www.sudzibas.lv Nord Auto Krāpšana, laika izmešana

AtrisinātaNord Auto - Krāpšana, laika izmešana

Tikām ielikuši sludinājumu, ka pārdodam auto. Tel.nr. 26759260 atrakstīja, ka ir ieinteresēti mūsu auto iegādē, maiņā vai pieņemt realizācijā. Sazvanīju, teica jā ir interese, lai braucu uz adresi, kas norādīta mājaslapā. Aizbraucot un sazvanot, izrādās adrese ir cita. Aizbraucot uz otro adresi, izrādās ka nu jau interese ir tikai pieņemt realizācijā, kad saku ka vēlos pārdot vai mainīt pret labāku, piemaksājot, pašķobās un piedāvā aptuveni trešdaļu no auto vērtības. Runājot pa telefonu interese pirkt bija, bet kad cilvēks ir iztērējis pusdienu, lai tur ierastos, pēkšņi viss mainās. Negribas iedomāties, kā jūtas tie, kuri no Latvijas nomales mēro tādu ceļu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.04.2018

Uzņēmuma Nord Auto pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (3)

proverka777 16.10.2017

ja tur riktiga šarakškina kontora

M Matra Marta 30.03.2018

Tipiskais piemers,ka vajag ievilinat uz kontaktu klijenta...un talak bus vai nebus?vini jeb kura gadijuma neko nezaude

л Латванис 17.04.2019

Pilnīga taisnība - šēž tur, kā uz nārām no rus seriāla, "adidos" biznesmeņi kā no 90. gadiem ar pārgudrām fizionomijām, "i _irst nav ko pasūtīt" :
"āāāhāa, atbrauci pie mums , tātad tev mūsu naudu sagribējās...ko _led..."
Ķer un meklē cilvēkus kuriem bezizeja, vai arī muļķus...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes