Liepājas Autoosta - Slikts serviss

30.09. Biju autoostā Liepājā un vēlējos iegādāties biļeti, ierados kādas 25 minūtes pirms autobusa atiešanas, kad ienācu bija Rinda, (darbojās viena kase no divām) stāvot Rindā laiks rita uz priekšu un tā nonācu līdz tam, ka līdz autobusa atiešanai paliek 15min un uz kasei blakus norādes ir rakstīts, ka ar karti nevar maksāt, kad līdz autobusam paliek 13min (nebija skaidrās naudas) , kad biju Rindā trešā kasiere kaut kur aizgāja, viņas nebija kādas 6min, es izlēmu iet laukā, jo jau biļeti neiegādāšos (vēl joprojām nebija kasieres) , nezinu, kad viņa atgriezās.
Kāpēc strādā tikai viena kase? Pietam kasieris vēl iet prom, kaut pārtraukuma laika nav, Rindas laikā vēl bijusi viena māte ar bērnu, kad pienāca viņu laiks, neskatoties uz Rindas lielumu kasiere kaut ko runājās un ķēmojās ar bērnu. Tā paiet laiks, zūd iespēja maksāt neskaidrā naudā un vēl vispār iegādāties biļeti.

01.10.2022

Papildināts Frenimi 01.10.2022

tieši*kasiere

F

0 0203 01.10.2022

Nu cik deb*** ir jābūt lai dzīvotu bez skaidra naudas kabatā, 🤦🤦🤦 pēdējā laika notikumi to tikai pierāda. Nēsiet sistēmas vergi un nebūs tādu problēmu.

K Klāvs Dimants 01.10.2022

Man liekas ka tur tikai viena kasē arī strādā, cik ir gadījies pirkt biļeti

F Frenimi 01.10.2022

Žēl, ka nezināju to ātrāk, norādes dēļ domāju citādāk(

K Klēr 01.10.2022

Ja, jūs protat apieties ar tehnoloģijām un jums nav podziņu telefons tad mūsdienās biļetes gan autobusiem gan, vilcieniem un citiem transportiem var nopirkt tiešsaistē.

F Frenimi 25.10.2022

Es vēlējos to darīt, bet biļetes vairs nebija pieejamas online)

P Paula_jkl 29.10.2023

Labdien, vai kāds zin līdz cikiem strādā Liepājas autoosta? Man šodien no 20.10 līdz 21.34 jāgaida, un lai nebūtu jāsēž ārā aukstumā, varētu varbūt tikt autoosta un gaidīt.