la senza - Veļa

Iegādājos veikalā La Senza, kas atrodas galerijā centrs apakšveļas komplektu par summu 51 Ls. Protams veikalā man laipna pārdevēja visu iepakoja, piebēra klāt kaut kādas ļoti šmaržojošas bumbiņas un skaisti pasniedza sakot lai nāk vēl! Mājās atnākot un sīkāk izpētot konstatēju, ka apakšbiksītes jau ir lietotas, nu kā gan savādāk to var izskaidrot ja viņas jau bija mazgātas, jo to varēja redzēt gan pēc formas, gan smaržas jo smaržoja pēc pulvera! Protams, ka tā tas arī palika jo man nav laika iet strīdēties un arī pierādīt es itkā neko nevaru jo manam teiktajam pretīm var būt veikala vadības teiktas un tāda mīdīšanās uz vietas vien sanāktu. Ar šo tik gribu brīdināt citas sievietes, esiet ļoti piesardzīgas un uzmanīgas iepērkoties veikalā LA Senza, mēs pērkam pa tādu naudu, bet mūs māna kā suņus! Un vispār es domāju, ka šeit būtu darbs sanitārajai inspekcijai!

P paataga 15.11.2010

Nav jau nemaz jālieto - vnk veikalos mudž no vecenēm, kas iedomājas, ka drīkst preci nomest zemē un kāpt virsū ar kājām! Neviens vadītājs tādēļ to vešas gabalu neļaus mest ārā, bet uzdos kādam izmazgāt. Jā, kā tad- pārdevējas no la Senza tās apenes ņem uz maiņām un panēsā un tad atliek atpakaļ veikalā! XD

S sirsnina 16.11.2010

Arī tad ja veikalos ir mudž no vecenēm kas mēra un nosmērē, nevienam nav tiesības ne pārdevējam ne vadītājam nav tiesības šo dārgo veļu mazgāt un pēc tam tirgot kā jaunu! Tas jau skaitās secan hand un jātirgo pilnīgi citā vietā un par citām cenām! Šeit ož darbs tikai sanitārajai inspekcijai!

E Eseseseseseseses 17.11.2010

La Senza jau nu gan nav nekada dargaa velja, stipri viduveeja gan kvalitaates, gan dizaina zinjaa. Vai tu perkot neredzeji, ka tur kaut kas nav kartibaa? La Senzas velja tacu netiek pardota iepakojumaa...

M Mellene 18.11.2010

īstenībā triumph veļa arī ir slikta, lai gan domāju cenas ziņā vajadzētu būt o.k, bet pēc vienas mazgāšanas reizes mežģīnes pat neteiktu ka savēlās, bet nu galīgi neizskatijās pec mežģīnēm, tapat krūsturim stīpiņa jau bija izlidusi laukā, un karajas diegi, takā ļoti uzmanīgi jaskatās ko pērk, lai gan tik kolosali izskatījās, kamer vēl nebija izmazgāta, un var atširt jaunu no izmazgātas veļas to taču uzreiz redz.Triumph veļu vairs nepirkšu, un tā bija tikai pirmā un pēdējā reize jo vēlējos sevi un vīru iepriecināt uz mūsu kāzām.

P Pele 23.11.2010

Meitenes...lai vela vienmer izskatiitos labi, nediltu un nedzeltetu mezgiines, neliistu ara stipas, taas ir jamazga ar rokam vai arii speciali tam paredzeta maisina!
Man arii patik laba apaksvela un to arii perku, citreiz noslinkoju un iebazu velasmasiina...protams, kad tad arii velina paliek dzeltena vai arii peec vairakam reizem mazgajot velas masiina izlien stiipa kas var sabojat velasmasiinu!
Esmu pati stradajusi gadus 7 atpakal Triumfa un nekad nenesam velu majas mazgat un pasi arii nevalkajam! Valkajam tikai tad kad to nopirkam!

A Alīna 01.03.2011

Vai tu esi parliecināta, ka apakšbiksītes jau bija mazgātas? Vai tad tu to nepamanīji pirms tos pirkt?
Man personīgi nev nekādu sudzību par La Senza. Man ļoti patīk šīs veikals. Bieži iegādājos tur veļas komplektus. Ub līdz šim brīdim nebija nekādu problēmu. Bet katram var gadīties!

B bebe 01.03.2011

Ja Triumph ari var iegrabties to mer ne vienmeer.Krusturim lien ara diegi un diezgan atri nonesajas!Kaut gan izskatas jau loti skaists-man bija tads zelta krasa ar metala sirsninu pa vidu, ta sirsnina palika zala ar laiku beigas vienkarsi parplisa uz pusem!
Esmu pirkusi Chentelle velu Stokmani-pagaidam vislabaka.Un Victoria Secret ari nav nekadas kvalitates jo razo masveida un atri aizmazgajas.
Un La Senza nav pats sliktakais variants bet ari atri metams lauka!

O Oga 28.03.2011

Nezinu, man visa apakšveļa un visas pidžammas ir no La Senzas, nekad nav licis vilties. Protams, krūšturus ir jāmazgā rokām un to arī daru. Nedomāju, ka veikala pārdevējas nestu uz mājām uz mazgātu. Tas ir murgs! Turklāt pirms pērc, varbūt paskaties, lai prece ir kārtībā?!