www.sudzibas.lv 9 Maijs Cērmes nav savu māju

9 Maijs - Cērmes nav savu māju

Teikt, ka te kādreiz bija Krievijas impērija ir tāpat kā teikt, ka mašīna ko es pārdevu, joprojām it kā pieder man!Mēs nokārtojām visus darījumus ar Krieviju un PSRS. Jums te nav ko meklēt! 9. maijs tikai Maskavā var būt svētki!!! Mums tie nav svētki. Mums otrais pasaules karš beidzās tikai 1994, kad krievu zaldāts aizgāja! Mums 9. maijs paaudžu paudzēm nozīmēja starpatautisku izolāciju, atpalicību un represijas. Manam tēvam savas dzīves laikā tā arī nesanāca aizbraukt uz Itāliju vai Zviedriju. Par to šāva nost. Iedomājieties!!! Kā var mīlēt šādu režimu??? Tie kas karoja - tiem laikam visu cieņu. Laikam. Tiem patiešām bija grūti. Tie, protams, bija cilvēki ar nepiepildītiem sapņiem, taču tieši viņi atnesa pusgadsimtu pagrimumu un bēdas. Tie bija tie, kas nezin kapēc palika arī pusē Eiropas. Kapēc, ja neviens to negribēja??? Tie bija tie, kas līda, kā cērmes uz Somiju!! Kāpēc jūs līdāt uz Somiju??? Ko jums tur savajdzējās?? Tāpat tie palika Latvijā!!!
Ja kāds vēl nesaprot, kāpēc mēs nepieņemam krievisko, bet pieņemam vācisko, tas to laikam nebūs spējīgs saprast. Mēs dodam priekšroku VW, nevis Moskvičam. Mēs dodam priekšroku tautai un kultūrai, kas ļoti smagi kļūdījās, kas līdz šim to visu nožēlo. Bet cita tauta nenožēlo ne nieka. Gluži otrādi-turpina bazūnēt savus noziegumus. Tā cita tauta rupji lamājās, spļaudās, pārsvarā strādā netīros darbus un sauc sevi par uzvarētājiem. Cerams, ka tomēr drīzumā īstie veterāni apsprāgs. Ko lai dara. Laiks iet! Šodien jau aizliedza PSRS simbolus rīt aizliegs arī okupācijas slavināšanas svētkus...

Mamma 25.05.2009

Teica Bigs un apkakajas.

H Halas 25.05.2009

היזהרנו!!! זהו מיכתב שרשרת מי שקרא את זה ימות תוך 7 ימים אלא אם יעביר את זה לעוד 7 סירטונים ראו הוזהרתם!!!

P prikindel 27.05.2009

Ļoti žēl, ka mēs nevaram sadzīvot mierā - latvieši un krievi. Bet par braukšanu projām...Cik tur Īrijā latviešu...?valsts valodas nezināšanas dēļ aizbrauca?=) Ļoti grūti spriest, kas būtu sūdīgāk krievi vai vācieši...Fašistu domās bija uztaisīt no Baltijas valstīm toksisko atkritumu vietu...domāju, ka jebkurš iedomājas, ko tas nozīmē veselībai un dzīvībai. No PSRS daudzi cieta, bet nevajag vainot veterānus - 9.maijs nav okupācijas slavināšanas svētki, bet gan kara beigšanās svētki... tas, ka dažreiz tie pārvēršas par nekārtībām - tas paldies muļķīšiem pusaudžiem, bet par cūkošanu - 18.novembrī viss tik tīrs paliek pēc tautas...?! un kurš tajās nekārtībās janvārī dauzīja mūsu mīļo Vecrīgu - tie paši latvieši arī bija...nosistu... ja mēs beigtu šo bezjēdzīgo karu, bet visus savus spēkus virzītu uz Latvijas labklājības paaugstināšanu - būtu daudz lietderīgāk, vai nē?
Starpcitu, ja cilvēks ir labs speciālists nekur neprasa valsts valodu.Labi to zinu!!! pat tajās valstīs, par kurām iet slava, ka ar to ir ļoti stingri. Oficiantēm varbūt jāzin...=))))))))))))

F fashists 27.05.2009

slaavus dedzinaat vajag, lai marazmu izniideetu!!!

K karina 28.05.2009

ti urod, moze6 zalovatsja zdesj, skoljko ho4e6:)a sdelatj vsjo ravno ni4ego ne smoze6!!!tjafkae6 kak sobaka zdesj:))

H Haralds 28.05.2009

Karīna laikam ir viena no bezzobainajām Centrāltirgus pārdevējām, ka tāds kultūras līmenis, ka raksa burtu un ciparu rosolā. Ja Karīna nesaprot, tad šeit nebļaustās un neviens nevienu neaicina uz sliktām darbībām. Rakstā ir tikai patiess situācijas novērtējums.
Fashist, patiesībā lēnāk pār tiltu! Par tādiem textiem var drošības Policija ierosināt un sapakot! Tik radikālas domas jātur sevī, bet ne jāpublisko!

