www.sudzibas.lv SIA Nordavet Vetklīnika Vecmīlgrāvī

SIA Nordavet - Vetklīnika Vecmīlgrāvī

Labdien ! Nekad nevediet savu dzīvnieku uz šo klīniku - Nordavet, kas atrodas Vecmīlgrāvī !!! Nesen tie ir noveduši līdz nāvei manu sunīti, un pirms pāris dienām uzzināju, ka ta nav tāda vienīgā situācija. Viņiem pat rentgena nav, es viņiem prasu - "Kāpēc Jūs neuztaisījāt rentgenu ??", tā atbild - "A Jūs domājat, ka rentgens kaut ko parāda ?? " Bļāviens !!! Kā var šitā pateikt... priekš kam tad ir vispār tāds rentgens ?? Smukumam ?? Tiem ārstiem po*j ka Tavs dzīvnieks mirst, viņiem galvenais sašpricēt kaut kādas mistiskās zāles, kuras vispār lieto ārstējot pavisam citas slīmības un dabūt NAUDU !!! Es jūs lūdzu, mīļie cilvēki, nevediet uz turien savus dzīvniekus un arī pasakiet visām paziņām, es gribu panākt to, lai viņiem stipri samazinātos klientu skaits ! Es to panākšu ! Zinu, ka atriebties nav labi, bet es nekad nespēšu viņiem piedot to, ko viņi ir izdarījuši. Tas man paliks uz visu mūžu.. un gribu, lai arī viņi to atcerās ilgi ! Paldies par uzmanību !

Z zigo 13.12.2010

Rentgens pamata parada tikai luzumu un sen humanaja medicina ir noteikts, ka ta nav ta labaka diagnostikas metode. tas tiesam neko daudz neparada, cilvekiem noteikti un zveriem ar tapat! Un mazas iestades nav jabut rentgenam..

M Marina 04.01.2011

Zigo, tas viss ir skaidrs, bet lieta ir tāda, ka viņi mums meloja, viņi sākumā teica ka rentgens ir, bet viņš neko neparādis, bet vēlāk uzzināju, ka viņiem tā pat nav !!!

Bomzis, tieši tā !!! Es taču neesmu ārste, es nezināju kas viņam tieši ir bijis un kā tur tas viss notiek, man pat domas tādas nav bijušas, ka no maza kauliņa var sunītis nomirt... ja veterinārārste būtu to pateikusi es ar mokām un asarām aiznestu viņu, lai viņu labāk iemidzina, tikai lai viņš nemokās, bet viņa teica ka viss būs labi, ka viņam jau paliek labāk un tajā pašā dienā viņu Dievs paņēma pie sevīm.
Es nevaru to pārdzīvot. Kā cilvēki var būt tik cietsirdīgi... mēs pie viņiem bijām aizgājuši .. skandālu netaisījām, pat uzgaidījām kāmēr klienti aizies .. mierīgā balsī pastāstījām kas notika un tā.. bet ar mums runāja tā sieviete, kas sēž pie telefona, ārste zināja ka bija vainīga, stāvēja aiz stūra, knapi varēja viņas acis saredzēt.. mēs taču neesam tādi, kas sitīs viņu un tā, bet viņa pat neko nepateica .. vismaz būtu pateikusi pāris vārdu, ka viņai ir žēl, ka tā notika.

M Marina 08.01.2011

Tikko uzzināju, ka rentgens tomēr kaut ko parāda (atkartošos - kāpēc tad viņu izgudroja un kāpēc, tad kad man sāpēja kāja, tad viņš parādija visu tas rentgens) . Viena sieviete pastāstījusi, ka viņas kaķis arī slikti jūtās, uztaisīja rentgenu, izrādās ka bij apēdis kaut kādu mazu lietiņu... moš ka viņiem bij kaut kāds īpašs rentgens ?? hahaaaaa
smiekli nāk
ienīstu tos ārstus un tos, kuri vēl mēģina aizstāvēt tos nežēlīgus cilvēkus, kropļi

J Jur.Ana. 24.01.2011

Zigo nav taisniba sakara ar rengenu, rengens daudz ko uzradis, un kasulus ieka, un luzumus, un invaziju, un vel daudz ko.Taja klinika labi prot skaitit naudu, skaita atrak ne ka arste.Man ir ar ko salidzinat, tapec varu teikt ka tur arsti pat nepulas palidzet, viss mierigi, un ja kas, lai nu dzivnieks mirst, jo vienalga vina muza isaka par cilveka.Tur var potet, pirkt baribu, bet ne arstet, tas nu noteikti.Arsti tur var padarit tikai sliktak, man uz doto bridi ir tada situacija.

N nav.taisnība 15.02.2011

Nu ko teiksiet nūg'i? Nav vairāk komentāru, jo visiem ir labi zināmi šie ārsti un visi zin cik viņi ir izpalīdzīgi. Es noteikti esmu PAR viņiem, jo maniem dzīvniekiem ir palīdzējuši. Dažkārt pats saimnieks ir vairāk ar prātu nevesels un savu dzīvnieku tiktāl novedis, lai nevarētu vairs palīdzēt un tad vaino ārstus. Šajā klīnikā ir citi diagnozes noteicēji un ar tiem ārsti strādā. Manu kaķi pat bez maksas izoperēja un vēl piedevām barību par velti iedeva. Kādas sievietes suņuku izārstēja un arī naudu nenoplēsa, kā to būtu izdarījuši citur.Man ir tikai labi vārdi par šiem ārstiemMan ir trīs kaķi un katram sava problēma, bet ar ārstu darbu esmu apmierināta. Tā kā nevajag gvelzt debilus tekstus, kur paši droši vien esat vainīgi.

M Marina 22.04.2011

Ziniet ko, (iepriekšējam komentāram) teikšu Jūsu vārdiem - nevajag gvelzt debīlus tektus, ja nezinat situāciju !!! Es ticu tam, ka Jūsu kaķiem tie ārsti ir palīdzējuši, bet tas nenozīmē ka viņi ir enģeļi, manu suni viņi ir noveduši līdz nāvei, es neesmu vainīga pie tā ka viņam bij šī slimība!!! vienīgais pie kā esmu vainīga tad tikai pie tā ka esmu aivedusi savu mīļo mazo sūnīti uz šo klīniku! man vajadzēja meklēt labāku klīniku, labākus ārstus. Varu derēt, ka Jūs vai nu esat laba paziņa kādai no ārstēm, vai nu esat tā ārste!!! Būtu pakaunējusies, pirms rakstītu vel kaut ko
Tagad jau zinu ļoti daudz situācijas, kad šie ārsti ir noteikuši nepareizu diagnozi dzīvniekiem!!! Tas ir fakts!

I Ieva 22.04.2011

Atkal urlas ar urlu suņiem.

B Bonija 14.07.2011

īstenībā par to klīniku taisnība vien ir, jo es ari dzivoju Vecmilgravi, un to kliniku zinu, jau savus dzivniekus 10 gadus nevienu nevedu uz to kliniku, vienigais ko daru, perku tur baribu sunim. vispar uz to kliniku nevienam nav ieteicams vest sunus, kakus, vai kadus dzivniekus, jo mana acu prieksa ir mirusi dzivnieki tiesi saja klinika...un atskausmes apr to kliniku nav tas labakas...tapecccc...ja jums ir dzivnieks dargs nevediet uz so kliniku...savu suni vedu pie Ivandas Stepanovas Viestura Prospekta, loti laba arste...

M Marta1 04.11.2014

Un nekas nav mainijis kopš 2011. gada:( Sviests viens, man žēl tos kas vēl tikai vedīs dzīvniekus uz šo vietu.