www.sudzibas.lv Nord Auto Līzinga līguma nosacījumu noklusēšana

AtrisinātaNord Auto Līzings - Līzinga līguma nosacījumu noklusēšana

Pavisam nesen noformēju nordlīzingā auto līzingu, bet tiku daļēji apkrāpts, jo biju pirms līzinga līguma slēgšanas divas reizes biju atbraucis uz tikšanos viņu ofisā maskavas ielā, pirmajā reizē, lai uzrakstītu līzinga pieteikumu, otrajā reizē, lai vienotos par izdevīgākiem procentiem, kas tika mazliet samazināti.
Man nekas pirmajā divās reizēs netika teikts, ka pamatsummai ko aizņemos tiks pieskaitīti klāt 10% no līzinga aizņēmuma summas un līgumā ierakstīts kā līguma noformēšana (šajā gadījumā tie ir 540 eur) .
Par līzinga līguma noformēšanu uz vietas samaksāju 80eur par ko man bija zināms, bet par to ka pamatsummai tiks pieskaitīti klāt 540eur nevienā no pirmajām tikšanās reizēm nekas nebija par to teikts, tas tika noklusēts un ierakstīts līgumā, kad jau bija noskatīts auto un parakstīts līgums pēdējā brīdī.
Šajā gadījumā ja es būtu to zinājis, tad uz šādiem auto līzinga līguma noteikumiem nebūtu piekritis, arī līzinga līguma slēgšanas dienā man tikai teikts, ka šie 540eur ir iekļauti % maksājumos, bet tagad izskatot kārtīgi līgumu un maksājumu grafiku redzu, ka šī summa nav pie procentiem, bet gan pie pamatsummas.
Jo šobrīd sanāk, ja vēlētos auto pārdot vai atmaksāt līzinga aizņēmuma summu uzreiz, jāatdod par 540eur vairāk, nekā aizņēmos un tikai, kad būšu veicis līzinga maksājumus 10 mēnešu garumā sākšu nākošajos mēnešos atmaksāt reālo pamatsummu ko aizņēmos.
Un līzinga procenti arī ir aprēķināti gan no aizņēmuma pamatsummas, gan klāt pieliktajiem 540eur.
Ja būtu par to zinājis jau pirmajās tikšanās reizēs, tad auto līzingu šajā kompānijā nekad nebūtu ņēmies.
Iesaku būt visiem uzmanīgiem un nevērsties šajā kompānijā, lai noformētu auto līzingu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.04.2018

Uzņēmuma Nord Auto pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.04.2018

Uzņēmuma Nord Auto pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Komentāri (2)

S sssuper 01.04.2018

Sen jau zināms ka 90 gadu kantoris! Kā valsts łauj šādiem zagljiem strādāt?

L Liene Avotiņa 01.04.2018

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2018.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes