jaņem līdzi spečoks. Labākajā variantā ir sarunāt un aizvest uz servisu pārbaudīt, kas stipri var nepatikt šādiem kantoriem.

J Jonsons Babys 22.06.2021

Auto atdots uz pārdošanu vēl pirms mēneša. Summa, kas palika maksāt stipri mazāka nekā cena uz auto, uz doto brīdi, (jurists teica) ka auto izliks pārdošanā par tirgus vērtību un pārpalikumu atskaitīs atpakaļ.
Laikam gaida, kad kredīta summa būs lielāka par auto vērtību, lai varētu kaut ko izspiest ārā. Bet laikam nedomā, ka cilvēks brauc filmēt uz laukumu pie viņiem ka auto nav pārdošanā, bet kaut kur garāžā paslēpts, kā arī nevienā portālā nav pārdošanā. Ja gadījumā cena uz auto nokritīsies un tad izliks pārdošanā, lai piedzītu tos pašus 100-200 EUR, tiesāšos, jo ir bildes ar visiem datumiem un video, ka speciāli vilcināja laiku, vēl būs parādā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes