I iveta 28.04.2011

Sandra, ja tev kautkas sanāk ar viņiem uzraksti, lūdzu.

A Aleksandrs 28.04.2011

ko tur rakstit zanies ar vieniem un visu saruna.

I Ilga 28.04.2011

Man lūdza pārskaitīt Ls 40, -. Tad, kad atrunājos, ka nav, teica, ka varot sūtīt Ls 20, -! Kā lai notic, ka nav krāpnieki?

V valda 28.04.2011

Interesanti gan komentētāja Sandra gandrīz vienādus komentārus raksta gan šeit, gan par Alvi Beitānu. Interesanti vai pati maz zini kurā vietā lūdzi aizdevumu.Nevar būt ka divi pilnīgi sveši kantori atrunājas pilnīgi vienādi.

I IlgaAnalfabēte 28.04.2011

Valda, man nav kredītmenedžera! Lasīt taču proti, vai ne?! Vārds "esot" izsaka to, ka es atstāstu kāda cita teikto! Tik daudz jau no pamatskolā mācītā ir jāatceras!!!

E Esesesseseseseses 28.04.2011

Euuuuu, kam vajag kredītu, kam vajag kredītu??!!! Samaksājiet man uz kontu 20 Ls par vekseli un dabūsiet kredītu! :D :D :D :D :D ...lētticīgie pamuļķi! :D :D :D :D

V valda 28.04.2011

Ilga! Nevajag bez iemesla apvainot mani. Es par to menedžeri domāju, cik sen Umbraško atrunājas par kredītmenedžera esamību ārzemēs. Jo sapratu ka arī tu esi mēģinājusi no viņa aizņemties naudu.

I Ilga 28.04.2011

Nu, Valdiņ, neņem ļaunā! Vienkārši te daudz "gudrīšu", kas to vien dara, kā raksta stulbas pamācības!!!

D dace 28.04.2011

ko jus te mulkibas runajiet? Jus neprotiet kominicet ar aizdevejiem vieniem vajag normali runat nevis cikstet, ka vajag naudu izdariet ka saka. ja nav rezultata izdariet otreiz un pamanis ka esietn normali un visu dabusiet.

I iveta 28.04.2011

Nu, kā lai uzzin vai tiešām aizdod naudu.Negribas atkal kādam krāpniekam dāvināt naudu.

S Santa 29.04.2011

Tiesam pamegini es dabuju.

J Janis 29.04.2011

mulkibas . neko nedod

I Ieva 29.04.2011

Šeit naudu dod tikai urlām!

E Esesesseseseseses 29.04.2011

Šeit naudu dod tikai padirsenēm Ievām! :D :D :D :D

I iveta 29.04.2011

Santa.Pastāsti cik ātri tu dabūji naudu un cik samaksāji.

E Esesesseseseseses 29.04.2011

Iveta, vai Tu tiešām tici šīm muļķībām? Naivums!

I iveta 29.04.2011

Bet, kur lai aizņemas, ja ļoti vajag pastāsti.

S skumjāmuļķe 29.04.2011

No sākuma man arī likās ļoti cerīgi, bet laikam jau piekāsīs tāpat kā daudzi citi.Vienīgā cerība, ka firma ir tiešām eksistējoša.Gan jau galus dabūšu. Ja tomēr viss būs labi tad noteikti uzrakstīšu.Pagaidām gaidu tikai vienu dienu, jo man ar viņiem dažādas bankas.

I iveta 29.04.2011

Uzraksti, lūdzu ja sanāk.

S Sanemeja 29.04.2011

Samaksaju 28, 41 Ls, un man visu sakartoja un atsutaja dokumentu kopjias un viss. man nekad nav bijusi paradi, tapec ari iedeva.