"Viktors G" - vai ir darbs

labdien!!
vai ir bijusi pieredze ar šādu e-pastu cilvēks kurš sola darbu anglija, par 120ls varot būt ari transports no rigas utt.paldies.

I

M maris 06.02.2010

kas tas par viktoru, nav tas pats no sia teksa?

I ivars 07.02.2010

es nezinu kas miņš tāds, bet nedēļu atpakaļ sludinājumu lasiju zip.lv
tagad vairs nav!!!
tad vēl vinjš sludinās gan liepājnieks.lv gan kurzemnieks.lv

A aicis 07.02.2010

Ieskaiti man ar, simt divdesmit lieki lati man noderēs!Mans vārds Fjodors, es vidzemnieks.

I ivars 08.02.2010

no mnas puses jau neviens nav aizskaitijis .:)

A A 11.02.2010

Šis Viktors kādu jau ir iekārtojis darbā??

I Igors 12.02.2010

Es esmu dabuis realo darbu ar sho cilveku starpniecibu... galas uzniemumaa par atkaulotaju...esmu apmierinats!!! kaut gan izmaksaja man tas kopsumma 400GBP a jus domaiet pashi...

G gints. 03.03.2010

Es pirmais reizes dzirdeju par agenciju viktors&gap. Varbut sis agencijas nosaukums VIKTORS WULF.Ar sito agenturas ir lieliski problemas Anglijas. Varbut atniemt licenzes. Un pec tam bus tiesa.

I inese 11.03.2010

sis cilvēks ir krāpnieks, neuzticaties vinam, viņš sameklē cilvēkus, kas brauc uz Angliju, aizved, pec tam izvairās un beigu beigās nekas nenotiek.Tagad cilvēki atrodas Bristolē un gaida, kas būs talāk 07.03.10 izbrauca no LV, Bristole bija 08.03.10 vakara, vel tagad neas nav virzijies uz prieksu.

V Viktors 12.03.2010

Hmm, nejaushi uzgaju uz shis lapas... es esmu tas krapnieks par kuru raksta ta saucama Inese. nevienu nekad neesmu kartois Bristolee un ne noviena neizvairos. ja kads nevar mani samekleet tad ludzu te es esmu mans e pasts [slēpt]@inbox.lv tel numurs 20088887 ludzu zvaniet iebkuraa laikaa. ja jus protams nejaucat mani ar kadu citu, vai jums vienkarshi nau ko darit!!! p.s un ne es neesmu no VIKTORS WULF agenturas.

I inese 13.03.2010

ta jau visi mak teikt!!!saistibas beidzas lidz ko nogada cilvekus arpus LV.

I inese 13.03.2010

ceresim, ka viss nokartosies!!!

E ella 17.03.2010

Lūdzu neuzticieties neviens, ne šim Viktoram ne Sergejam, lielāki krāpnieki vairs nepastāv.

Z Zixx 17.03.2010

Lūdzu atsaucaties, kas ir jau aizbraukusi ar Viktoru no Gap personnel .
Kā ir ar darbiem?

J Janis 20.03.2010

pateicoties Viktoram es jau stradaju vairaak par 8 meneshiem anglijaa dzivoju wolverhamptonaa, ja sakums bija gruts jo jasamaksa naudas un.tt bet nedeljas laikaa mani iekartojaa fabrikaa un esmu apmierinats. un manu prat tie kas te raksta kad puishi ir blezi un krapnieki visticamak ir vinju konkurenti vai tie kurus vini izdzina par dzerstishanos no savam majaam... ja kads grib man uzvanit laprat pastastishu par puishiem un varu iedot vairaak desmitu tel numuru musu tautieshu kuri pateicoties viniem ir dabujushi darbu! rakstiet ja gribat un es labrat padalishos pieredzee!!!

E Eltons 20.03.2010

Baigi, Ok-pat neticās...Gandrīz kā pasakā...
Pats domāju braukt ar Viktoru.Varbūt uzraksti paris tel.nr!(No tiem, kas ir jau aizbraukusi..)
Un cik maksā iekartošana viss kopa ieskaitot ceļa naudu!