Meklēšanas rezultāti

CAMEL kurpes - garantija ( Komentārs)

~2 mēnešus atpakaļ veikalā Charles & Keith nopirku kurpes, kuras nebija tās lētākās un nu viņā nodilusi zole priekšā līdz tādam materiālam, kāds parasti stāv papēžos iekšā- pirmo reizi ar kaut ko tādu saskāros. Vēl piedevām kurpes pārsvarā tika valkātas pa ofisu.Veikalā attieksme laipna un tā, paņēma pretī kurpes un iedeva aizpildīt VIASTOR lapu, kur viņi sūtīšot un skatīsies kas un kā. Tagad ir atteikums, jo tipa kaut kā pārāk ne tā nonēsātas vai kaut kas tamlīdzīgs. Tagad izskatās, ka būs jācīnās tālāk. :(

D Dace 26.09.2011
Komentāri 23 Apģērbs

Narvesen - Melotāji ( Komentārs)

Melotāji Bet pasaki, ko Tev šī sūdzēšanās dos?Kāds būs reālais labums? Tiešām gribi visu mūžu nodzīvot tikai sūdzoties un vēsturi pieminot? Es arī uzskatu, ka padomju laikos bija labāk, taču tas nemaina faktu, ka padomju laiki ir beigušies un Latvija ir tāda kāda tā ir, un situāciju arī neviens vienas dienas laikā neizmainīs uz labo pusi!

Krāpnieks - Krāpnieks ( Komentārs)

Šis ir labais tipiņš. Es arī meklēju kredītu no privāta aizdevēja. Zvana viņš man un piedāvā, ka varot palīdzēt un aizdot, tikai jautā kāda esot mana kredītvēsture. Kad atbildu negatīva jo neesmu nokārtojis saistības ar smskredit, jautā vai neesot kāds ar tīru vēsturi, kas varētu uzņemties kredītsaistības manā vietā. Saku, ka padomāšu, lai zvana rīt. Nākamajā dienā zvana. Saku ir cilvēks, kurš varētu uzņemties. Un tad sākās ūdens liešana, vajadzēšot uztaisīt kontu krājbankā, un uzmaksāt 50...

vivus.lv kredīti - Krāpnieku - zagļi ( Komentārs)

Krāpnieku - zagļi Nu gan baigā problēma - zaudēji 1 santīmu par identifikāciju. Vajag uzturēt savu kredīt vēsturi tīru, tad nebūs problēmas.

SIA Nordavet - Vetklīnika Vecmīlgrāvī ( Komentārs)

īstenībā par to klīniku taisnība vien ir, jo es ari dzivoju Vecmilgravi, un to kliniku zinu, jau savus dzivniekus 10 gadus nevienu nevedu uz to kliniku, vienigais ko daru, perku tur baribu sunim. vispar uz to kliniku nevienam nav ieteicams vest sunus, kakus, vai kadus dzivniekus, jo mana acu prieksa ir mirusi dzivnieki tiesi saja klinika...un atskausmes apr to kliniku nav tas labakas...tapecccc...ja jums ir dzivnieks dargs nevediet uz so kliniku...savu suni vedu pie Ivandas Stepanovas Viestura Prospekta, loti laba arste...

PDS Portatīvo Datoru Serviss - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana MSi pats par sevi ir m*sls. Iespējams pat lielāks nekā nu jau vēsturei piederošie Paviluion dv6000. Bet šā vai tā, ir debili ņemt 90 latus par darbu, kur citi ņem divreiz mazāk! Un piedevām vēl vienkārši uzcept... Pē!!!

E e 13.06.2011
Komentāri 38 Datori

Viktors grozovs - viktors grozovs ( Komentārs)

es tevi gribētu redzēt bagātniece Mairita, kāda tu izskaties, ka tev ir bijuši 50000 ls, ko tik vien iedevi varēji kādus 5 miljonus aizsist - droši vien no MONOPOLA ha, ha, ha, es to Viktoru labi pazīstu un redzu katru dienu... ne viņam 5, ne 50, 500, ne 5000, ne 50000 ls!!!

9 Maijs - Cērmes nav savu māju ( Komentārs)

Tie latviešu patriotu komentāri tik lidzīgi tiem krievu komentāriem. Šovinisms pūt no visām spraugām. Nu rē, mīļie latviešu komentātori, jūsu tik dievināta ASV, kas jūs tik lieliski aizstāv, pati ir okupējusi tagadējo Ziemeļameriku, jo redz, eiropeoidiem tur nav jābūt! Jūsu, latviešu patriotu runās, "krievu okupants" izklausas, kā kaut kas slikts, bet amerikāņi ir ļoti apmierināti ar to, ka viņi ir "kolonisti" ASV teritorijā. Un pat oficiāli svin. Tatad, divkārša morāle? Krievu okupanti slikti...

1 1 10.05.2011
Komentāri 456 Sports

aatraa paliidziiba - celju satiksmes noteikumu paarkaapsana ( Komentārs)

Edgar! Butu labak aizgajis pakarties, neka te rakstit savus murgus.Un visparar ko Tu velcies pa to Viestura prospektu?

