www.sudzibas.lv 9 Maijs Cērmes nav savu māju

9 Maijs - Cērmes nav savu māju

Teikt, ka te kādreiz bija Krievijas impērija ir tāpat kā teikt, ka mašīna ko es pārdevu, joprojām it kā pieder man!Mēs nokārtojām visus darījumus ar Krieviju un PSRS. Jums te nav ko meklēt! 9. maijs tikai Maskavā var būt svētki!!! Mums tie nav svētki. Mums otrais pasaules karš beidzās tikai 1994, kad krievu zaldāts aizgāja! Mums 9. maijs paaudžu paudzēm nozīmēja starpatautisku izolāciju, atpalicību un represijas. Manam tēvam savas dzīves laikā tā arī nesanāca aizbraukt uz Itāliju vai Zviedriju. Par to šāva nost. Iedomājieties!!! Kā var mīlēt šādu režimu??? Tie kas karoja - tiem laikam visu cieņu. Laikam. Tiem patiešām bija grūti. Tie, protams, bija cilvēki ar nepiepildītiem sapņiem, taču tieši viņi atnesa pusgadsimtu pagrimumu un bēdas. Tie bija tie, kas nezin kapēc palika arī pusē Eiropas. Kapēc, ja neviens to negribēja??? Tie bija tie, kas līda, kā cērmes uz Somiju!! Kāpēc jūs līdāt uz Somiju??? Ko jums tur savajdzējās?? Tāpat tie palika Latvijā!!!
Ja kāds vēl nesaprot, kāpēc mēs nepieņemam krievisko, bet pieņemam vācisko, tas to laikam nebūs spējīgs saprast. Mēs dodam priekšroku VW, nevis Moskvičam. Mēs dodam priekšroku tautai un kultūrai, kas ļoti smagi kļūdījās, kas līdz šim to visu nožēlo. Bet cita tauta nenožēlo ne nieka. Gluži otrādi-turpina bazūnēt savus noziegumus. Tā cita tauta rupji lamājās, spļaudās, pārsvarā strādā netīros darbus un sauc sevi par uzvarētājiem. Cerams, ka tomēr drīzumā īstie veterāni apsprāgs. Ko lai dara. Laiks iet! Šodien jau aizliedza PSRS simbolus rīt aizliegs arī okupācijas slavināšanas svētkus...

Mamma 30.05.2009

Urla censhas cik var visus noskanjot negativi pret sevi un savu tautu. Ta turet Urla to jau es ari censhos pateikt par tev liidzigiem.

B BIGs 01.06.2009

☺/
/▌

J Jasir 01.06.2009

Bigs ir baigais ģeometrijas specs. Tādas figūras, ka tupi un turies!

B BIGs 02.06.2009

°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸= BIGS =¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨FORE/ER``°º¤ø

H Halas 03.06.2009

ياهيه بالله اكتبوا باللغه السعوديه

طفشت وانا اترجم ردودكم بالوافي ..

H Halas 04.06.2009

تلأ يا أبطال ما عمر حد فيكو أدرب تايكوندو شو لهل درجه ما حد عارف
اعتقد ان هذه لعبة الكيوكسل

لعبة كورية خطيرة لانها لا تلعمك كيف توذي خصمك

بل تعلمك كيف تقضي علية باسرع وقت واقوى اثر على الخصم
را الي نحسب يخليناانه فن هذا الرجال الي تشوت لاحض انه ينقز ويمثل انه تشوت

P Patriots 08.09.2009

Pateici paldies, un liels paldies, kā tu un tava ģimene vēl dzīvo Brīvajā Latvijā!Jūs, šajā pasaules karā, tikaj nenozimīgs moments!!!

с Стал 08.09.2009

Ja s4itaju, 4to v luboj nacii ewe ostalisj te samie predateli, kotorije sej4as mogut tolko pukatj gde to s ugla, armiju to vawu razbili s pozorom, i sdelali eto RUSSKIE vojska!
Vam ostaetsa tolko jazikom trepatj, streljatj vi im ne mozete:)))))
Glavnoe ewe to, 4to predateli to eti prodavali vseh i vsjo, v tom 4isle i svoi zemli!

^ ^^ 04.12.2009

Krievs ir radījums, kurš izdomā savu vēsturi un "klausa" tikai savus mēdijus, kur tiek atskaņota "viņa" vēsture. :)

M mrsmercy 24.12.2009

Hello
i interested in this item if still on sale, i am willing to purchase it and i will like to know the cost and the current condition and if sold or find a buyer kindly get back to me if you will get another one, for [slēpt]@gmail.com or [slēpt]@yahoo.com

U Urla 14.03.2010

Эта память с корнями уходит всё глубже,
И шумит на ветвях, зеленея, листва...
Её времени бег никогда не заглушит!
Ведь душа молода,
Пока память жива!

N Nils Ushakovs 10.05.2010

Nu ja redz, kur dalbojobu nacija dirshas i-neta par 9. maiju . A ko jus darijat 9. maija, sedejat majas jo zinajat ka dabusit pa jebli? Nabagu mizeju tautina nepatik uzvara par fasistisko vaciju? Laikam visi esat SS piekriteji. A viens dalbajobs vel uzdot kaut ko tadu '' Latviešiem būtu baigais vāks, ja mūsu saimnieki būtu Vācieši? '' Zin ko debiliki tavi radinieki butu izdrazti un pec tam TO THE GAZEN-VAGEN ! Mjaaaaaaaa tas gan laikam nav nekaada problema. Kur blja logika nave no vaciesa skaitas labak neka glabins no krieva.

