Čiekurkalna Veterinārā Ambulance - Par attieksmi pret klientu

Vakar, 2008.gada 26.martā, vakarā atbraucam uz Čiekurkalna veterināro ambulanci lai aizmidzinatu mūsu kaķīti (viņu saplēsa kaķi). No sākuma personāls atteicās mūs apkalpot jo kaķim nav kartiņas viņu ambulancē. Diezgan rupjā forma mums bija pateikts lai braucam uz turieni, kur kaķi ārstēja. Kad mēs pateicam, ka vedam kaķi pie cita ārsta Lieldienu vakarā, jo viņu ambulance svētku dienās ir slēgta, tad ar ļoti lielu negribēšanu mums atļāva uzlikt mūsu Čiepiņu uz galda. Bet kad es pieprasīju apliecinājumu kur liek kaķu līķus (varbūt met miskastē), man uzbrēca: "Ja jūs mums neuzticaties, tad brauciet prom, mēs jūs nepieņemsim". Vai tiešām mēs par savu naudu nevaram saņemt pakalpojumus, nerunājot par to, ka klienti jāapkalpo laipni?

I

Komentāri (39)

L Lepi 10.04.2008

Galīgie idiņi. Šito klīnikas aizņēmējus ārā-laikam padomju laika sēdētāji. Es esmu praktizējusies- Matīsa ielā, pirms 16 gadiem. Kad pabeidzu praksi, kļuvu vienaldzīga un ... Nākamā prakse notika Rencēnu ielā. Viņi skatījas uz mani un teica, ko Tu te meklē ar saviem gājieniem. Viņu laipnība mani izmacīja. Pateicos viņiem. Nevaru saprast tos mērģļus, ja strādā ar dzīvniekiem-VIŅIEM TAČU VAJAG PALĪDZĒT.

L Laura 13.05.2008

visi mani 3 kaķi tur ir ''ar kartiņām''. nelaipna attieksme nav bijusi ne reizi. varbūt te ir gadījums - kā sauc, tā atskan?

L Liene 15.05.2008

Nekad un nekur neesmu satikusi labākus un iejūtīgākus ārstus, kā Čiekurkalna veterinārajā klīnikā. Ar draudzeni esam par to runājušas : kaut cilvēkiem būtu tik labi un uzticami ārsti. Man ir suns un divi kaķi, kurus paņēmu no ielas(man vienmēr bijuši mājas mīluļi). Tik daudz nesavtīgas palīdzības kā Čiekurkalna klīnikā neesmu nekur saņēmusi. Citur tikai domā par naudu, bet Čiekurkalnā tiešām strādā profesionāļi, kuriem nav galvenais nauda vai kā no cilvēka nokāst piķi, kā citās klīnikās (man ir pieredze)!!! Vienīgais mīnuss ir klinikas darbalaiks... Tiesām visiem esaku Čiekurkalna veterināro klīniku! No sirds!!! Viņi zglābuši manus zvērus, kur citi vilkuši gumiju...

S Sarma 10.10.2008

Izsaku pateicību Čiekurkalna veterinārās klīnikas ārstu kolektīvam par viņu iejūtīgo darbu un sirds siltumu, kuru viņi velta saviem saviem pacientiem. Ir mums veterinārās klīnikas arī tuvāk, uz kurām varētu vest savus mājdzīvniekus (ko arī esam izmēģinājuši darīt), bet izjūtot attieksmi pret dzīvnieku tur un salīdzinot to ar Čiekurkalna veterinārās klīnikas ārstu attieksmi pret dzīvniekiem - nenoliedzami priekšroka tiek dota Čiekurkalna veterinārajai klīnikai. Mūsu ģimenes mīluļi uz šejieni tiek vesti jau ilgus gadus un ne viens vien no šīs klīnikas ir aizvadīts "aiz mākoņa maliņas". Nekad un ne vienu brīdi arī šādos smagos brīžos nav bijušas nesaprašanās.
Kas attiecas uz konfliktsituāciju ar kaķīti - pēc manām domām šeit varētu nocitēt latviešu tautas dziesmu:
Visi manim labi bija,
Ja es pati laba biju,
Visi manim naidinieki,
Ja es naida cēlājiņa.
Patiesā cieņā,
Sarma Pārstrauta

A Adamsa 16.12.2008

Kā vispār kaķi var saplēst otru kaķi, ka tas ir jāiemidzina?

