www.sudzibas.lv 9 Maijs Cērmes nav savu māju

9 Maijs - Cērmes nav savu māju

Teikt, ka te kādreiz bija Krievijas impērija ir tāpat kā teikt, ka mašīna ko es pārdevu, joprojām it kā pieder man!Mēs nokārtojām visus darījumus ar Krieviju un PSRS. Jums te nav ko meklēt! 9. maijs tikai Maskavā var būt svētki!!! Mums tie nav svētki. Mums otrais pasaules karš beidzās tikai 1994, kad krievu zaldāts aizgāja! Mums 9. maijs paaudžu paudzēm nozīmēja starpatautisku izolāciju, atpalicību un represijas. Manam tēvam savas dzīves laikā tā arī nesanāca aizbraukt uz Itāliju vai Zviedriju. Par to šāva nost. Iedomājieties!!! Kā var mīlēt šādu režimu??? Tie kas karoja - tiem laikam visu cieņu. Laikam. Tiem patiešām bija grūti. Tie, protams, bija cilvēki ar nepiepildītiem sapņiem, taču tieši viņi atnesa pusgadsimtu pagrimumu un bēdas. Tie bija tie, kas nezin kapēc palika arī pusē Eiropas. Kapēc, ja neviens to negribēja??? Tie bija tie, kas līda, kā cērmes uz Somiju!! Kāpēc jūs līdāt uz Somiju??? Ko jums tur savajdzējās?? Tāpat tie palika Latvijā!!!
Ja kāds vēl nesaprot, kāpēc mēs nepieņemam krievisko, bet pieņemam vācisko, tas to laikam nebūs spējīgs saprast. Mēs dodam priekšroku VW, nevis Moskvičam. Mēs dodam priekšroku tautai un kultūrai, kas ļoti smagi kļūdījās, kas līdz šim to visu nožēlo. Bet cita tauta nenožēlo ne nieka. Gluži otrādi-turpina bazūnēt savus noziegumus. Tā cita tauta rupji lamājās, spļaudās, pārsvarā strādā netīros darbus un sauc sevi par uzvarētājiem. Cerams, ka tomēr drīzumā īstie veterāni apsprāgs. Ko lai dara. Laiks iet! Šodien jau aizliedza PSRS simbolus rīt aizliegs arī okupācijas slavināšanas svētkus...

E Edgars 14.05.2009

Loreta-dura

L Loreta 14.05.2009

Edgar, Tu jau tikai uz to esi spējīgs..

M Murka 14.05.2009

Ja viena dienā visi krievi pēkšni aizbrauks, nabagiem latviešu nacionalistiem vairs nebus ar ko nodarboties, gaidot kartējo palīdzības porciju no ES.

Pēc komentāriem jau ir redzams, ka valstī ir bezdarbs un nabāgiem cilvēkiem nav ar ko nodarboties. Atliek tikai stulbumus rakstīt..

Mamma 14.05.2009

Man personiigi nav nekas pret tiem cittautieshiem kas maak valsts valodu, ir integreejushies sabiedriibaa, draudziigi un pozitiivi aktiivi. Nu bet tie idioti ordenjotie kas spiitiigi kaa aazi bleej- mees atbriivotaaji, mess uzvareetaaji- kauns un nosodiijums taadiem!

M Murka 14.05.2009

Tadi idioti vienmēr bija un būs. Vajag mazāk viņiem pieverst uzmanību, tad viņiem būs neinteresanti ar to nodarboties. Viniem tas taču ir vajadzīgs lai latvieši ar krieviem grauž rikli viens otram.
Tajā laikā var zogt miliardus..

Mamma 14.05.2009

Nu tur tev absoluuta taisniiba.

M MuerteKomunismus 14.05.2009

Eu, šei jau nepaviasam nav garlaicīgi- te apspriež Loretas, kurai jau 46, matu izkrišanu no pežas un jauktenšu problēmas. Bet šeit ir SŪDZĪBA!!! Par komunistu mēri, par cērmēm, par veterāniem slepkavām un viņu mazbērniem, kuri pat LTV neskatās, bet dzīvo Maskavas šmigainajā ietekmē. Par to šeit ir sūdzība. Loreta moš pati epilē bikini zonu. Un mati pežā nemaz neaug, bet virs tās.

L Loreta 14.05.2009

Muerte, katrs spriež pēc savas vērtību salas, Tev nepaliek bail no savām domām, žults un agresijas..eu, bet es te sarakstos ar vairākiem ""morāliem dauņiem""...Mirstošais komunism, Tu tač vienu komentu izlasīji un tagad baigais secien''s, ne??!

M MuerteKomunismus 14.05.2009

Loreta. Nu nebiju es domājis ne par žulti, ne par agresiju. Iztaisīsim mana komenta analīzi. Tajā ir seši teikumi:

Pirmajā - cenšos norādīt citiem, ka ne jau kādas meitenes gadu skaits ir šeit jāapspriež. Tāpat nav vērts aiztikt šīs visnotaļ jaukās būtnes intīmās lietiņas, līdz kurām daudziem, visticamāk, vēl augt un augt.

Otrajā- atgādinu, ka šeit ir sūdzība.

Trešajā - Uzskaitu problēmu priekšmetus, kuri, kā es arī piekrītu raksta autoram, nav pozitīvās subkultūras iezīmes.

Ceturtajā - Vēleiz pasvītroju, par ko šeit ir runa.

Piektajā - Paskaidroju likteņa pabērniem, ka, iespējams, Loreta ir kopta un tāpēc arī ļoti pievilcīga būtne, kas par sevi ļoti rūpējās un kopj sevi.

Pēdējā teikumā - kādam taču tas ir jāpaskaidro tiem, kam tumša bilde par to. Es arī uzņēmos šo melno darbu.

Es ļoti atvainojos, ja aizskāru tevi, tu, protams, nebiji to pelnījusi!

L Loreta 14.05.2009

Skaidrs, viss kārtībā!! Prieks šeit dzirdēt reto cilvēku, kas var argumentēt savu rakstīto, nevis mētāties ar lamu vārdiem un tēlot, ka ir viedoklis..

M Maigonis 14.05.2009

loreta, kāpēc tu te uzbrūc citiem. tu pati teici, ka tev ir jau 46 gadi, pēc tam atklāji, ka 26. Tātad mānījies.

L Loreta 14.05.2009

Maigoni, otrdien jau parādijās pārdošanā "privātā dzīve", ''kas jauns'', ej, taču palasi...

L Loreta 14.05.2009

+ Maigoni, sensācija, kāds cits no mana nika uzrakstīja 46 :DDD iedomājies, tā arī var izdarīt!!! vienkārši tas bija asprātīgi!

M Maigonis 14.05.2009

Loreta, ko tu man brauc virsū un apvaino. Domā, ka man nav jūtu. Kā es varu nojaust, ka kāds cits tavu vecumu safantazēja?

Maigoni, piedod!!

M Maigonis 14.05.2009

Nu protams, ka piedodu Tev, manu saulīt.

J josivs 14.05.2009

?!?!?!

M Maigonis 14.05.2009

Neliec tās jautājuma zīmes. Es vnk Loretu gribu uz randiņu pielauzt. Viņ jauniņa, smukiņa, koptiņa tautu meita. Moš sanāks, moš nē.

H history 15.05.2009

Для тех кто не учил Историю! В то время когда в Риге запрявляли Немцы, латышскому народу было запрещено работать и занемать цивильные посты и прочие должности. Было разрешено работать мусорщиками. ассинизаторами и подобными професиями... Вас это устраивало..? Ну да.. с немцами было лучше... ну да об этом никто не хочет упоминать.. зачем.. луше на русских бочку гнать.. ай ай как плохо было :бесплатная медецина, детские сады..(в которых не было очереди по 3 года)
Откройте и почитайте свой же учебник (Латвия в древние времена) за 8 класс.
Правительство пудрит вам мозги выдуманной "войной" между латишским и русским народом.. чтоб вы невидели ещё больших пробем которые есть в стране.
Да и по поводу гос. языка... в той же Вашей любимой Германии делают всё, чтоб люди хотели знать язык данной страны.. (курсы и т.д.. за счёт государства!!!)
Да и в наши времена, биться головой о стену со знанием только 1 языка... глупо...
Чтоб иметь нормальную и хорошо оплач. работу надо знать как минимум 3-4(Англ. Нем. Русск. Лат. ) языка и уважать себя и людей любой национальности!!

Mamma 15.05.2009

Veel viens komunistiskaas idiologijas upuris...