R Raimonds 27.04.2011

Loti labs risinajums, man uznemums 4600 LVL, nepilnu 2h laika visu nokartoja tagad visu biroja tehiniku esmu sapircis un esmu apmierinats. Kapec jauta? Man, un man čomam atri visu dabujam. Vekselis ari ir!

Raimonds

Raimonds

I iveta 27.04.2011

Gribu zināt vai tiešām neizkrāpj tikai iemaksu, itkā par vekseli?

I Ilga 27.04.2011

Raimond, nemelo! Ka tik neesi Dainis Umbraško! Kredītmenedžeris taču esot ārzemēs!

V valda 27.04.2011

Par to Daini Umbraško tiešām var pasmieties, labais prikols. Bet ja nopietni, kā notiek aizņemšanās ar vekseli.

V valda 27.04.2011

Klau Ilga, cik ilgi tavs D.Umbraško menedžeris ir ārzemēs?

R Raimonds 27.04.2011

Seit Raimonds nevis kaut kads dainis. neizkrapj gan, neko parakstisi vekseli un dauda bus tava konta. ;) čomi viss ir labi esmu apmierinats. ;)

S sandra 27.04.2011

kadas mulkibas, naudu tur neredzet

K Karlis 27.04.2011

Nezinu ka jums man viss kartiba, tas noteikti tapec, ka nenormali lieli paradi jums ir kurs gan velas uzticeties?? man draugam ari bija negativa kreditvesture, bet tikai paris desmit latu vien. vinam iedeva 1400 ls.

I iveta 27.04.2011

Viņi jau saka, ka dodot līdz 7500.00 latu, bet vai tiešām nemelo.Vai Kārlis un Raimonds nav tās 'firmas darbinieki'?

I Ieva 27.04.2011

Droši vien urlas.

A Aleksandrs 27.04.2011

Man ar viniem sanaca tada situacija teica ka iedos kreditu, bet del kredit vestures neideva, laipni paludzos un sarunaju ka iemaksaju lielaku nedaudz summu neka prasija tos kaut kadus 25 laikam, iemaksaju 40 vai 50, tas acim redzo viniem ieviesa uzticibu un velak iedeva apstiprinaja. ta ka var sarunat ar viniem.

I iveta 27.04.2011

Kādi 25lati viņi prasa 28.41 pārskaitīt uz kontu un, kad nauda būs viņu kontā, atsūtīs uz e-pastu līgumu, grafiku un vekseļa kopiju.Nauda būšot pēc stundas un kredītvēsture neinteresējot.

L leila 27.04.2011

Pilnīgas muļķības. Nu cik jūs cilvēki varat iekrist uz prieksapmaksām? Kādas tad muļķības viņi šoreiz stāsta, priekš kam tie 28lati vajadzīgi?
V

I iveta 28.04.2011

Tie 28 lati esot valsts nodeva par vekseli.

I Ilga 28.04.2011

Muļķības! Aizlaidīsies "lapās"!

A Aleksandrs 28.04.2011

Man gan neaizlaidas, visu iedeva un nokartoju.

I iveta 28.04.2011

Cik ilga laikā iedeva?Un tiešām vis notika stundas laikā?

S sandra 28.04.2011

kadas mulkibas neko vini nedod, tiko ka parskaitiju 28.41 itka par veksela registraciju, teica ka nauda parskaitita, pec tam atrunajas itka nesakrit personas kods ar konta numuru. Iveta ja lieki 28.41 tad skaiti, bet kredita nebus, ja netici varu iedot savu epastu palasi ko raksta.

A Aleksandrs 28.04.2011

Tiesam 1h laika visu nokartoja un viss ir kartiba. nezinu ko jus te mulkibas runajiet.