K krii 12.03.2009

vispar jau normali butu dzivnieku arstet, nevis atbrivoties no vinja! fui, kas jus par saimniekiem? es ar shitadus izlamatu

S Silvija 29.09.2009

..pilnīgi nepiekrītu!!!Tik labus un iejūtīgus ārstus kā Čiekurkalna Veterinārajā ambulancē neesmu nekur sastapusi.Tur bija uzskaitē mūsu iepriekšējais suņuks, tur ir reģistrēts arī tagadējais.Vienmēr var aizbraukt un saņemt kvalificētu palīdzību un iejūtību.

A agnese 29.09.2009

Čierītī ir super dakteri. Jau pirmaja reizē, kad paņēma mūsu mincīti dakteris rokā, paglaudīja, kad redzeju, cik mierīgs mincis svesa civēka rokās, sapratu, ka dakteri forši, varu uzticēt viņiem savu mīluli. Jau gadiem tur vakcinējam kaķi, nekad nav bijusi nelaipna attieksme. Dakteri pat brauc mājas vizītē vakcinēt, apskatīt, ja vajag, jo mincis dzīvo tik pa māju, baidās iet ārā. Nu te gan būtu jālūdz dieviņš, lai klīnikai veicas. Veiksmi Jums!

S signe 20.01.2010

Nezinu gan kā ir jānokaitina šīs klīnikas ārsti, lai saņemtu šādu attieksmi. Domāju, ka saimniece pati vien ir bijusi vainīga. Šo klīniku zinu jau 20 gadus gan vecās paaudzes ārsti, gan jaunās paaudzes ārsti ir zinoši, jauki un pašaizliedzīgi. Savu darbu veic godam. Ir gadījies lūgt viņu palīdzību gan nakts stundās, gan brīvdienās nekad neesmu saņēmusi atteikumu.Nu nav viņiem tā '' krutākā" aparatūra un superīgākais interjērs, bet tas jau nav arī galvenais, lai palīdzētu dzīvniekiem, izpratne par problēmu un savlaicīga reakcija ir tas ko šajos ārstos vērtēju visaugstāk. Liels paldies par Jūsu darbu. Ar cieņu Signe

L Ligita 20.01.2010

Čiekurkalna veterinārajā klīnikā strādā uzticami ārsti! Rīgā, noteikti, labākā komanda! Sirsnīgs Paldies par Jūsu profesionālo darbu!

A Anna 11.11.2010

Čiekurkalna klīnika ir labākā Rīgā. Man pašai ir trīs kaķi un bijis arī sunītis. Dzīvoju Rīgas otrā galā, bet vienmēr visus savus dzīvniekus vedu uz šo klīniku. Ārsti ir zinoši, laipni, domā par to, kā ar mazākiem naudas līdzekļiem vislabāk izārstēt dzīvniekus, vienmēr nogriež gan nadziņus, gan zobiņus notīra, turklāt, par velti (nevis kā citās klīnikās, kur tas par papildus samaksu konsultācijai). Tiešām iesaku šo klīniku, jo gan no personiskās pieredzes (gan no divu draugu pieredzes) varu teikt, ka ārsti ir tiešām ļoti kompetenti, turklāt strādā par draudzīgām cenām.

Protams, problēmas ir rindas, īpaši brīvdienās, jo esmu novērojusi, ka pat cilvēki no ārpusrīgas ved uz šo klīniku savus dzīvnieciņus.

A Anna 17.11.2010

Arii es savu dzivniecinju vairakkaart esmu vedusi uz ciekurkalna veterinaaro ambulanci un tiesam, varbut aparatuura arii nav tik "kruta", cik citas klinikas, tomer neaizvietojamais cilveku faktors tur ir nesalidzinams. Manuprat arsti ir daudz kvalificetaki un vinjiem tiesam ruup pacienti, nevis vinju atstaataa nauda. Ka vispar no siem cilvekiem var dabut negatiivu attieksmi, pat nestados prieksaa... nupat vel saubiijos, kur vest savu suniiti arsteeties...ciekurkalnaa, vai tomer uz "kruto" Elizabetes ielas kliniku. Nu man vairs nav ne mazako saubu! Paldies Jums miljie cilveeki par labajiem komentaariem! Un tiesam turam iikskus par so kliiniku!

