www.sudzibas.lv Alvirahost (videochats.lv) Krapnieki, kas nemaksā!

Alvirahost (videochats.lv) - Krapnieki, kas nemaksā!

Uzņēmums, ja to vispār tā var nosaukt Alvirahost (mājas lapa www.videochats.lv) ir krāpnieki! Neuzticieties tiem, jo viņi nemaksā nedz algu, nedz solītos bonusus un ja neej uz darbu tad ķeras klāt arī pie šantāžas! Neiesaku nevienam sapīties ar šiem blēžiem!!!

I

H hahaa 09.01.2010

lol tu droshi ka raadiiji savus labuminjus un pretii dabuuji pigu :D cik gan leeticiigi cilveeki var buut :D

A Alvirahost Studio 11.01.2010

Cien. Ilze.

Par visu mūsu darba vēsturi Latvijā, nav bijis neviens gadījums, lai mēs neizmaksātu naudu kaut vienam darbiniekam. Bonusus savukārt mēs izmaksājam attiecīgi modeles reitingam.

Acimrēdzami jūs esiet kaut kādas "mājas studijas" administrators un mēģiniet negodīgi konkurēt, laižot nepatiesu informāciju par mums.

Alvirahost Studio team

_______________________

Ув. Илзе.

За всю историю нашей работы в Латвии не было ни одного случая что мы не выплатили кому-то деньги. Бонусы мы выплачивем в соответствии с рейтингом модели.

По-видимому, вы являетесь администратором, какой то из домашних студий и пытаетесь недобросовестно конкурировать пуская неправдивую информацию про нас.

Alvirahost Studio team

E eriks 31.05.2010

http://camchat.lv/ tad labāk parej pie viniem tiem gan viss ir kartiba :)

E elii 02.06.2010

Cien.Alvira Host,
Kāpēc tad jūs nevar sazvanīt?

I Inga 11.06.2010

Pilnīgi piekrītu ar teikto.
Daudzi cilvēki saka ka šī tā saucāmā studija ir krāpnieki un neko nemaksā.
Plus vel liek meitenēm porno video taisīt!
Ja dzirdat ko par šo vietu tad neejiet tur!
Tas ir pat bīstami!

G GL 06.07.2010

Tā Ir patiesība! Daudzām meitenēm Alvirahost nemaksā algu ! Esiet uzmanīgi !!!

A AlviraSucks 10.07.2010

Pati esmu stradajusi shajaa studija, piekritu meitenem, studija ir biezhi gadijumi, kad neizmaksaa algu un izmanto santazhu, melo..., nekada briva grafiku, liek stradat neskaitamas mainas un pazemo meitenes, liek piedalities fotosesijas ar atplestam kajam un veidot porno video. Neiesaku jums so studiju.

K [email protected] 10.01.2013

Ese xocu dobavitj Stidia Diva.tam menja obmanuli i spusta poltora mesaca raboti moja administrator perestala otvecatj na telefonnie zvonki, i izcezla ne zaplativ mne nicego.(ja rabotala iz doma)