www.sudzibas.lv aatraa paliidziiba celju satiksmes noteikumu paarkaapsana

aatraa paliidziiba - celju satiksmes noteikumu paarkaapsana

Cik atceros no laikiem, kad kaartoju eksaamenu uz tiesiibaam, aatrajai paliidziibai bez iesleegta zilaa gaisams signaala un skanjas signaala, nav nekaadu tiesiibu paarkaapt celju satiksmes noteikumus. Sodien 7.maijaa 2011. 18:20 braucot pa Viestura prospektu Riigas virzienaa, aatraas paliidziibas masiina ar nr. RD-11, vietaa kur atljauts braukt ar 50km/h, nesaas vismaz uz 80km/h. Ieseedaas manas masiinas aizmuguree, distance nebija lielaaka par metru. Aatraas paliidziibas masiinai nebija iesleegti nekaadi signaali, nedomaaju, ka man uzreiz jaalec nost no celja, kad kaads trakais soferiits izdomaa. ka vins var paarkaapt darba pilnvaras. Siem soferiisiem buutu jaaraada paraugs citiem, nevis jaabuut agresiivajiem brauceejiem.

E

M Muris 08.05.2011

Edgar! Butu labak aizgajis pakarties, neka te rakstit savus murgus.Un visparar ko Tu velcies pa to Viestura prospektu?

т Тойво Глумов 08.05.2011

Iesaku iegādāties videoreģistratoru un pēc tam publicēt ierakstus. Pārkāpēji baidās no publicitātes.

V vārds 10.05.2011

Dari tāpat kā es, ja ātrie lido tikai ar ieslēgtām migalkām, garām nelaid kamēr neieslēdz skaņas signālu. It kā jau no vienas puses var saprast to ka nepatīk jau apkārtējiem tā ātro gaudošana, bet no otras puses pašu pasažieru un slimnieku drošībai ir labāk ievērot CSN. Kopš gadījuma, kad krustojumā braucot pie zaļās gaismas pēkšņi no labās puses ātrās palīdzības auto ierubīja skaņas signālu, lai tikai pārbrauku man gar degunu un pēc tam turpinātu ceļu bez signāla vairs nekādu cieņu pret šo bezpridjelu neizjūtu. Nav tādas situācijas, kur ātrās palīdzības ierašanās ir tik svarīga ik minūte, lai brauktu pārgalvīgi, arī ja ātrā palīdzība ierodas, tad pavērojiet nomocīto ārstu nesteidzīgo darbošanos un sapratīsiet, ka steigai nav pamata. Izglābj un pēc tam atpakaļ vedot atkal iekļūst avārijā.
Pats esmu vests ar ātrajiem un tā kratīšanās, bremzēšana/gāzēšana, taurēšana braucot bez migalkām/skaņas signāla ir pārbaudījums, ko vēlreiz negribas piedzīvot. Labāk tomēr ievērojot CSN un droši nekā šitā.

L Liene 11.05.2011

Stulbi jūs esiet! Ar bērnu vairākas reizes esmu braukusi ātrajā palīdzībā uz slimnīcu, un šoferis ieslēdza skaņu tikai tad, kad vajadzēja šķērsot krustojumu, vai bija sastrēgums un nevarēja savādāk tikt cauri. Nav vajadzība, ka sirēna auro, braucot visai pilsētai. Man katra minūte vilkās kā mūžība, kamēr principiālajiem automašīnu šoferīšiem pieleca un viņa atļāvās palaist ātro palīdzību.

. ... 11.05.2011

Kauna nav, nu jau par ātrajiem sūdzēties, fuj!

E Eseessesesesesees 11.05.2011

No vienas puses, 'aatrie' ir jaalaiz garaam peec likuma un peec iespeejas aatri. No otras puses, pati esmu vesta uz Gailjezeru ar traumu, kas dziiviibai vai veseliibai nebija biistama, ar kaucosaam sireenaam cauri krustojumiem nesoties uz sarkanajaam gaismaam..Pienjemu, ka aatro paliidziibu soferiem ir izveidojies zinaams 'dieva komplekss' un kritiskaa situaacijaa nepieciesamais brauksanas stils tiek piemeerots arii tad, kad tas nemaz nav vajadziigs..Tomeer aatros vienmeer laizu garaam, jo mazums kaadaa staavoklii tas cilveeks aatraas paliidziibas masiinaa var buut..varbuut viena spiitiiga un stulba vadiitaaja nepamatoto un nelikumiigo principu deelj (taada kaa teemas autors) aatraas paliidziibas masiinaa nomirs cilveeks, kuram taas paaris minuutes izraadiijaas izskirosas..

E Eseessesesesesees 12.05.2011

Varbuut iztiksim bez personiskiem apvainojumiem un izteiksim viedokli par augstaak mineeto teemu nevis komentaariem, kuri nesaskan ar pasa viedokli...

н Нил Ушаков 14.05.2011

ВСЕМ ПРИВЕТ(_-_)

. ... 14.05.2011

Kā tad nesās uz 80 km/h, atļautā vietā, kur ir 50 km/h. Kā varēja vēl iesēsties astē?????? Cik tad ātri brauci pats? Iznāk kaut kā neloģiski :)

н Нил Ушаков 14.05.2011

Es jau neesmu aatraa paliidziiba. Varu arii pabraukt aatraak par 50 km/h.

V vārds 16.05.2011

>kamēr principiālajiem automašīnu šoferīšiem pieleca un viņa atļāvās palaist ātro palīdzību.

Tāpēc arī nepalaida, jo nesaprot no kurienes pēkšņi sirēnas. Brauktu visu laiku ar sirēnām, laicīgi visi palaistu un nebūtu problēmas.

> aatraas paliidziibas masiinaa nomirs cilveeks, kuram taas paaris minuutes izraadiijaas izskirosas..

Nav tādu situāciju, kur katra minūte ir no svara. Tiešām kirtiskās situācijās ātrie tāpat nepagūst un konstatē tikai nāvi, dzīve nav kā filmās. Kad jau ir ātrajā palīdzībā ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai uzturētu slimnieku pie dzīvības. Pie tam izsaucot ātros pirmais jautājums kā ierodas ātri ir uzrādīt pasi, tad sāk rakstīt dokumentus un tā starp citu tiek aplūkots slimnieks, mjā.