A ANTRA 02.02.2011

Labākie ārsti tieši Ciekurkalnā-tikai tur uzticu savu suņu un kaķu ārstēšanu, laipni, atsaucīgi ārsti, paldies viņiem .

N Normunds 15.03.2011

Gribu nepiekrist par to ka tur attieksme ir slikta, tieši otrādi, salīdzinot ar to, kur sākumā biju (naudas kāstuve), tad šeit ir patiešām klīnika, kur vetārsts vēlas palīdzēt, nevis iešņaukt nāsī vairāk naudiņas. Ja man iepriekšējā klīnikā izturējās kā pret mēslu, it kā es būtu dzīvnieciņu novedis, kaut arī nesu cik ātri varēju un vēl pēc analīzēm man pateica, kad ir nieru mazspēja kaķītim (2 gadus vecs), tad aizbraucot uz šejieni, pilno apskati un visu pārbaudīja, ka ar nierēm nav nekāda sakara, ka kaķītim puncīts sāp, tāpēc tā ir un ir nepieciešami pavisam savādāka ārstnieciska procedūra un ticiet vai nē, bet mincītim palika labāk, un samaksāju es par visu to apskati 8Ls kopā ar zālēm, turpretī samaksāju par parasta šķidruma ievadīšanu 10Ls, vizīti 7Ls un asinsanalīzēm 20Ls. Patiešām prieks, ka ir tādi cilvēciņi kā Čiekurkalnā, lai Jums veicas! :))

A Andrejs 17.03.2011

Šodien biju tur un varu pateikt, ka atteiksme ir gluzi preteja. Manam kaķim ari nebija kartiņas, bet mani pieņiema bez nekadām problemam. Atteiksme ir ļoti laba, es vispar nedomāju ka Rīgā mums ir daudz tadu veterinat kliniku, ne vairak par 10.

H Helena 17.03.2011

Mēs esam tur ārstējuši vairākus kaķīšus. Vislabākā attieksme un cenas. Cik zinu tur strādā slavenu ārstu dinastija. Vismaz agrāk tā bija. Viestura pr. kaķeni nesu katru nedēļu un kāsa pa 20Ls, bet uzlabojumu nebija, bet čiekurkalnā paņēma 4 lati, iedeva dāvanā barību, un vairs pat nebija jāatgriežas, jo kaķene nedēļas laikā izārstējās!

K Katrīna 20.08.2011

Tā klīnika ir super! Vedu abus savus kaķus uz turieni un nekad neesmu vīlusies! Vislabākā attieksme!

L Liene 26.10.2011

Šajā klīnikā ir vislabākie ārsti. Palīdzējuši ir vienmēr, pie jebkādas situācijas. Pilna atdeve no viņu puses. Vairāk tādas klīnikas!

A Anna 22.11.2011

Vedām pirms gada sunīti ārstēties uz divām dārgām klīnikām, neko nevarēja atklāt, tikai ņēma lielu naudu par vizītēm un lika pirkt visādas dārgas zāles, kas neko nelīdzēja. Kā arī sabiedēja, ka neko nevarēs izdarīt, ja zāles nelīdzēs. Aizvedām uz Čiekurkalna klīniku, dakteris Krūmiņš ļoti rūpīgi suņuku apskatīja un noteica iespējamo vainu, kas arī izrādījās īstā, jo pēc viņa izrakstīto zāļu lietošanas, suņuks ātri atlaba.

Un vēl, bez papildus samaksas, suņukam tika notīrīti zobi, dārgajās klīnikās neviens pat uz zobiem nepaskatījās. Šo viņi vienmēr dara, arī kaķīšiem. Manuprāt, tas tikai norāda, ka te tiešām strādā ārsti, kuriem rūp dzīvnieku veselība, nevis apmeklētāju maka tukšošana.

I Indra 26.11.2011

Šī klīnika ir pati labākā! Es priecājos, ka vēl mūsdienās ir tik profesionāli, atsaucīgi un jauki mūsu mazo draugu dakterīši.
Liels paldies par darbu visam Čiekurkalna veterinārās ambulances kolektīvam! Īpaši dakterim Krūmiņam...
Lai veicas visā!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes