Meklēšanas rezultāti

"Viktors G" - vai ir darbs ( Komentārs)

Baigi, Ok-pat neticās...Gandrīz kā pasakā... Pats domāju braukt ar Viktoru.Varbūt uzraksti paris tel.nr!(No tiem, kas ir jau aizbraukusi..) Un cik maksā iekartošana viss kopa ieskaitot ceļa naudu!

Oltrans''SIA - krāpšana apmelošana ( Komentārs)

Uzmanību šoferi. Bijušais Kuldīgas Transports, tas pats MBrokers, tas pats OLTRANS piedāvā darbu tālbraucējiem. Divatā uz itāliju par 200Ls katru reisu. Tikai šo naudu jūs neredzēsiet. Jūs apmelos par degvielas zādzību un piedraudēs ar izrēķināšanos. Šie uzņēmēji, juridiskā saimniece ir Olga, bet patiesie Artūrs un Jānis, jau apkrāpuši daudzus autovadītājus un turpina to darīt. Tika apkrāpti pat mūsu kaimiņi Lietuvieši, kas strādāja viņu sia. Ja esat saldu runu cienītāji un ar apmelojumu...

Rīgas Dome komunistu jūgā - Bez iemesla neatļauj leģionāru gājienu ( Komentārs)

Katarīna Tev ar vēsturi galīgi nav veicies, nedz skolas gados, nedz tagad... nabaga ...

"Viktors G" - vai ir darbs ( Komentārs)

Lūdzu atsaucaties, kas ir jau aizbraukusi ar Viktoru no Gap personnel . Kā ir ar darbiem?

Z Zixx 17.03.2010
Komentāri 15 Karjera / Darbs

Rīgas Dome komunistu jūgā - Bez iemesla neatļauj leģionāru gājienu ( Komentārs)

Klauss! Tev ar vēsturi galīgi nav veicies, nedz skolas gados, nedz tagad.Pat par 13.gs. vāciešiem Latvijā tev nekas nav zināms.Un kā tie paši leģionāri ārpus latvijas robežas nežēlīgi slepkavoja sievietes un bērnus, dedzinot mājas, kurās bija sadzīti visas sādžas iedzīvotāji.Pat vācieši karavīri brīnijās par tādu nežēlību no latviešu puses.

Rīgas Satiksme - Nepamatoti atņemts e-talons. ( Komentārs)

Nepamatoti atņemts e-talons. To: Aaaa.. pilnīgi piekrītu. man no ķengaraga līdz centram jāiet ar kājām 3 Km, ja ar troļļuku-6 pieturas;) man gan nav problēmu izterēt 35 minutes... A kā tad ar teiksim ar 23 kilometriem? un ja nav naudas :( to Dace viņi domāja ka tu tikko kompostrēji, tāpēc viņiem ir tāda iespēja - apskatities kompostrešanas vēsturi, tad viņi ari redzešot laiku;)

"Viktors G" - vai ir darbs ( Komentārs)

Hmm, nejaushi uzgaju uz shis lapas... es esmu tas krapnieks par kuru raksta ta saucama Inese. nevienu nekad neesmu kartois Bristolee un ne noviena neizvairos. ja kads nevar mani samekleet tad ludzu te es esmu mans e pasts [slēpt]@inbox.lv tel numurs 20088887 ludzu zvaniet iebkuraa laikaa. ja jus protams nejaucat mani ar kadu citu, vai jums vienkarshi nau ko darit!!! p.s un ne es neesmu no VIKTORS WULF agenturas.

Rīgas Dome komunistu jūgā - Bez iemesla neatļauj leģionāru gājienu ( Komentārs)

Hm, mums pret vāciešiem nekā nav! Viņi nekad nav nākuši tieši Latviju okupēt. Viņi ir pāris reizes tikai gājuši cauri un nekad nav bez vajadzības uzkavējušies. Tagad Vācija ir nomierinājusies un visi Vācijas sabiedrotie zeļ un plaukst. Bet Krievija gan atlīda 1940 gadā pie mums, citiem pasniedzot, ka esot no kaut kā mūs atbrīvojusi. Pēc kara krievi brutāli, atstājot lielu armijas daudzumu Latvijā palika un mācību grāmatās sarakstīja, ka atbrīvoja mūs. Arī pusē Eiropas valstu krievu pajoliņi 50...

darbs uk (Atbilde uz jautājumu)

Slidena liet,jo solit sola ka vis notiks bet apcakare,jazin vieta uz kuru,konkretu adresi jo pukes saksies pes ned vai divam uz patsmitiemdatumiem,ja sikak gribat zinat jazin vieta UK jo mes jau tris cilveki iebraucam auzas caur so VIKTORU

GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA ( Komentārs)

PIECHAKARejA Man draudzene tikko aizbrauca uz Angliju caur Victor wolf firmu un es pati ari cerams driz dabusu darbu un varesu braukt prom. Neko sliktu nevaru teikt, kursi intensivi bet labi, darbu ar ne tikai sola bet piedava pec kursiem.

