Raivis Fricsons - Krāpšana

Raivis Fricsons galdnieks, kokapstrādes meistars.

Uzmanieties no šī personāža. Tautā sakot ka labs meistars bet lēns. Realitāte konkrēts metējs.

Viss jau sākas labi, paskaidrojām ko nepieciešams izdarīt, vienojāmies par summām un termiņiem. Raivis sastādīja tāmi un protams uzreiz palūdza naudu uz priekšu tā teikt materiāliem un transportam.

Nu jau pagāja noteiktais termiņš bet no Raivja ne ziņas ne miņas. Zvanam!
Izrādās kaut kas īsti neiet kā nākas, vajagot vēl samaksāt naudiņu.
3 Mēneši kopš vienošanās, visi termiņi galu galā, divreiz jau samaksāta naudiņa bet galu galā nekas nav izdarīts.

Te nu pagāja vēl viens mēnesis un vēl viens pieprasījums pēc naudiņas.
Sākām jau skatīties greizi uz visu situāciju. Līguma nav, naudu tikai skaidrā, nekādus darbus nav veicis un tika atļaujas prasīt vēl un vēl, pierādīt ka kaut kas ir gatavs nav spējīgs, ne video, ne foto un beigu beigās jau ignorē visus zvanus, bloķē kontaktus.

Lūdzu atsaukties visus cietušos ko šis personāžs ir apkrāpis.
Šobrīd tiek vākti pierādījumi un rakstīts iesniegums policijā no vairākiem cietušajiem. Kopā mēs varam palīdzēt viens otram.

A

Komentāri (2)

G Gulbenietis 08.12.2021

Braucam materiālus pirkt kopā, ar čekiem. Kāpēc ar čekiem? Jo pēc tam pārdodot dzīvokli pa dārgāku naudu, būs mazāks nodoklis jāmaksā, ja materiālu čeki būs uz rokas. Svešam čalim dot naudu ir glupi.

V Vlad Kukainis 30.01.2022

Labdien Mums arī tāds pats Raivis Fricsons paņem naudu bērnu laukums taisīt tā jau 2 gadi. Labi ka līgums uz viņu vārdu ir. Var būt mums vajag kopā griezties uz Tiesu tad tas būs kā krimināllietā 24502205 Vladislavs

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes