www.sudzibas.lv Nord Auto Defektīvs auto

Nord Auto - Defektīvs auto

Šī gada augustā tika iegādāta mašīna pie šī kantora. Auto atradās viņu placī Rumbulā, bet noformējām to viņu ofisā maskavas ielā 418, Nord Auto.

No paša sākuma mašīnai bija defekti, bija nedaudz grūti piedarbināt, par ko man teica, ka mašīna ir pastāvēJusi un iespējams tāpēc ir problēma arī ar sajūgu, ka tas jātur ilgāk. Par šo es labi nokaulēju cenu, ar domu ka gan jau salabošu un būs beigās daudz maz kā tirgus Cena. Ļoti iepatikās mašīnas izlaiduma gads, tāpēc šis šķita kā izdarāms, pat ja beigās sanāks vairāk nekā šī pati tirgus Cena.

Jau labojot mašīnu izrādijās, ka degvielas tvertnei iekšā ir metāla skaidas (dīzelis tika liets iekšā no vecas metāla kannas, bija vienīgais skaidrojums no servisa) . Bija jālabo sprauslas, augstspiediena sūknis, jātīra maģistrāles, reils, jāmaina vairāki devēji, jāremontē iesprūdusī turbīna. Pat ar visu šo, laigan nepatīkami, es varētu vēl neko neteikt, pats zināju ka būs jālabo. Pēc remonta tieši arī sākās visnepatīkamākais.

Pēc defektācijas vairākos servisos, man teica ka sprauslas tomēr nestrādā korekti, bet kļūdu neuzrāda. Beidzot, veicot pilnu diagnostiku gan izjaucot daļu dzinēja, gan pārbaudot detaļas uz stenda, gan izpētot programmatūru, gan arī atvienojot vairākus devējus, tika noteikta īstā problēma.

Izrādās, mašīnai ir līsts iekšā programmatūrā, lai slēptu devēju rādītājus, lai pat pārbaudot servisā nevarētu pateikt kas ir par vainu, vismaz ne bez kārtīgas diagnostikas ar daļēju detaļu noņemšanu. Sanāk, ka šis pārdevējs ir visdrīzāk zinājis par visiem defektiem, bet tomēr nolēma tos slēpt, krāpnieciski un noziedzīgi.

Uz visām šim pretenzijām man protams tika teikts ka tā ir tikai iepriekšējā saimnieka vaina, viņi neko nav zinājuši un neko mainījuši. Izklausijās, ka viņi tikai netīši pārdod mašīnas pavisam tās nepārbaudot un neko beigās par pārdošanu nesaņem. Nēkādu diagnostiku viņi netika veikuši pavisam un mašīna ir itkā iepriekšējā saimnieka īpašums un nekas vairāk.

Beigās rodas jautājumi - vai ir vērts pirkt pie tā, kas vai nu apmāna, vai pat ja manīšanās nav - tad pārdod preci, par kuru viņam nav ne mazākās sajēgas? Kāda jēga pirkt pie uzņēmuma, kam nav nekādas kontroles un atbildības par pārdoto preci? Kas ir ticamāk - kaut kāda privātpersona kas apslēpusi defektus, vai Rumbulas placis ar visām blakus esošajām darbnīcām un lielo čakarēšanas pieredzi un slikto slavu, kas ticamāk ir līdis iekšā programmatūrā un ar nodomu apslēpt defektus ir licis virsū "maskas" devējiem, tā, lai pat norde auto nevarētu uzreiz pateikt īsto problēmas cēloni?

Kantoris ir noziedzīgs un par to vērsīšos tālāk, visur kur iespējams. Citiem galīgi neisaku šeit pirkt jebko, apmāns ir viss uz kā viņi pelna. Viens ir labot defektus, cits ir pirkt mašīnu - mīklu, kur vēl jāatrod kāds spečuks, kam ir pieredze ar krāpnieciski izmainītiem auto. Kā jau teicu, man nekas nebija pret šo mašīnu labot, lietots nav jauns, bet kad kāds vēl taisa šādas lietas un neviens nav par to atbildīgs, nu tad laikam ir jādod ziņa šeit, lai kāds izlasa un turas pa gabalu.

22.12.2022

Papildināts Baltic P. 22.12.2022

Ja kas - šī nosleptā informācija no devējiem bija par kvēpfiltru, kur sie devēji arī tika nobloķēti. Tie neuzrāda korektu informāciju vispār, pat kļūdu kad tie ir atvienoti. Šīm pašam kvēpfiltram ir beigas, tas ir izdedzis un par to mašīna pat nevar paziņot ar kļūdu. Tāpat kvēpfiltram tika sabāzts kaut kas iekšā, stikla vai akmens vate, lai tik stipri nedūmo, tā gan nevarējusi tur tikt nejauši.

B

0 0203 22.12.2022

Un kas pa auto tas bija?
Latvijā katalizatoru un kvēpu filtru jau nav kādiem 50-60% auto, tā ir latvijas realitāte😎