www.sudzibas.lv Sofalux Krāpšana, nepiegādā preci par kuru veikta apmaksa

Sofalux - Krāpšana, nepiegādā preci par kuru veikta apmaksa

Šī gada 16.jūnijā Facebook lapā Sofalux pamanīju, ka uz akciju bērnu namiņgultu. Tā kā šai lapai piesekoju vismaz divus gadus, nerādījās nekādu šaubu, ka tā varētu būt krāpniecība. Veicu pasūtījumu, samaksājot arī par piegādi un saņēmu rēķinu. Uzņēmums uz kura konta bija jāpārskaita nauda bija reģistrēts Polijā un konta nr. arī Polijas. Tā kā uzņēmums darbojas vairākas Baltijas valstīs, tad tas nekādas aizdomas neradīja. Drošības pēc iegooglēju nosaukumu Sofalux, bet bija tikai viena negatīva atsauksme no 2019.gada,par sliktu kvalitāti. Tā nu veicu apmaksu un pasūtījums bija jāgaida 7-8 nedēļas. Pēc pāris nedēļām sāku pamanīt pirmās sliktās atsauksmes, bet uzņēmums turpināja sevi reklamēt, rīkoja dažādus konkursus un atlaides. Kad pagāja noteiktais laiks rakstīju uzņēmumam Facebook, atbildēja, ka paskatīsies, kas notiek ar manu pasūtījumu. Uz pārējām trim ziņām neatbildēja, laikam arī nobloķēja mani. Rakstīju epastu uz www.sofaluxkids.eu, tur pēc pāris dienām saņēmu atbildi, ka pasūtījums būs nākamās nedēļas laikā, tās sanāca augusta beigas. Pagāja šī nedēļa, protams, ka pasūtījums netika piegādāts, uz epastiem vairs atbildes nesaņēmu. Facebookā lapa Sofalux nu arī pārsaukta par Adrufed, mājas lapa joprojām eksistē. Domāju, ka cietušo ir ļoti daudz. Rakstu, lai brīdinātu citus cilvēkus.

L LindaaK 07.09.2022

Arī man ir negatīva pieredze ar šo uzņēmumu, naudu paņem, preci nepiekādā un kaut ko atgūt ir praktiski neiespējami.
NEPĒRCIET, JO TĀ IR KRĀPŠANA!
Cietušo ir ļoti daudz.
Sofalux, Sofaluxkids, pašlaik Adrufed.
Iespējams tuvākajā laikā vēl nosaukums tiks mainīts, tāpēc esiet vērīgi.