www.sudzibas.lv Krāpnieks Krāpšana, nepiegāde, melošana par servisu

Krāpnieks - Krāpšana, nepiegāde, melošana par servisu

Ja kāds zin Aivars Oliņš Lūgums izvairīties no viņa pakalpojumiem, ko viņš sniedz, jo ir melis un krāpnieks. Viņš veic pārvadājumus no Latvijas uz Angliju ( sīkpakas utt), bet viņam nevar ticēt nevienam vārdam. Klāt pieliku foto lai zin kas viņš ir, jo tālāk sekos vēl informācija lai noskaidrotu kāds viņš irt patiesībā. Lai LV zin kādi melotāji un krāpnieki dzīvo LV.
Jāizvairās arī auto nomām kas iznomā piekabes, jo piekabes pēc brauciena tiek nodotas bojātas un savu vainu noliedz.
Sīkpakas nenonāk līdz saņēmējam.

Ja kāds vēlās tādam cilvēkam palīdzēt silti iesaku izvairīties tie ir klaji meli, jo no sākuma ievieš draudzību un tad visus pēc kārtas uzmaet.

Lūdzu ņemiet vērā augstāk minēto, un izvairieties no tāda cilvēka.

A Aldis Valpeters 21.11.2016

Tieshi sudzibas publikacijas bridi vinsh izireja dzivokli- rezultata 500EUR parada palika- izmetu, jo nemaksaja, bet iesniedzu tiesa. Ludzu sazinaties ar mani pa telefonu 26388702- apvienosimies cinja pret sho bezkaunigo krapnieku! Zinu, kura rajona Salaspili vinju periodiski var atrast, bet pa lielam vinsh savas lielas lietas tagad bida Spanija.

V Vladimir 13.06.2019
Neatmaksājiet drošības depozītu

Aizbildinoties ar līguma zaudēšanu, viņi pēc tam pieprasa jūsu līgumu, viņi to patur sev.pēc tam jūs nevarat saņemt depozītu

P paldiesparneko 14.06.2019
Krāpšana, maksas sēdvietu rezervācija, tālākas rezervācijas neveikšana

Paid 30 euros for seat reservation. No seats got reserved. Impossible to get in touch through email and hotline just puts you on hold, then hangs up. Terrible service. Don't waste your money.

U ubelmubel 27.06.2019
Slikta attieksme darba devējam

Nekompetents darba devējs.
Traucē pildīt darba pienākumus.
Darbinieki tiek noniecināti, pazemoti.

C cigars 28.06.2019
Serviss

1. Lai gan saruna ar klientu jau iesākta, pārdevējs to pārtrauc, lai apkalpotu citu (sev pazīstamu klientu);
2. Pārdevēji nepārzin veikala sortimentu;
3. Norēķinu kartes pieņem tikai sākot no 5EUR

K Klients 28 30.06.2019
Slikts serviss

Apkalpošana drausmīga , pasniegtais ediens neatbilst drausmīgi uzskrūvētajam cenam . Ediens likās nebaudāms , viesmīle sajauca visus pasutījumus .

A Appistais 30.08.2019
Atlidzibas laicīga apreķināsana

Redziet, gramatvedis ir uz slimibas lapas, bet noteikto 3 darba dienu laikā nevar izveidot aprekinu. Jauki, slimibas lapa var ilgt ļoti ilgi, un tagad cilveks bez naudas paliek?

B Bleiz 30.08.2019
Slikts serviss

Es bieži skatijos youtuberi vārdā RiixN, un viņs dizgan daudz reklamēja kupātus. Tapēc es vienreiz pameiģināju pagaršot viņa gatavotos kupātus ,bet es no viņiem saindējos ,jo tie nāca no tolletes.

C Chris3212 14.11.2019
Krāpjas ar cenām

Ss.com un mājas lapa norādītās cenas neatbilst īstenībai. Norādīts 50€ dzīvē prasa 65€. Saka ka jauns pievedums utt. Visas riepas bija krietni dārgākas kā mājas lapā.