K kristaps 26.05.2011

zinu so tipinju ari man 100 vel nav atdevis

M Marta 26.05.2011

Kādam muļķim Tev ir jābūt, lai varētu izkrāpt 50 000 Ls??? Tas tak nav piecītis:)) Tad jau pats neesi īsti pie pilna prāta, bet tas nekādā gadījumā neattaisno šito krāpnieķeli.

U u8srghckjghj 31.05.2011

oho kas pa summinju. Shis laikam tagad normali uzdziivo!

R Rikijs 08.06.2011

es tevi gribētu redzēt bagātniece Mairita, kāda tu izskaties, ka tev ir bijuši 50000 ls, ko tik vien iedevi varēji kādus 5 miljonus aizsist - droši vien no MONOPOLA ha, ha, ha, es to Viktoru labi pazīstu un redzu katru dienu... ne viņam 5, ne 50, 500, ne 5000, ne 50000 ls!!!

Q QuickLoans 05.11.2011

Cienījamie Pieteikuma iesniedzējam,

Vai jums ir noraidīts ar savu banku? Vai jums ir slikta kredītu? Vai jums ir neapmaksātiem rēķiniem? Vai Jūs parādā? Vai jums ir nepieciešams izveidot uzņēmumu? ja Jums ir interese par mūsu piedāvājumu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu. Mēs esam no Quick Loan Services, sertificētas un likumīgas aizdevumu aizdevējs. Šo aizdevumu var piedāvāt bez ķīlas un bez stīgām, Parāda Consolidation Loan, Venture Capital. Summa norādīta, no $ 5, 000 līdz $ 500, 000, 000 miljoniem dolāru, eiro un mārciņas, iespējams, tāpat kā jūs varētu prefer.All e-pastus un atbildes jāsūta [slēpt]@hotmail.com saņemt atbildi par to, kā sākt savu pieteikumu.

Ar cieņu,
Mr.Katty Prevatt,