la senza - Darbs

Mīļie līdzcilvēki, nekādā gadījumā neejiet strādāt uz sieviešu apakšveļas un aksesuāru veikalu "La Senza". Tur pa vadītājām uzmetušās stulbas vecmeitas un blondīnes, kam neviens cilvēks nav labs un par visiem viņas izņirgājas. Pašas ir tik tupas, ka neko nejēdz, cik redzēju arī savu darbu viņas ne īpaši jēdz. Visu dienu staigā apkārt kā Dieva nepieņemtas un tik braukā no viena veikala uz otru, no "Galerijas centrs" uz" Plazu". Un vēl viņām ir paradums caurām dienām lupīt kamerā un nedod Dievs, ja pārdevējs ne tā nostājas, vai nepieskrien pirmajā sekundē klāt potenciālajam pircējam, tad šīs mačalkas ir spējīgas pat izskriet zālē un visu pircēju klātbūtnē savus darbiniekus nosunīt! Kad biju nostrādājusi tur nedēļu man pateica, ka nederu. Kad pēc kāda laika uz šo pašu lupatu bodi, kurai nudien ir stipri zema kvalitāte, aizgāja mana draudzene, arī viņai pēc nedēļas pateica, ka neder un arī meitenei, kas jau bija pēc mums pēc nedēļas pateica to pašu. No visa tā es izvilku kopsavilkumu, ka šaja firmelē tikai cilvēkus izmanto. Tā vienu, otru, trešo, piekto, pa nedēļai un skat jau vesels mēnesis un alga nav jāizmaksā, tā ietaupot naudiņu, un tā mēnesi no mēneša, jo jau ļoooooooooooooooooooti ilgu laiku dienu dienā internetā visos darba sludinājumu portālos ir viņu reklāma par to, ka meklē darbiniekus. Un nu jau ne tikai pārdevējus, bet arī palīgstrādniekus(noliktavas darbiniekus)

A Agnese 21.07.2011

Ta vadītāa ir īsta maita-esmu cita veikala vadītāja un man patiesi ir žēl ka šajos laikos ir tik nekompetents administrativais personāls.
Godīgi sakot cik augsti viņai papēži tik īsas smadzenes.

Un vai viņa nav lietas kursa ka, tomēr tiek parkapts darba likums.
Patiesibā reti pretīgs cilvēks... brrrrr

I Ir. 25.07.2011

Raksta autors var redzēt ir neapmierināts ar to, ka lūk nedēļu ir nostrādājis un sapratis - vai manas kājiņas, muguriņa, pirms ķeries klāt pie darba vienmēr ir jāzin, ka virs tevis mirstīgās ir arī augstāk stāvošāki cilvēki, ja reiz nemāki kulturāli uzvesties un klausīt darba politikai un ētikas normām no nostāda galvenie, tad nemaz nebāz savu lauku degunu iekšā Rīgā, šoreiz par mačalku var nosaukt tikai tevi.
Pati veikalā iepērkos ļoti bieži un esmu apmierināta gan ar ļoti labo apkalpošanu, gan ar preces kvalitāti, ne reiz neesmu vīlusies tajā ko pērku un kā mani apkalpo, meitenes vienmēr smaidīgas un laimīgas nāk klāt un palīdz, acīmredzot tu no laukiem izspērusies un nesaproti, ko nozīmē pieklājība, ja reiz nepieņēma, tad pie tā esi vainīga tikai un vienīgi Tu pati, un visam klāt LR likumdošanas 14.pantā par darba tiesībām ir teikts, pārbaudes laikā t.i. 3mēn vadītājs, ja nav apmierināts ar tavu darbu viņš tevi brīdina, bet ja tu to neievēro, vadītājam ir visas tiesības tevi atlaist.

Nākamreiz, kad sūdzies par to, cik Rīgā viss ir slikts, apdomā vai tev te ir vērts atrasties.

Ar cieņu,
Līga

D Daiga 25.07.2011

Tu Līga laikam pati tur vai nu esi darbiniece, vai arī esi kādai no darbiniecēm druška. Kaunējusies būtu šitā runāt. Palasi līdz galam ko cilvēks raksta un tad runā. Ne jau nu viņu vienīgo nepieņēma, bet vēl daudzas meitenes nepieņēma. Un tas nebūt nenozīmē, ka visas ir no laukiem. Vot Tava valoda Līga ir kā ritīgai blondai lauku čužai. Personīgi es tam veikalam eju ar līgumu, jo pirmkārt riebj uzbāzīgās pārdevējas, otrkārt kvalitāte precei tiešām ir zem katras kritikas jo atzīšos vienreiz nopirku tur peldkostīmu, taču viņš pēc otrās peldēšanas reizes bija par pieciem izmēriem lielāks palicis un visur karājās diegi, un treškārt to pašu vienu reizi redzēju ka ģērbtuvē krūšturi un biksītes mētajas pa zemi. Tam veikalam vispār derētu sanitārā inspekcija.

K klika 26.07.2011

khmm, arii es ljoooti biezhi tur iepeerkos, un jaasaka, ka paardeveejaas ir godam, kas, es uzskatu, ir vadiitaajas nopelns. Katra veikala vadiitaajs izveelas sev atbilstoshus darbiniekus, biezhi paarrunaas liekas, ka cilveeks, ir ok, bet pastraadaajot saproti, ka nevelk.
jaapiebilst, ka paziistu daudzas meitenes, kuras tur straadaa jau gadiem, diez kaa vinjas nav aizbeegushas??? Arii vadiitaaju paziistu - cilveeks, kursh zin, ko grib un dara savu darbu taa, kaa tas ir jaadara.
Interesanti kaa izskatiitos veikals un kaada tur buutu ieksheejaa kaartiiba, apkalposhanas kultuura, ja tur vadiitraaja buutu shii raksta autore? Pieljauju, ka paardeveejas klientam uzmaniibu nepieveerstu, jo buutu jaaklachojas ar koleegjeem, jaaraksta msg mob telefona... utt kaa tas meedz buut citos veikalos

L Līga 27.07.2011

Rita, nesmīdini...
Gribi saņemt atkal kritiku, saņem - izmācies latviešu valodu sākumā.
Tātad, ja reiz pa zemi mētājas biksītes un krūšturi, tad pasaki man lūdzu, kas pie tā ir vanīgs? Vai pārdevēja ir vainīga, ka klients ir kā cūka, kas nezin, ka pēc mērīšanās prece ir jaatstāj pie kases?
ja reiz tu to nesaproti, tad nu nemaz nebāz tak degunu iekšā šajā lietā.

Un klāt, diemžēl nestrādāju gan tur, un arī diemžēļ nepazīstu tur nevienu, bet man ir savs viedoklis un sava attieksme pret visu.

Līga

D Daiga 30.07.2011

Nu mīļās meitenes ja jūs neesat tur strādājušas un neziniet kas patiesībā tur notiek tad labāk paklusējiet. Ja jums patīk tur iepirkties uz priekšu, bet neko nezinot aizstāvēt tomēr nevajag. Zinu gan visas veikala vadītājas, gan visas meitenes un varu teikt tikai vienu, ja būtu kur iet tad neviena meitene tur nestrādātu jo visu laiku viņas paralēli meklē kur aiziet no tās elles.Un viss ko raksta autore Laine ir rakstījusi ir visstīrākā patiesība, patīk tas vai nē.Un arī tas ir acīmredzami, ka tās, kas te nenormāli aizstāv šī vaikala vadību ir pati šī vadība, jo patiesība kož acīs!!!