Тому, кто скажет так, не верьте:
"Шли, потому что был приказ" –
Стояли в двух шагах от смерти
По воле сердца, и – не раз!
Не ждали Бога иль мессию,
В День вашей Победы –
Уйдут пусть из жизни
Болезни и беды!

N Nils Ushakovs 10.05.2010

Ходили в нашу школу вы :
Поем мы славу чудо - деду,
Ведь до Берлина от Москвы
Вы на плечах несли Победу!
Во имя страшных тех потерь
Друзей, что были нас моложе,
Владейте миром вы теперь
И нашими сердцами тоже!!!

ا اكتبواباللغه 13.05.2010

الي تشوت لاحض انه ينقز الي تشوت لاحض انه ينقز طفشت وانا اترجم ردودكم بالوافي ..لاحض

N nj 04.06.2010

pridurok :))))

I i. 29.08.2010

Tik tiešām, 9.maijs ir arī Eiropā svētki - Eiropas diena, simboliskā Eiropas Kopienas (vēlākās ES) dzimšanas diena, kuru ir vērts ievērot arī Latvijā. A otrais pasaules karš Rietumeiropā beidzās 1945.gada 8.maijā, to tad arī atzīmējam, savukārt Latvijā Otrais pasaules karš beidzās 1990.gada 4.maijā, ko arī atzīmējam. Vēsturisko notikumu atceres dienās likt iekšā propogandas uzslāņojumus (jo sevišķi tādus kas nākuši no totalitāriem avotiem smadzeņu skalošanai :D) diez vai ir prāta darbs..

ا اكتبواباللغه 16.09.2010

اكتبوا باللغهااكتبوا باللغهكاكتبوا باللغاكتبوا باللغههتبوا بااكاكتبوا باللغهتباكتاكتبوا باللغهبوا بااكتبوا باللغهللغهوا باللغهللغه

1 1 10.05.2011

Tie latviešu patriotu komentāri tik lidzīgi tiem krievu komentāriem. Šovinisms pūt no visām spraugām. Nu rē, mīļie latviešu komentātori, jūsu tik dievināta ASV, kas jūs tik lieliski aizstāv, pati ir okupējusi tagadējo Ziemeļameriku, jo redz, eiropeoidiem tur nav jābūt! Jūsu, latviešu patriotu runās, "krievu okupants" izklausas, kā kaut kas slikts, bet amerikāņi ir ļoti apmierināti ar to, ka viņi ir "kolonisti" ASV teritorijā. Un pat oficiāli svin. Tatad, divkārša morāle? Krievu okupanti slikti, jo rē, viņi ievacās jūsu zemē, bet amerikāņu okupanti nav, jo rē, Amerikā dzīvo indiāņi, nevis latvieši! Diemžēl, vēsturi veido tie, kas uzvarēja. Tie paši ASV. Bet nu PSRS arī uzvarēja 2.Pasaules karā. Ar to jūs neko nevarēsiet darīt. Tie cilvēki, kas tagad svin 9.maiju nav tie, kas IZLĒMA okupēt Latviju. Diez vai pat visi no viņu vectēviem ir bijuši tieši tājos Sarkanas armijas daļās, kas šeit ienākuši 1940-1945 gadā. Daudzi tika "nozīmēti" un nosūtīti šeit jau vēlāk. Un, labak tiekt, krievvalodīgie, jo cik zināms, Staļins nebija nekads krievs, bet gan jūsu mīļotajs gruzīns.))

A Anna 10.05.2011

Ziniet ko, " īstie latvieši", novēlu Jums nonākt vācu okupācijā, lai dod Dievs, tas notiktu!!! Iedomājieties, ka Hitleram līdzīgais idiots (droši vien no narkotikām vien bijis pārticis, jo savādāk vēsā prātā nevar iedomāties tādas rīcības) būs Latvijas prezidents! Vācu okupācija - ūh, kā būtu forši! Jūs tādi kā lepi, tu, stulbene, domā, ka vācu okupācijā ikrus ēstu un nestrādātu?! Un vispār Tu tagad esi apmierināta ar dzīvi, ja tepat raksti, Tu būtībā raksti no bezizejas, tāpēc ka pašai ir švaki, vajag kaut kur savu neapmierinātību izliet! Tad lepojies ar savu vareno tautu un vāciešiem! Tu zini, idiote, (nevaru citādi nosaukt tādus...), ka Vācijā svin 9. maiju un piemin karā kritušos krievu karavīrus, Vācija sen kapitulēja un atzinusi kā faktu savu pakļautību un savās vēsturiskās kļūdas! Ko Jūs te iedomājieties rakstīt tādas aplamības, jūs ko paši karojāt, ziniet, kas kā notikās?
Okupanti ir vācieši, kas uzsāka karu, Hitlēra vadītie vācu karavīri gribēja iekarot visu pasauli, tajā skaitā Latviju un iznīcināt iekarotos, pirms tam, protams, pazemojot. Jūs ko domājiet, ka te būtu paradīze? Stulbeņi! Tā brauciet prom no Latvijas, meklējiet savu virspavēlnieku Hitleru!!!

D Daniels 10.05.2011

Paldies Dievam es neesmu nacionālistiski noskaņots cilvēks, ar degradētu apziņu. Lasot šos komentārus, mati ceļas augša. Jus laikam esat aizmirsuši, kad esat tomēr cilvēki, nevis bio roboti, kuriem ir ieprogrammēts naids pret cilvēci, ar kuru dzīvojat blakus.
Tas viss ir skumīgi..