P pacietīgā 29.04.2011

Iveta!Labāk pagaidām naudu neskaiti! Es arī gaidu jau otro dienu.Kad aizrakstīju e-pastu, man atbildēja, ka naudu vēl neesot saņēmuši. Ceru, ka sanāks un rīt aiziešu uz bankas filiāli, kura sestdienā strādā, dabūšu pārskaitījuma kopiju un paprasīšu meitenēm cik ilgi naudiņa ceļo no vienas bankas uz otru, kaut kā neticas, ka vairāk kā 24 stundas.Ja ir jautājumi raksti droši man uz e-pastu.Ja kas sanāks izstāstīšu kas un kā.Man tā publiskā veļas mazgāšana ne visai.Ļoti ceru, ka man tomēr zdosies.

T ToPacietīgā 29.04.2011

Labākajā gadījumā saņemsi triju pirkstu kombināciju, sliktākajā gadījumā pārskaitīsi krāpniekiem konkrētu naudas summu, un ar to aŗi viss beigsies.Vai tad neredzi, ka slavas dziesmas viņiem dzied papirkti ļautiņi?

N Noniecinataji 30.04.2011

ko nonieciniet par to ko neizniet? vajag but ar tiru kredit vesturi tad ari visu iedos. domajiet ka esiet paradnieki jums kads uzticesies??

I iveta 30.04.2011

Kādas muļķības, viņi reklamē ka dodot pat ar sabojātu kredītvēsturi.

V vika 30.04.2011

kāds vājprāts!!! slima suņa murgi...par šo Juli jau lieta nodota policijā un bankas konts ir bloķēts.SEB bankai tas notiek zibenīgi.
Naudu "aizdod" pilnīgs idiots, kas pats pinās savos tekstos.Variet sūtīt naudu-tā paliks SEB rezerves kontā līdz lietu izskatīs.Tad varēsiet to atgūt.Varbūt...
Veiksmi visiem loxiem !!!

I iveta 01.05.2011

Nezinu gan, neviens krāpnieks gan vēl nav sodīts.

T Talis 01.05.2011

Kada policija vini veiksmigi krediteja. un kredites ari man palidzeja.

E Esesesseseseseses 01.05.2011

Cilvēki, uz priekšu! Jo Jūs vairāk iemaksāsiet tam JulisAUD, jo laimīgāks viņš būs, bet Jūs paliksiet muļķos! :D :D :D Vai tad tiešām vēl ir IDIOTI, kuri tic šitādām muļķībām??? Vai tad Jums nepielec, kapēc šeit sūdzības.lv raksta tā JulisAUD atbalstītāji????? :D :D :D Pakustiniet tak smadzenītes! :D :D :D :D

č Čoms 01.05.2011

Kaut kas nenormāls, šinī saitā ir simtiem sūdzību par visu rangu appisējiem, bet ir muļķi, kas tic brīnumam, tāpat kā ir cilvēki, kas tic šīs valsts pastāvēšanas iespējām.

L leila 01.05.2011

Pirmkārt visiem apkrāptajiem vajadzētu savākties vienā bariņā un kopīgiem spēkiem uztaisīt "jautru" dzīvi šitiem kropļiem.
Otrkārt ir skaidrs, ka visi šie it kā saņēmušie kredītus ir tie paši krāpnieki, vai tad te ir kāda problēma uzrakstīt jebkuru vārdu un drukāt visādas muļķības?
Un runājot par tiem vekseļiem, neesmu specs tajās lietās, bet man stāstīja, ka par vekseli jāmaksā 2% no aizdevuma summas un vai tikt tā nauda nebija jāiemaksā valsts kasē...

V vika 01.05.2011

uz vekseļa pamata naudu LV drīkst aizdot tikai privātpersonas.Ekonomikas policija tiks galā.šis likums beidzot ir sakārtots.
28.41...:-)))uz SEB banku!!! par vekseli !!! muahahahahaaaa:-)))
bija tāda pasaka par Buratino.pārlasiet!

S Santa 02.05.2011

Tapec jau ari ir japarskaita uz privatpersonu jo privatpersona mana liguma ari aizdeva viss ir pareizi sia ir vinu otrs darbibas veids, celtnieciba, kreditus vini dod ka privatie, neko tur nekadi ekonomisti neizdaris. jo visu pareizi tur juristi dara. ;) milie pacensieties un ari jus dabusiet kreditu.

M Marta 02.05.2011

:))))) nu smejos jau stundu:)))) kādi aizdevēji??? Prasti urlas, kas tā piepelnās uz muļķīšu rēķina. Tak loģiku vismaz pieslēdziet kaut drusku - vekseli reģistrē pie notāra un pārskaita valsts nodevu VK, nevis kaut kādam tur urļikam uz kontu:))
Un tās slavas dziesmas te viņi raksta sev paši, tas tak redzams ar neapbruņotu aci - trula un prasta sarunvaloda, kādā runā Maskavas forštatē, nevis reprezentablā aizdevēju kompānijā!!
Re kā vini putrojas - vajag būt ar tīru kredītvēsturi, tad aizdos. Moins, ja nav parādu ir pietiekami daudz zināmu kompāniju, kur aizņemties, nevis no kaktu kantoriem!!!
Tak prasiet dokumentus, kur registrēta šāda viņu "uzņēmējdarbība"! Ja lohi esat, tad šādi jūs krāps gadiem!!

J Janis 03.05.2011

kadas mulkibas, lidz ko parskaitiju naudu, ta pazuda ar galiem

V Vija 03.05.2011

Man arī sākumā likās, ka pazudīs ar galiem, bet pēc 4 dienām, t.i., šodien atnāca e-pasts, ka naudu par vekseli saņēmuši, tagad gaidu dokumentus un naudu.Ceru ka nepiemānīs, tikai nedaudz pacietības, jo tiešām aizdod kā privātie.

S Santis 03.05.2011

Es dabuju nezinu ka jus.

V vika 03.05.2011

šitas Julis AUD naudu izkrāpj vairākos veidos.viens tips-samērā nosšmulējies, staigā ar Norvikbankas blankām un muld, ka aizdod naudu no Julis kredītlīnijas šinī bankā un pat pats raksta papīrus (malacītis-poličiem to vien vajag).ņem 28.90.Līdzīgi kā šinī reizē.domājam, ka tas pats losis, jo intelekts ar lielu mīnus zīmi un naudu viņš redzējis tikai citu makos...
loši-atbalstiet nabaga veci, kas pats nevar nopelnīt.īpašs lūgums sievietēm-kas tad cits, ja ne mēs;-))) nezinu, kā tādiem cilvēkiem nav bail no sevis, jo, ja policija nesodīs, tad dzīve ka mauks, tad maz neliksies...nekur no dabas likumiem nesprukt!!!

R Raitis 05.05.2011

Kas jums tur visiem ir? es sanemu naudinju no sis kompanijas, man nekad nav bijusi nodoklu paradi un ieprieksejos kreditus ari apmaksaju vienmer laika. Cinieties draugi. vini dod naudu.meginiet varbut izdosies

B Bbb 05.05.2011

Nodokļu parādi ha ha

I Ilga 06.05.2011

Laikam atkal kārtējais " uzmetēju" kantoris!!!