Modulis autoskola - SKOLA UN INSTRUKTORS ( Komentārs)

da, vsjo verno Viktor voobse ucitj ne umeet toko visasivaet denjgi i tjanet vremja.Ni kakoj polzi ot nego.

P pokimon 16.02.2010
Komentāri 12 Autoskolas

Ekselence R - ( Komentārs)

Viesturs ir profesionālis vistiešākajā nozīmē! Ideāls, uzmanīgs un ļoti talantīgs!!! esmu sajūsmā! tāpēc jau ari viņam visu laiku ir pieraksts un klienti!!! Paldies, Viestur!!!

A Aija 11.02.2010
Komentāri 21 Skaistumkopšana

"Viktors G" - vai ir darbs ( Komentārs)

kas tas par viktoru, nav tas pats no sia teksa?

M maris 06.02.2010
Komentāri 15 Karjera / Darbs

darbs uk (Atbilde uz jautājumu)

Es ar taisos caur viu uz UK.Cik es telefoniski ar viņu runāju,td viņš teica ka nekāda krāpniecība nenotiek,jo viņš savāc te LV.cilvēkus un UK ir pretī cilvēks kas kārto visu pārējo. Es arī gribētu zināt tā konkrēti vai kādam ir bijusi darīšana ar Viktoru,jo viņš saka ka nodarbojoties un sadarbojoties ar GAP.jau sešus gadus.

Rikom - ( Komentārs)

tam takoj Viktor Rovinskij nerabotajet?

darbs uk (Atbilde uz jautājumu)

Jā, es ar labrāt gribētu uzzināt vai kādam nav bijusi darīšana ar šo firmu un tās pārstāvi Viktoru??? Taisos braukt, bet baidos iegrābties! Lūdzu pastāstiet, ja kādam ir kāda info!!!

GP recruitment - darbs anglija - PIECHAKARejA ( Komentārs)

PIECHAKARejA Kompānija Victor Wolf ltd http://victorwolf.co.uk/ ir legāla, uzticama iestāde kurai tagad ir pārstāvniecība Latvijā, zinu ka palīdz ar darbu Anglijā medicīnas māsām no Latvijas, nodrošina arī angļu. val apmācību te utml., personīgi zinu cilvēkus kas aizbrauca un tagad saņem cilvēka cienīgas algas!

G Gatis 18.01.2010
Komentāri 103 Karjera / Darbs

Nieru pārstādīšana - Orgānu donori ( Komentārs)

Atrodiet man likumdosanaa kur ir aarstam pienaakums informeet tuviniekus, taadu pienaakumu juus neatradiisiet. Par miruša cilvēka ķermeņa aizsardzību un cilvēka audu un orgānu izmantošanu medicīnā 4. pants. Tuvāko piederīgo tiesības Ja Iedzīvotāju reģistrā nav ziņu par mirušā cilvēka aizliegumu vai atļauju izmantot savu ķermeni, audus un orgānus pēc nāves, šā cilvēka laulātajam, vecākiem, pilngadīgajiem bērniem, brāļiem vai māsām (turpmāk — tuvākie piederīgie) ir tiesības rakstveidā informēt...

Alvirahost (videochats.lv) - Krapnieki, kas nemaksā! ( Komentārs)

Cien. Ilze. Par visu mūsu darba vēsturi Latvijā, nav bijis neviens gadījums, lai mēs neizmaksātu naudu kaut vienam darbiniekam. Bonusus savukārt mēs izmaksājam attiecīgi modeles reitingam. Acimrēdzami jūs esiet kaut kādas "mājas studijas" administrators un mēģiniet negodīgi konkurēt, laižot nepatiesu informāciju par mums. Alvirahost Studio team _______________________ Ув. Илзе. За всю историю нашей работы в Латвии не было ни одного случая что мы не выплатили кому-то деньги. Бонусы мы...