www.sudzibas.lv Krāpnieks Ainārs Kreimanis

Krāpnieks - Ainārs Kreimanis

Ainārs Kreimanis ir cilvēks kurš iepazīstas ar meitenēm, iekaro viņu uzticību, tad uz viņu vārdu aizņemas naudu ātrajās kredīiestādēs un nozūd. Summas ir iespaidīgas, tāpēc esiet uzmanīgi! Ja arī jums ir nācies sastapties ar šo personu lūdzu ziņot [slēpt]@inbox.lv
Vācu materiālus šīs personas aizturēšanai un saukšanai pie atbildības.

J

Komentāri (3)

V vārna 05.07.2010

Vakar es lidoju pāri Vecrīgai, redzēju beigtu kaķi.
Pielidoju viņam klāt, sāku es astes galu knabāt, bet pie manis piegaja sētniece, gribēja mani aizdzīt. Taču es uzķērcu, aizlidojot uz koku, un vēl pieaicināju citas vārnas, nogaidījām, kamēr sētniece aiziet projām, un tad ķērāmies pie begta kaķa ēšanas.

Kad bijām paēdušas, tad vēlreiz pārlidojām mūsu kvartēlu pie Kongresu nama, tur gan mēs manījām vienā liepā vecu klaukļa ligzdu, un uz soliem sedēja jauniešu bariņš, kas malkoja alu.
Lai man viņi piedod, ka es netīšām viņiem uzkakāju, jo man sanāca apsēsties tieši uz tā zara, kas atradās uz viņu galvām.

P pupsix 05.07.2010

Sapirkos tirgū sapelējušus tomātus, mājās nesot vēl iztecēja tāds jocīgs šķidrums gar kāju. Šodien uzzināju, ka to pārdevēju sauc Ilze Rubene. Viņa jau pirms gada esot krāpusi klientus ar greiziem svariem un vienmēr vilkusi tās suņa vilnas zeķes, kuras adījusi vēl Raimonda Vorslova krustmāte. Māris Orbidāns tos suņus audzējot un barojot tikai ar zivju fabrikas rūpnieciskajiem atkritumiem, tāpēc tā smaka tik neciešama. Vienīgais palīdzot spirtā mērcēta deķa turēšana tumšā veļu laikā uz suņubūdas. Aizlaidīšu uz Jēkabpili tagad pie Ilonas, eso brangi kabači padevušies.
Re: Maija Emsiņa-nezināmais putns.
Autors: puņķis
Datums: 05.07.10. 13:15

Nezinu gan. Raimonds Vorslovs pameta savu meitiņu bernu namā. Diāna Stabrovska ir nenormalā vārjprātā, kā tā var izturēties pret paša bērnu, ak vai.
Ligita Stabrovska tam pilnībā piekrīt, ja neskaita to, ka viņa pārgulēja ar Haraldu, bet Haraldam bija labs metamais iekš krūmiem.

N nunu 11.09.2011

iespējams viņu tā nemaz nesauc, tādi ir pēdējos laikos diezgan daudz saradušies, būtu pareizi izveidot saitu tieši speciāli par tādiem latvijas alfonsiem, lai visus varētu viegli saukt pie atbildības un cietējas varētu apvienoties
izmantot sieviešu uzticību, lai gūtu materiālo labumu, no vīrieša puses ir tik zemiski, te vajadzētu rīkoties

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes