M Mudīte 26.01.2010

ir ir, baigā cūk

K KOmradz 03.06.2010

tas kam pieder "sia demo group"?Meiginaja bet nesanaca es pa metalgriezeju pie vinja stradaju no sakuma tipa vis labi bija pec tam sakas problemas, problemu iemsls bija Galina Cimbale vinja kautko muhlija bet ja es Janim kaut ko prasiju tad vinjsh ja vareja ta palidzeja bet pedejo algu es dabuju ar 4meneshiem aizturejumu, varbut ari nedabutu ja nedraudetu!

D dolars33323 17.06.2014

Ta resna sivenmatite galina cimbale ir galigi pazaudejusi bailes.Naudu nemaksa, nodokljus nemaksa, cilveki jau nestrada, bet vinja atlaizh ar atpakaljejoshu datumu, lai sanjemtu par vinjiem naudu.Sola 30.eiro diena, bet maksa ka rakstits liguma-1, 96.Kas ar vinju gulj, tam maksa normali.Darba visi piedzerushies, kontroles nekadas.Aprekinu ari nevar dabut, kamer nesak sudzeties.TIZLA SAUTETA CUKgalina.