Ginta Bude modeļu aģentūra - jautājums ( Komentārs)

"izaugsme garīgā ziņā"-jums tur pasniedz kultūras un mākslas vēsturi, psiholoģiju utt.????????????par kādu garīgo izaugsmi ir runa????Viennozīmīgi, ka rakstījusi Ginta Budes PR menedžere

D Dace 02.05.2011
Komentāri 162 Izglītība

Latvija - LATVIJA ( Komentārs)

Mums arī nav vajadzīgs urlveidīgo atbalsts, pietiks savējo.Tādi pamuļķīši kā tu, kuri neciena savu Valsti, nezina tās vēsturi, un apkauno Latviešu nāciju, var droši braukt prom uz neatgriešanos.Īsteni Latvieši ir un būs savas zemes saimnieki!

nauda - nauda ( Komentārs)

ko nonieciniet par to ko neizniet? vajag but ar tiru kredit vesturi tad ari visu iedos. domajiet ka esiet paradnieki jums kads uzticesies??

Čiekurkalna Veterinārā Ambulance - Par attieksmi pret klientu ( Komentārs)

Mēs esam tur ārstējuši vairākus kaķīšus. Vislabākā attieksme un cenas. Cik zinu tur strādā slavenu ārstu dinastija. Vismaz agrāk tā bija. Viestura pr. kaķeni nesu katru nedēļu un kāsa pa 20Ls, bet uzlabojumu nebija, bet čiekurkalnā paņēma 4 lati, iedeva dāvanā barību, un vairs pat nebija jāatgriežas, jo kaķene nedēļas laikā izārstējās!

16. martā atkal krievi apkaro neesošo fašismu - Krievi atkal smieklīgi uzvedās ( Komentārs)

Skolā vēsturi māca nepareizi. Pidriķis šodien teica, ka Hitlers bija labs cilvēks un cīnījās par neatkarību.

в Вacя 16.03.2011
Komentāri 61 Drošība

Rīgas Satiksme - transporta kontrole e talons ( Komentārs)

transporta kontrole e talons Šodien bija jauka dieniņa. Noķēra mani par zaķi, kautgan no e- talona ir noskaitīts brauciens. Kontroliere Silvija Vjatere "laipni" paskaidroja, lai braucot uz Rīgas satiksmi un pārbaudot e-talonu vai nēsot bojāts un par savu konsultāciju noplēsa 2.00 Ls. Protams es e-talonu pārbaudiju tuvējā kioskā, tikai tur uzrāda, ka brauciens noticis ??? Un e- talonam nēsot nekādas vainas. Iesaku Rīgas satiksmei izmakāt KONTROLIEREI Silvijai VJATEREI prēmiju, jo šī jau sākusi ķert ne tikai zaķus! MALACIS!

Brauceji ar nevajadzigi ieslegtam talajam gaismam - Brauceji ar nevajadzigi ieslegtam talajam gaismam ( Komentārs)

Tādu valstsvīru Zigfrīds Anna Meierovics esi dzirdējis?Vai tad viņš arī bija transvestīts.Tu varētu šo tēmu papētīt vairāk, varbūt atklātos jauni fakti, ka vēsturei bijuši slēpti.Vai nav vienalga, ar kādu niku kurš komentē, ir redzēti pilnīgi nesaprotamas izcelsmses niki, bet par tiem neviens neuztraucas.Tu, izlasot niku, pārāk neuzbudinies, vatbūt aiz tā slēpjas kārtīgs Zinovijs, kurš tevi pašu paņems priekšā.

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā ( Komentārs)

Šiem otmorozkiem skolā Latvijas vēsturi nemaz nemāca, vai tad tu nelasīji, ka šie piemin tikai itāļus, kā fašistus.Saviem jaunajiem saimniekiem nedrīkst lekt krūtīs.Ja jau šie ir tādi varoņi, lai pasaka pirmajam pretimnācejam to, ko šeit ir samurgojuši, dodu garantiju, ka šiem regulāri būtu jāapmeklē zobārsts, vismaz es tādu prieku šiem gudreļiem sagādātu.

č Čoms 09.03.2011
Komentāri 155 Pārējās

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā ( Komentārs)

Kas tur nepareizs, komunistu spīdekli? Tas, ka krievi ir viesstrādnieki? Kas tad viņi ir? Vai pamatnācija? Tas, ka tiek rakstīts nesaprotamā burtu un ciparu miksā? Tas, ka viņi ir bezdarbnieki? Nu ir viņi nabagi un bezdarbnieki, lai kā tev negribētos. Durvis uz darba tirgu aiz viņiem aizvērās tajā dienā, kad viņi aiz sevis aizvēra durvis uz izglītību. Tas ka viņi ir mātespisēji ir kļūdaini? Nu laikam ne latvieši, ne vācieši, ne turki kkomatu vietā neiestarpina "Joptvajumaķ" Tā kā pakomentē, ja...

la senza - Veļa ( Komentārs)

Ja Triumph ari var iegrabties to mer ne vienmeer.Krusturim lien ara diegi un diezgan atri nonesajas!Kaut gan izskatas jau loti skaists-man bija tads zelta krasa ar metala sirsninu pa vidu, ta sirsnina palika zala ar laiku beigas vienkarsi parplisa uz pusem! Esmu pirkusi Chentelle velu Stokmani-pagaidam vislabaka.Un Victoria Secret ari nav nekadas kvalitates jo razo masveida un atri aizmazgajas. Un La Senza nav pats sliktakais variants bet ari atri metams lauka!

B bebe 01.03.2011
Komentāri 8 Apģērbs