Krāpnieks - Krāpnieks

Brīdinu tos, kuri vēlas ņemt aizdevumu no privātām personām. Viens no tādiem, vārdā Vladimirs, pirmajā zvanā sola pieņemamus noteikumus: līgumu un maksājuma grafiku apstiprinās pie notāra, maksājumi tikai caur kontu utt. Taču viens no nosacījumiem ir atvērt kontu Krājbankā. Acīmredzot banka, kurā nepievērš tik lielu uzmanību "nelabiem darījumiem".
Trillera cienīgs sižets sākās tad, kad naivuma vai drīzāk "prāta aptumsuma" rezultātā uzticēju savus datus un atvērtā konta, internetbankas kodu, paroli Krājbankā! Šis Vladimirs(ja tiešām tā viņu sauc) uz mana vārda vēlējās aizņemties t.s. ātros kredītus. Cik labi, ka man pašai ir vairāki aizņēmumi no ātrajiem kredītiem, tad Vladimiram izdevās tikai iegūt vienu 200 latu apmērā no Vivus.lv !
Kad biju iedevusi datus, ātri reaģēju un nobloķēju kontu, internetbanku, kā arī ziņoju par šo krāpniecību Krājbankas speciālistei, Vivus.lv speciālistei un iesniedzu ziņojumu Policijā!
Noslēgumā desertam- tie 200 LVL tika aizskaitīti kādam Eduardam Katavadzei, varbūt tas pats Vladimirs, varbūt iesaistītā persona! Uzmanieties, neesiet tik naivi kā Es!

K kika 21.08.2011

Es atvainojos, bet cik jābūt stulbam, lai iedotu trešajai personai konta, internetbankas pieejas kodus un paroles???

T ToKika 21.08.2011

Sūdzības autorei tiešām vajadzīgi prāta aizdevēji!

* ****** 21.08.2011

Nevajag tik skarbi! Visādi var gadīties.Cilvēks sen visu ir pats sapratis un brīdina arī pārējos.

V Viesis 22.08.2011

Šis ir labais tipiņš. Es arī meklēju kredītu no privāta aizdevēja. Zvana viņš man un piedāvā, ka varot palīdzēt un aizdot, tikai jautā kāda esot mana kredītvēsture. Kad atbildu negatīva jo neesmu nokārtojis saistības ar smskredit, jautā vai neesot kāds ar tīru vēsturi, kas varētu uzņemties kredītsaistības manā vietā. Saku, ka padomāšu, lai zvana rīt.
Nākamajā dienā zvana. Saku ir cilvēks, kurš varētu uzņemties. Un tad sākās ūdens liešana, vajadzēšot uztaisīt kontu krājbankā, un uzmaksāt 50 santīmus, lai viņš varot pārbaudīt cilvēka kredītvēsturi. Cik zinu Krājbanka šādu pakalpojumu nepiedāvā. Un kad esot gatavs jāiedod viņam parole u.t.t lai varot pārbaudīt kredītvēsturi.
Pēc tam sazvanoties saku šim, ka ja vēlās pārbaudīt kredītvēsturi, nav problēmu tiekamies interneta kafūzī un kopā pārbaudam, bet vienam nekādu pieeju nedošu, jo biju dzirdējis par šādu krāpšanas veidu, viņš sāka taisnoties, parole jau tikai uz minūtēm 5, ka tādā laikā neko nevarot izdarīt, un ne kur neiešot jo neesot laika kaut kur doties u.t.t. Piedāvāju aiziet līdz viņam, bet šis teica tikai ne tagad kaut kādas mistiskas lietas esot jādara, un sarunājām sazvanīties, kad viņam būs laiks tikties. Bet šis laiks vel nav pienācis!!!

Bet ja globāli skatāmies uz kredītu no privātpersonas, jau mēnesi pus otru meklēju, bet vairāk par krāpniekiem nav atradies. Ja kāds zin kādu godīgu padalieties ar informāciju.

N Noriebies 23.08.2011

Arī es ilgstoši - nu jau piecus mēnešus - meklēju godīgu aizdevēju. Arī nākas saskarties ar krāpniekiem. Vai tiešām Latvijā nav godīgu darījuma cilvēku - aizdevēju, kas vēlas nopelnīt ilgtermiņā?Lūdzu, atsaucieties tie, kam noveicās tādu atrast!Varbūt vēl brīnumi notiek?Arī bankās - diemžēl - strādā krāpnieki, "apčakarētāji"!!1