www.sudzibas.lv Nord Auto Nepatiesas informācijas sniegšana

AtrisinātaNord Auto Līzings - Nepatiesas informācijas sniegšana

Labdien!
Vakar biju iebraucis noformēt līzingu automašīnai. Par līzingu to īsti nevar saukt, jo nekas netiek ieķīlāts. Tāds ātrais kredīts vien ir.
Sākumā gāja raiti - iesniegums, bez pirmās iemaksas, procentu likme no 12-15 gadā. Super, pēc stundas apstiprinājums (ir oficiāla darba vieta un nodokļi tiek maksāti) un jābrauc parakstīt līgums.
Pēkšņie momenti:
1. 70 eur par dokumentu noformēšanu, par šo neviens pieteikuma laikā nebrīdina;
2. 10% ir komisija par aizdevuma piešķiršanu (respektīvi, ja mašīna maksā 3000eur, tad viņiem jāuzdāvina 300eur)
3. punkā 1 un 2 minetās summas tā netīšām uzreiz tiek iekļautas kredīta summā (nu lai varētu arī par šiem pakalpojumiem maksāt procentus)
4. Piedāvāja procentu likmi 14% gadā - not bad, lētāk par patēriņa kredītu. Izrādījās, ka šis procents ir no izlīdzinātā maksājuma. Respektīvi - katru mēnesi maksājot kredītu, proči tiek aprēķināti no atlikušās summas. Tātad, ja pēc šāda grafika mēs aprēķinam izmaksāto procentu attiecību pret pamatsummu un izdalām ar kredīta gadu skaitu, tad sanāk 14% gadā. Realitātē šis procents pēc maniem aprēķiniem tekošajā laikā ir 21%.
Vienvārdsakot, šmaucās kā vien var. Gribēju paņemt līgumu līdz palasīt, teica, ka nedrīktot ņemt līdz, ja neparaksta. Nu vai nav idiņi?
Vienvārdsakot - neiesaku. Patēriņa kredīts bankā būs izdevīgāks.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.04.2018

Uzņēmuma Nord Auto pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Komentāri (1)

N nepiekrītuuu 02.06.2015

Ja jau tu tāds gudrinieks, aizej uz banku un uzraksti pieteikumu, kur bankas darbinieks tev sasolīs ideālus procentus.
Tad tu sāksi gaidīt ar cerību, ka tūlīt būs, paiet kāda nedēļa bankas darbinieks tev saka, viss ok tikai vēl pāris formalitātes, kā piem, jums ir nepietiekama alga, jūs bijāt melnajā sarakstā, mums jāizvērtē riski, un vispār nākiet ar savu sievu vai brāli, lai viņi kļūtu par garantiem šim darījumam :). Rezumē : pazaudējāt laiku apm. 2 nedēļas un ieberzāties ar garantu :)

Ar šā uzņēmuma palīdzību esmu iegādājies jau otro auto, mašīnu pēc iesnieguma aizpildīšanas dabūju tajā pašā dienā.
Proči protams augstāki kā bankā, bet reāli saprotami, ātrums, laiks, arī viņiem sava maizīte jāpelna.

Apbrīnoju cilvēku skopumu, ar jauno auto grib braukt, naudas nav, dzīvo ne pa spējam, pročus maksāt negrib, buksē :)

Ieteikums : krāj līdz sirmam vecumam, varbūt kaut ko sakrāsi un nopirksi, vispār nekādu izdevumu.
Vai maksā pročus un baudi dzīvi šodien, dzīve ir pārāk īsa, lai to nebaudītu. :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes