www.sudzibas.lv Adascentrs Slikts serviss, aizdomas uz krāpšanu

Adascentrs - Slikts serviss, aizdomas uz krāpšanu

Pasūtīju fotoepilatoru, samaksāju 121 eur, pasūtīju, jo solīja piegādāt 1-2 d. Laikā. Pagāja 4, klusums, uzrakstīja, ka noliktava neesot, solīja nākošajā nedēļā. Pagāja vēl nedēļa, klusums, uz e-pastu neatbild. Jautājums, vai tā ir krāpšana un jāvētšas uz policiju, jeb tas ir slikts serviss un maldinošā reklāma? Cik ilgi jāgaida prece, ja solīja 1-2 d. , bet nebrīdina par kavējumiem un pēc tam neatbild uz e-pastu? Kontakttālrunis pieejams nav, citu variantu sazināties arī nav.

N Nora Kanapecka 28.12.2021

Man pašlaik ir tieši tāda pati situācija!

M Merlin 05.03.2022

Viņi tirgo produktus no aliexpress 2x-3x reizes dārgāk, pameklejiet caur foto opciju aliexpress un redzesiet ka tas ir tie paši produkti

S Signeeeeeeee 29.03.2022

Man atnāca nedēļas laikā, bet citam sūtīt neiesaku, nav efekta

I I1234567 04.08.2022

adascentrs.lv pasūtīju fotoepilatoru. Tobrīd izlasot visu mājaslapas info, nekur nebija informācija par to, ka lietot ierīci nedrīkst ja baro zīdaini ar krūti. Kad atnāca , izlasīju inzstrukciju, un sapratu ka lietot nedrīkstu. Nosutīju atpakaļ, viss ko viņi izdarīja ir laboja informāciju mājaslapā , naudu saņēmusi neesmu . Kopš viņi saņēma atgriezto preci pagājuši jau gandrīz 2 mēneši. Uz e-pastiem atbild negribīgi, vienu brīdi teica ka nauda izsutīta, pagaja 3 dienas , bet naudas kontā nebija, jautāju kapēc tā, teica ka izsutīja caur kaut kādu atgriešanas programu, jāgaida 10 dienas , 10 dienas pagāja , atkal nekā . Un ta visu laiku uz apli.

S Signeeeeeeee 04.08.2022

Iesaku vērsties PTAC. Jo izskatās, ka citādi ar viņiem nevar.

I I1234567 04.08.2022

Jau esmu vērsusies , tikai ar viņiem jāvēršās patērētāju tiesību informēšanas centram, jo juridiski viņi atrodas Lietuvā