Jokstas I. arsta homeopāta Privātprakse - Bezjēdzīgs pakalpojums

Pilnīgi un noteikti neiesaku nevienam apmeklēt šo personu.
Bērns diezgan bieži, toties īslaicīgi bērnudārzā saaukstējas - iesnas, klepus galvenokārt.
Uzzinājām par homeopāti I. Joksti, kas diezgan pārliecinoši uzsver, ka viņas maģiskie graudiņi spēj izārstēt un novērst pilnīgi visu.
Aizgājām uz pirmo vizīti, 25 min tukša runāšana ar mistisku pieeju savu graudiņu izvēlē un 100 eiro.
Pirmajā reizē iedod 2 paciņas ar graudiņiem imunitātei. Pēc mēneša jānāk vēlreiz.
Otrajā reizē 15 min, 60 eiro. Iedod atkal graudiņus šoreiz pret iesnām, klepu.
Kaut gan pirmajā reizē jau teicām ka bieži slimojam, ir iesnas. Protams, ka bizness, lai tik maksātu uzreiz nedos, kas vajadzīgs, lai atnāk vēlreiz.
Rezultātu 1,5 mēnešus dzeram graudiņus un visu šo laiku bērnam nav pārgājušas ne iesnas, ne klepus.
Drīzāk palicis tikai sliktāk.
Graudiņi šovakar tika nolaisti podā.
Manā skatījumā personai, kas sevi pozicionē kā ārstu būtu jāatņem licenzē, ja pie tik vieglprātīgas izmeklēšanas tiek izrakstīti kaut kādi brīnum graudiņi no kuriem paliek tikai sliktāk.

J

B Bez vārda vārds 05.06.2022

es uzskatu, ka bērnam vajag adekvātu ārstu un normālu izslimošanos mājā. nav normāli, kā nav temperatūra, tā laist uz bērnudārzu. ir jāizārstē klepus vispirms ar iesnām un tad jālaiž bērnudārzā. bet tas, ka nav kas mājās pieskata, nav iemesls tam, lai bērnu vazātu pa bērnu dārzu slimu. tas ir attiecināms uz visiem ,,vecākiem''. man ir pietiekoša pieredze ar visu šo. vecāki pārāk agri vadā pa bērnudārziem sīkos, jo paši nevar pieskatīt. agrāk tik traki nebija, bet tagad visi kā aptrakuši ar darbu. apstājieties beidzot.

J janiks 05.06.2022

Vai jūs vispār iedziļinaties tajā ko rakstat un lasat?Nevienā brīdī neesmu rakstījis, ka slims būtu gājis uz bērnudārzu,visu šo laiku ir sēdējis mājās.

B Bez vārda vārds 05.06.2022

es vienkārši saku, ka procentuāli vecāki negrib bērnu turēt mājās savas ,,aizņemtības'' dēļ. un es tomēr vairāk uzticētos tradicionālajai medicīnai, jo tas tomēr ir bērns. sevi ārstē kā gribi, bet bērnu jāārstē pie profesionāla, standarta ārsta. Un beidziet pukstēt, jūs jau nevedat pie ārsta bērnu, nevis es.

P PastaNigris 05.06.2022

Homeopātija vispār būtu jāaizliedz. Homeopātija ir šarlatānisms. Metiet līkumu.

K Kendijaella 06.06.2022

Mans berns no dzimšanas ir alergisks un astmatikis. Tieši ši daktere palidzeja bernam but veselam. Nu jau 15.gadus vecs puika nemokas ar alergijam un lēkmēm. Ne viena slikta vārda par šo dakteri. Tie ir 15gadi pie šis dakteres un tiesam varu teikt tikai to labako

T taisnibascinitajs3 06.06.2022

Jūs 15 gadus gājāt un maksājāt bargas naudas un pēkšņi 15 gados bērns kļuva vesels? Varu Jūs pārsteigt, bet man arī bērnībā bija astma un ap gadiem 15 arī vienkārši izaugu no tā. Tas nenozīmē, ka maģiskie graudiņi uzreiz palīdzēja :D

K Kendijaella 06.06.2022

Bērns piedzima ar alergiju un uzreiz tika ārstēts gan slimnicas ārsti gan šī daktere. Varbut ne tā izteicos,bet mums tiešām palidzeja,jo slimnica dzivojam pirmos mēnešus. Cik cilvēku tik viedoklu. Mums laikam paveicas ar pozitivo pieredzi.

B BesīMeesli 06.06.2022

No manas un dēla pieredzes: jā, homeopātija ir pailgs process. Toties, kad to mēnesi vai pat vairākus mēnešus ir graudiņi ēsti un/vai pilieni dzerti, pāris gadus pie ārsta vispār nav jāiet (ja vien negadās kāda trauma), jo organisms ir sakārtots un vesels. Rezultātā, kaut gan vizīte dārga un homeopātiskie medikamenti arī, kopumā tomēr iznāk lētāk un labāk nekā ik pa pāris mēnešiem sintētiskos medikamentus dzert, ātri izveseļoties un pēc īsa laiciņa atkal slimot. Mēs gan gājām pie citas homeopātes, bet par Joksti dzirdētas tikai labas atsauksmes. Ja grib ātri, jāiet pie parastajiem ārstiem un jālieto spēcīgi medikamenti, kas vienu ārstē, bet citu sagrauj - ar visām no tām izrietošajām sekām. Jūsu gadījumā būtu saprātīgi bijis iesākto ārstēšanas kursu pabeigt vai, ja tiešām paliek sliktāk, zvanīt homeopātei un apvaicāties, vai tas ir normāli. Nevis te sūdzēties - no tā noteikti bērnam labāk nepaliks. Arī homeopāts nav dievs un var kaut ko nepamanīt un līdz ar to neuztrāpīt visatbilstošākās zāles. Piemēram, mums ne vienam, ne otram alerģiju neizārstēja, bet visu citu gan. Varbūt arī jūsējam tās nav vis parastas iesnas, bet gan pavasara alerģija, piemēram, pret kādiem ziedputekšņiem, tāpēc arī paliek sliktāk...