www.sudzibas.lv 9 Maijs Cērmes nav savu māju

9 Maijs - Cērmes nav savu māju

Teikt, ka te kādreiz bija Krievijas impērija ir tāpat kā teikt, ka mašīna ko es pārdevu, joprojām it kā pieder man!Mēs nokārtojām visus darījumus ar Krieviju un PSRS. Jums te nav ko meklēt! 9. maijs tikai Maskavā var būt svētki!!! Mums tie nav svētki. Mums otrais pasaules karš beidzās tikai 1994, kad krievu zaldāts aizgāja! Mums 9. maijs paaudžu paudzēm nozīmēja starpatautisku izolāciju, atpalicību un represijas. Manam tēvam savas dzīves laikā tā arī nesanāca aizbraukt uz Itāliju vai Zviedriju. Par to šāva nost. Iedomājieties!!! Kā var mīlēt šādu režimu??? Tie kas karoja - tiem laikam visu cieņu. Laikam. Tiem patiešām bija grūti. Tie, protams, bija cilvēki ar nepiepildītiem sapņiem, taču tieši viņi atnesa pusgadsimtu pagrimumu un bēdas. Tie bija tie, kas nezin kapēc palika arī pusē Eiropas. Kapēc, ja neviens to negribēja??? Tie bija tie, kas līda, kā cērmes uz Somiju!! Kāpēc jūs līdāt uz Somiju??? Ko jums tur savajdzējās?? Tāpat tie palika Latvijā!!!
Ja kāds vēl nesaprot, kāpēc mēs nepieņemam krievisko, bet pieņemam vācisko, tas to laikam nebūs spējīgs saprast. Mēs dodam priekšroku VW, nevis Moskvičam. Mēs dodam priekšroku tautai un kultūrai, kas ļoti smagi kļūdījās, kas līdz šim to visu nožēlo. Bet cita tauta nenožēlo ne nieka. Gluži otrādi-turpina bazūnēt savus noziegumus. Tā cita tauta rupji lamājās, spļaudās, pārsvarā strādā netīros darbus un sauc sevi par uzvarētājiem. Cerams, ka tomēr drīzumā īstie veterāni apsprāgs. Ko lai dara. Laiks iet! Šodien jau aizliedza PSRS simbolus rīt aizliegs arī okupācijas slavināšanas svētkus...

K Konstantins 14.05.2009

Piekrītu meitenēm

J josivs 14.05.2009

Vai tu zini arī kādu citu lamuvārdu, ko mīzelene? Stulbais čuilis jau ir piegriezies, biezpiebgalva!
Te cilvēks pārzin vēsturi, viņu norej, un kas viņu norej? Aprobežoti kretīni, kas NEKO NEZINOT kaut ko tik dirš.
Tā kā tu, Agnēz, netīrā čura un pārējie maukuļi pieveriet smirdīgās mutes!

Iemācies rakstīt!!!

J josivs 14.05.2009

oj sorry - BIEZPIENGALVA! Tā skan labāk?

J Janina 14.05.2009

VINS TALAK PAR SAVU DEGUNU NEREDZ, KUR NU VEL RAKSTIT IEMACISIES!!!

Mamma 14.05.2009

Tie kas grib izpausties lamuvaardu chatoshanas konkursaa laipni luugti paarlekt uz citaam suudziibaam.

A Agy 14.05.2009

Tikai vienu kļūdu pamanīji?!!!??? Taisnība Janīnai neko neredz.Un tavai zināšanai ČIUĻS nav lamu vārds, bet gan žargons

L Loreta 14.05.2009

Agnese- humāniste!! Tu zini, ko nozīmē humānisms- cik patiesībā tas ir nežēlīgs un negodīgs. Saki, ka godīgi ir visiem vienādās daļās, strādāt vienādos apstāļos...cilvēki negrib vienādi labi strādāt!! :D vai tas būs godīgi pret tiem, kas neslinkos?????

J josivs 14.05.2009

Vo stulbās bābas:D:D:DPar vienu kļūdu piesējās:D Nu jā, jūsu cāļa smadzenēs nav rievu, tāpēc arī nolamāties normāli nespējat. Varat tikai gudram cilvēkam uzēsties, maitu lijas!
Dzinči, pieveries, neviens nekur nepārlēks:D Labāk savus domu graudus paturi pie sevis, tie skan perversi!

Mamma 14.05.2009

Perversi ir geji un lezbietes.

L Loreta 14.05.2009

Agnese, kādi partizāņi, vājprāts!!! strēlnieki, kas Tavu idol- mīļoto Ļeņinu- tautas tēvu, aizstāvēja, no viņiem krievu militāristi baidījās..tādi bija latvieši!!!

A Agy 14.05.2009

Jomajo! Nestrīdēsimies, neesi jau tālu aizbēdzis ar savu rievu pēcpusē

J josivs 14.05.2009

Taisnība Janīnai, , , , KOMATS MAUĶEL, , , , , , , , neko neredz. Un, , , , , KOMATS, , , , , , , tavai zināšanai, , , , KOMATS MAUKA, , , , , , , ČIUĻS nav lamu vārds, bet gan žargons...PUNKu JĀLIEK:D:D
TAvs teksts mauka!!

Strelniekus uz Sibīriju!!! :-D

A Agy 14.05.2009

Oj, Jomajo, Tu tik par Puņķiem !!! Iemācies rakstīt, tad iejaucies pieaugušo sarunās!

E Edgars 14.05.2009

Uz Sibīriju, piekrītu un lai paķer to Jomajo līdzi

L Loreta 14.05.2009

Šī ir vienīgā diskusija, kur es puslīdz Dzintaram piekrītu, Jomajo!! tik par to, ka tiem cilvēkiem, kas uzskata Latviju par savu dzimteni, prot valsts valodu, nav nekur jābrauc, viņi ir mūsējie, lai arī kādas nacionalitātes.

L Loreta 14.05.2009

Edgar, Agnese, Egon- Jūs esiet nožēlojami + paši ar to lepojaties, APROBEŽOTĪBAS PARĀDE

A Assole 14.05.2009

ziniet... es biju tur, pie pieminekl'a tajaa siltajaa vakaraa... juus varat saukt valsti par saveejo, krievus - par svesstautiesiem, bet peec visa taa, ko juus te sarakstiijaat, man kauns ka es ar jums dziivoju vienaa valstii...

Brauc un Angliju .