W Wind 28.05.2009

Я не буду никого тут оскорблять, ни одну из наций, просто очень обидно, что люди не ценят праздник. Вы сами не воевали, вы не боролись за свою страну, молодёжь нынче только и умеет что напиться и на крутых тачках носиться. Почему вы не цените своих бабушек и дедушек, которые свою жизнь отдали в этой войне.
Вот говорите-с немцами было бы лучше. Откуда такая уверенность? и откуда такая ненависть к русским? чем больше вы их ненавидите, тем больше они ненавидят вас.
лично я вообще нейтрально отношусь к обеим нациям, но могу сказать одно, что предатели и люди не полного ума есть во всех нациях.

H Halas 29.05.2009

O___O ימות תוך 7 ימים אלא אם זהו מיכתב שרשרת

J Jasir 29.05.2009

לטביה היא שפה לאומית אחרת

H Halas 29.05.2009

שפה לאומי חרתבי היא

V Valērija 30.05.2009

kada vispar starpiba, krievs vai latvietis? Jau 18 gadus pie varas ir latviesi. Un ir rezultati : latviesi brauc prom, jo te nav darba un zems dzives limenis. Un tagad paskatisimies, kas notiek Krievija. Tur viss ir daudz labak, un ekonomiska situacija ir gandriz stabila. Un ja krievs cilveks ir piedzimis Latvija, vai RSRS Latvija, tad lai dzivo, jo tas ir ari vina zeme. Man ir tada sajuta, ka visi latviesi doma, ka visai pasaulei ir japieder latviesiem. Kas ir lavtvijas tauta? Tie vienmer bija zemnieki un vergi. Lielbritanija, Krievija, Vacija dzivoja karali un karalienes, par ciganiem ir baroni. Bet Latvija? Te neka nebija, nav un nebus. Iedomajieties, ja atkal bus kars ar Krieviju. Jus domajat, ka jums ASV palidzes? Prieks kam viniem tas ir vajadzigs? Vot! Jus pasi nevarat aizstavet savu zemi. Tikai ar palidzibu! Bet krievi var. jus meklesiet, lugsiet un sauksiet paliga!!! Un man ir kauns par to. Ja, mums ir dazadi mentaliteti.
Visu muzu nevaru sanemt atbildi uz sekojosu jautajumu: es saprotu, ka dazie nemil krievus, jo tie ir stiprakie un labakie. Bet atvainojiet, par ko tad Otraja Pasaules kara laika nogalinaja ebrejus??? Kadfa viniem ir vaina? Tas ir sveta tautiba!!! Latviesi karoja par SS tikai tapec, ka baidijas no vaciesiem. Man ir kauns par legionera marsu, bet man ir prieks par to, ka mana gimene nav neviena fisista.

Okupacija un Otrais kars ir dazadas lietas.

U Uģis riktigais 30.05.2009

Labi laiki pienakuši-ja ienaidnieku nav, tad kaujas savā starpā...

J Jasir 30.05.2009

חזיר קטן יצא לשוק

Mamma 30.05.2009

Valerijs nemil fisistus. Ha Ha.

Mamma 30.05.2009

Okupacija ir Okupacija nevis Pobeda.

U Uģis riktigais 30.05.2009

Es cienu krievu tautu, ļoti daudz draugu. Par Staļina politiku šodienas krievu jaunieši nav atbildīgi. Un tos, kas dzimuši Latvijā, es uzskatu par savējiem. Un, ja gadijuma cilvēks ir cūka, tad tas nav atkarīgs no tautības.
Kad Dievs radija pirmos cilvēkus, tad viņs teica, lai tie savairojas un piepilda visu zemes virsu. Un tagad uz šis planetas dzīvo ļoti daudz dažādu cilvēku.

Mamma 30.05.2009

Un dazi no vinjiem mak est semockas un spljaut zeme.

U Urla 30.05.2009

нацык, ты умный многo? ты онанист и неудачник!

U Urla 30.05.2009

Уебок бля какой то! Я об таких как ты хуй вытераю после ебли.

L Loreta 30.05.2009

Valērija, tādu mentalitetu murgu uzrakstīji..latvieši vergi un zemnieki, krievi labākie, stiprākie, ēbreji- "svēta tautiba'', ""leģēionāru marss""!! Jauniešiem deva iespēju- vai karot, vai šķirties no dzīvības, vai kāds var sev godīgi atbildēt, ko izvēlētos, un tad kādu saukāt par fašistu...Ir idejas, kas ir labas gan komunismā, gan nazi, tieši tādēļ sākumā daudz ģeniālu cilvēku pievienojāsvienam vai otram ļaunumam, vēlāk tikai sapratot, kā tas viss realizējas dzīvē..