Konstantins Andrejevs - profesionāls melis - Krāpšana

Gribu padalīties ar savu rūgto pieredzi, lai kādu pasargātu no tādiem tipiem. Daudzi var neticēt - cik lielā mērā vajag būt tik uzticīgam muļķim... Bet kas notika, tas notika... Pirms rakstīšanas, es brīdināju Konstantinu, ja viņš neatdos parādu, tad es publicēju šo stāstu... Viņš neatbildēja.
Dārzā mājas renovācijai aprīlī es, sarunājos ar meistaru no ss.com saita, Konstantīnu Andrējevu (061071) (tef: 259898..) savu darbu viņš novērtēja par man saprotamu.
22.04.20. Viņš pieprasīja 5000 eiro (3000 eiro-materiāliem +2000 eiro nepieciešamajiem izdevumiem) materiālus viņš pasūtīs celtniecības bāzē (kur viņām ir paziņas) un piegādās 10 dienu laikā. Konstantīns izrakstīja parakstītu kvīti, ka saņēma 5000 eiro no manis, bet ne pēc 10 dienām, ne pēc 2 mēnešiem es materiālus nesaņēmu. Viņš nostrādāja maijā mēnesī tikai 3 dienas pa 3 stundām dienā (noplēsa no puses fasādes dēļus un veco siltinājumu) . Ar to viņa darbs beidzās. Zem fasādes dēļiem atklājas problēmas (jāmaina baļķi) un pieprasīja vēl 1000 eiro. Kad viņam prasīju, kad bus piegādāti materiāli, tad viņš mani nomierināja, ka materiāli ir bāzē un viņi tur atrodās zem jumta, kad vajadzēs - tad piegādās.
No firmas man 06.13. Ielika jaunus logus, bet 3 logus nevarēja iestādīt kamēr nav novērsta fasādes problēma.
Konstantīns vilka laiku - te viņš slimoja, te gaidīja sastatnes, pēc tam gaidīja kamēr ieliks logus... Kamēr iztīrīs bēniņus utt. Viņš pateica, ka strādās tikai pa vienu sienu un vēl nepieciešami materiāli 2 stāva fasādes sienām un bēniņu siltināšanai. Un vēl vajadzīga nauda - iedeva garu sarakstu ar materiāliem virs 5000 eiro. Pagāja pusotrs mēnesis no iepriekš sarunāta, bet darbi apstājās un neiet tālāk. Nav, ko darīt - iedevu viņām 5000 eiro (06.17.) un viņš centās pārliecināt, ka materiāli būs nākošās nedēļas sākumā...
Konstantīns pļāpīgs, māk izlikties, rāda, ka viņam var uzticēties, melo visu laiku, bet mak ātri atrast atbildi.
22.06.20. Viņš pazvanīja, ka vajag parunāt un man bija jautājumi pret otro sarakstu priekš materiāliem. Satikāmies. Un viņš ar skarbo seju pateica, ka naudu 5000 eiro nozaga un tā ir viņa vaina, bet naudu viņš nekur nevar dabūt, priekš pasūtītiem materiāliem jāmaksā un viņš to naudu atstrādās... Viņš zvērēja man, ka materiāli pēc 2-3 dienām bus uz vietas un viņš sāks strādāt... Nu, iedevu viņam 4500 eiro.
Un pa visām 15500 eiro.
Bet tuvojas Līgo svētki un viņš pateica, ka bāzē tikai pēc Līgo varēs piegādāt materiālus. Labi, gaidījām 06.28, bet 06.28. Viņš jau uz zvaniem neatbildēja un materiālus nepiegādāja. 06.29. Uzrakstīja sms, ka viņš ir aizņemts un vēlāk piezvanīs. Tā arī nepiezvanīja.
07.07. Viņš uzrakstīja sms, ka viņam nebija lādētāja, atvainojās, ka aizmirsa pabrīdināt, ka viņam piedāvāja izdevīgu haltūru un viņš nebūs 10-15 dienas, bet pēc tam pa taisno atbrauks strādāt pie mana projekta. Bet tas jau bija pa vēlu... Tas bija pēdējais pīlēns. Viņa telefons visu laiku strādāja, es zvanīju viņam pastāvīgi, bet viņš necēla klausuli, un whatsaap arī bieži bija pieejams.
07.07. Es uzrakstīju iesniegumu policijā. Un Konstantīnam uzrakstīju, ka tālāk ar viņu negribu sadarboties un gaidu naudu atpakaļ līdz 07.15. Viņš klusēja, neko neatbildēja, piezvanīju 07.14. - pieprasīja mana konta nr. Un bankas info un var pārskaitīt nepilnus 10000 eiro pārējo summu vēlāk. Bet izrādījās, ka viņa banka manese nesadarbojas ar citadeles banku un viņām vajag atvērt kontu swedbankā un pēc tam jau veikt pārskaitījums. Konta atvēršanai vel jāgaida kāds laiks...
Pēc tām, kad uzzināja, ka viņu aicina policijā, tad ļoti sadusmojās - tad viņām vajag sarunāties ar savu advokātu un, ko tas pateiks - atdot naudu - atdošu.
Diemžēl, ka manu iesniegumu policija atteica, ka tā mūsu savstarpēja darīšana un varu vērsties tiesā. Pēc policijas viņš pateica, ka naudu viņš atgriezis, bet nesteigsies... Un visu laiku viņš maina savu viedokli, tikai atrunas... Un naudu viņš nesteidzās atdot, velk laiku.
Maijā mēn. Viņš piegādāja savus instrumentus (lāpstas, āmuru, lauzni, kāpnes...) visi instrumenti ir vietā. Tā pat es iedevu viņām atslēgas no dārza mājas vārtiem un mājas durvīm. Viņš negrib viņas atdot.
Pēc nostrādātām stundām un sīkiem materiāliem es uzprasīju cik viņš grib naudas, bet Konstantīns nevarēja atbildēt.
Dēl Konstantīna Andrejeva, es pazaudēju pašus labākos mēnešus renovācijai, māja stāvēja izpostīta, bez logiem, lietus lija uz tievajām sienām, zaudēju lielu naudu un nervus.

I ilrgjefiho 08.08.2022

Ak vai, kostja izcēla džekpotu mūsu neatkarīgajā, demokrātiskajā cilvēktiesību pārpilnajā valstelē.
Vai jūs lūdzu neapmierināsiet manu milzīgo ziņkārību un neatklāsiet par ko balsosiet vēlēšanās? Vienotība, JKP?

D dukuruu 08.08.2022

Milzīga ziņkārība būtu par to, ka cilvēkam atrodas lieki piecpadsmit tūkstoši vasaras mājas remontam, laikā, kad dramatiski pieaug elektrības, gāzes un pārtikas cenas