Sofalux - Krāpšana

16. Jūnijā tika pasūtīts un apmaksāts rēķins par bērnu galdu ar krēsliem. Pēc vairāku dienu klusuma, rakstu uzņēmumam par plānoto piegādi. Atbild, ka piegādes nebūs, jo ir norādīta nepareiza adrese. Uz jautājumu, vai adresi nevar izlabot, atbild, ka tas neesot iespējams, jo atmaksas process jau ir uzsākts. Pēc dažām dienām, kad atmaksa joprojām nav saņemta, rakstu atkal, kad atmaksu var gaidīt. Atbild, ka grāmatvede būšot tikai "nākamnedēļ" no 27. Jūnija. 30. Jūnijā rakstu atkal, jo atmaksa kā nav, tā nav. Atbild, ka būs "šodien". 1. Jūlijā atmaksa tā arī nav. Uz jaunu ziņu neatbild, sākotnēji pat vairākas dienas nelasa. Ļoti žēl, ka tiek apkrāpti mazākie pircēji. Aicinu potenciālos pircējus būt uzmanīgiem un apdomāt, vai esat gatavi palikt gan bez preces, gan naudas, jo mēbeles ir diezgan dārgas. Un diemžēl visticamāk, reklāma, ka tiek ražotas Latvijā ir meli, jo uzņēmums kontaktē tikai angliski, konts Polijā un arī telefona nr. - poļu.

V

L LindaaK 09.09.2022

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nepērciet preces šajā mājaslapā sofaluxkids.eu. Pašlaik uzņēmums jau cenšas paslēpties un Facebook ir nomainījis nosaukumu uz ADRUFED. Cietušo cilvēku ir ļoti daudz, neviens nav saņēmis ne preci, ne savu samaksāto naudu. Esiet uzmanīgi un brīdiniet citus.
Pati arī pasūtīju preci 20.jūlijā, līdz pat šim brīdim neesmu neko saņēmusi un tieku ignorēta. Esmu iesniegusi iesniegumu PTAC un policijā. Aicinu arī citus cietušos darīt tā pat. Šim vienreiz ir jābeidzas.

I Ivita Celiņa 04.01.2023

Augustā pasūtīju spoguļgaldiņu, gaidīju piegādi viss likās normāli, kad jau piegāde sāka kavēties un pārbaudot mājaslapu sofalux parādījās, ka neeksistē, mēģināju sazināties un atbildes nav.
Maksājums tika veikts uz SIA Sweetbeds un uzrakstot viņiem, apgalvo ka tā ir cita kompānija. Ne naudas, ne preces. Vilšanās, jo bija paredzēta dāvana bērnam dzimšanas dienā. :(

I InMe 10.03.2023

Pasūtīju gultu bērniem. Prece nav piegādāta. Uz jautājumiem neatbild.