AtrisinātaNord Auto Līzings - Krāpšana

Labdien, atalinati pieteicos līzingam, jo nedzīvoju Rīga, telefoniski solīja zelta kalnus, mašīnas vērtība bija 5200 eiro, kompānija novērtēja mašīnu 4800, biju ar mieru piedāvājumam, un vairākas reizes telefoniski sarunājoties pārjautāju vai nebūs papild izmaksas, atbildēja uz manu jautājumu kad nebūs, kad aizbraucu formēt autolizingu uz vietas, tad viss sākās, par līgumu 100 eiro, un par līguma noformēšanu 480 eiro, kura summa pielikas pie pamatsummas, kopejas izmaksas 5280 plus gada procenti, un divu darbu dienu laikā 100 eiro vēl jāpārskaita. Neiesaku.

19.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Nord Līzings Pārstāvja atbilde 05.03.2020

Cienījamais lietotāj Renaars111!

Komentējot jūsu sūdzību, pirmkārt, jānorāda, ka SIA “Nord Auto Līzings” saviem klientiem sniedz starpniecības pakalpojumus auto kreditēšanas pakalpojumu saņemšanā, nevis izsniedz kredītus savā vārdā. Mūsu speciālisti, vadoties no klienta sniegtās informācijas, apzina iespējamos auto kredīta piedāvājumus un palīdz atrast klientam piemērotāko un izdevīgāko variantu no mūsu sadarbības partneru piedāvājuma klāsta. Par šo starpniecības pakalpojumu sniegšanu tiek parakstīts atsevišķs līgums, kurā puses atrunā starpnieka atlīdzību par klienta prasībām atbilstoša kreditēšanas piedāvājuma piemeklēšanu. Tādējādi kategoriski noraidām jūsu pārmetumus par to, ka jūs nebijāt informēts par starpniecības pakalpojumu izmaksām. Tomēr pastāv iespēja, ka ir noticis pārpratums iepriekšējā telefoniskajā komunikācijā. Proti, mūsu darbinieki informē klientus, ka uzreiz pie starpniecības līguma parakstīšanas papildus maksājumi nav jāveic – atlīdzības samaksai tiek dots līgumā norādītais termiņš, kas skaitāms no brīža, kad klients pieņem kreditēšanas piedāvājumu un paraksta kreditēšanas līgumu. Atvainojamies, ja telefona sarunā mūsu darbinieks nebija jums devis pietiekami precīzu skaidrojumu.

Attiecībā uz kreditēšanas līgumā ietverto komisijas maksu atkārtoti uzsveram, ka šis līgums netiek slēgts ar mums, bet gan ar konkrēto mūsu partneri – kreditēšanas pakalpojumu sniedzēju. Pašsaprotami, ka SIA “Nord Auto Līzings” nav un nevar būt atbildīgs par kreditēšanas līgumu saturu un tajos ietvertajiem noteikumiem saistībā ar komisijas maksu, jo šos noteikumus nosakām nevis mēs, bet attiecīgie patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji. Pirms līguma parakstīšanas klients pats iepazīstas ar kreditēšanas līgumu, un pretenziju gadījumā klientam ir tiesības līgumu neparakstīt. Tāpat klientam, kas neuzmanības dēļ līgumu nav kārtīgi izlasījis vai nav kaut ko pareizi sapratis, ir tiesības 14 dienu laikā atkāpties no līguma, par to rakstveidā paziņojot kreditētājam un sekojošo 30 dienu laikā atmaksājot tam visu saņemto kredīta summu. Šīs tiesības ir noteiktas likumā, kā arī informācija par to izmantošanu ir dublēta praktiski visu mūsu partneru izmantotajos tipveida kreditēšanas līgumos.

Ņemot vērā minēt, lūdzam jūs vēlreiz apdomāt savu izteikto pārmetumu pamatotību un atsaukt publicēto sūdzību.

Ar cieņu,

SIA “Nord Auto Līzings” administrācija

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 07.04.2020

Uzņēmuma Nord Auto Līzings pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

R

Komentāri (8)

Joe Rogans👽 19.02.2020

Ieberzies pamatīgi, tāpēc labāk pakrāt naudiņu cūciņā un nopirkt mazliet lētāku pa kabatai auto. Man šķiet ar tiem 27% gada procentiem tev auto izmaksās 11 780 Eur varbūt kļūdos

Joe Rogans👽 19.02.2020

154.57 x 60=9274.2+ 680 = 9954.2

NeWVeL 20.02.2020

bet auto bija laba stavokli vai vel tur jaiegulda naudu ?/

R Renaars111 20.02.2020

Auto pats meklēju, ja auto labā stāvoklī.

U Uldis124 24.03.2020

Kredīta apmaksas paraugs: ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 60 mēneši. Pirma iemaksa 0 € tad ikmēneša maksājums būs 75,93 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 4556,92 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 25,56%. Šī kredīta procentu likme ir 14,4%. Kopējā komisijas maksa būs 270 €. Ikmeneša apkalpošanas maksa 1 €. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta
pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu.
GPL - tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 25.10.2016. LR Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.691. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.
Bet kad paraksti līgumu, un samaksa daudz vairāk, tad viņi saka, kāpēc līgumu ne izlasījāt.?
😂😂😂

R Renaars111 07.04.2020

Man nav neviens zvanījis, bet sūdzība ir atrisināta... kas viņu atrisināja?

R Renaars111 07.04.2020
Krāpšana

Nord auto līzings esot atrisinājis problēmu, it kā esot mēģinājis piezvanīt, bet man nav neviens zvanījis, ka var tā melot.

A Agris99 07.04.2020

Līzings skaidri parāda, kā jākabina makaroni :-) Tai vietā, lai īsi un saprotami paskaidrotu par aizdevumiem, viņi aizlej skaidro saprātu! Vienkārši apčakarē, pat ar valdības atbalstu...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes